Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

no pewnie, ze jest czym :p kredka poszlo juz wykolejony a teraz jakiej dlugosci masz wlosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STERCZĄCE SPODENKI ? ciekawe..... :P Tamarka :) byłaś czy nie ? bo ja pierdziu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no to jakiej dlugosci masz te wlosy ? a jak te spodenki Ci tam niby stercza ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari.. wspolczuje, tez to mialam, slowa nie moglam wymowic, juz nie mowiac o polykaniu sliny, to byla masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladam ?? wow ;) malooo :) wole nie mowic :p ale nosze wysokie szpilki wiec troche sie podwyzszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze :) chociaz czesto tez w normalnych chodze, ale szpilki i koturny, niedosc ze czuje sie wyzej to w sumie lubie nosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kiedys bylam jeszcze taka grubaska to tez lipe mialam ze spodniami, w pasie byly dobre to za dlugie na maxa:p a jak dobre w dlugosic to za ciasne i to duzo, ale schudla i z tym nie mam problemu juz, gorzej z tym, ze malo gdzie znajduje dla siebie, bo jak w normalnej mlodziezowce chce kupic xs to za duze i juz, kilka par mam z dzieciecych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chociaz dobrze mam, bo jak ide do H&M to w dzieciecym kupuje na mnie i kolo 80 zl a w normlanym takie same kosztuja juz okolo 150 :) oszczedzam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...moja osoba została pominięta.... ;) chyba się cieszę :P wystarczy mi to co Jarosław o mnie pisze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka :D:D haha... no to pewnie dotyczyło tej proporcji hahah :D PS .ja lubię Bambi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×