Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ooo, jaki fajny temat poruszyłyście dziewczynki, ciąża:o byłam w jednej, przeleżałam \"plackiem\" pięć miesięcy, o mały włos nie urodziłam przedwcześnie i powiedziałam sobie: od tego razu ani razu, no i słowa dotrzymałam. podziwiam dziewczyny, które maja dwoje czy troje dzieci-to samobójstwo-nie jak mówiły nasze babcie-błogosławieństwo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu się znać pestka?, zacionrzasz, mówiąc kafeteryjnym językiem i męczysz się przez 9 miesięcy:o nie polecam "tej przyjemności", chyba matka natura nie była kobietą, że to wymyśliła, gdybym nią była kazałabym zachodzić w ciążę facetom:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie bylo nigdy w cionży to się za wiele o niej nie wie... a ja się nie odzywam jak się na czymś nie znam ;) PS. ten facet ma fajne oczy i całkiem ciekawie się opisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, super, własnie wyrósł z głupiego buntowniczego wieku i z pisklęcia przeistacza się w faceta:classic_cool: tylko te rozmowy o damsko-męskich sprawach i takie tam mnie wykończyły, wolałabym skopać ogródek niż o tym rozmawiać:p Andźelina, no super, super, pogratulować wyboru faceta, a jaki dog na tej fotce zaajebisty, ciekawe, czy nie będzie o Ciebie zazdrosny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buntowniczy wiek- masakra, wiem po siostrze kolezanki, mialam ochote ja zabic:D ale kazdy inaczej przezywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój przeżył baardzo burzliwie, kiedys nawet wykrzyczał, że mnie nienawidzi:D po jakimś czasie przyznał, że miałam rację dopinając swego, chociaż teraz też ma naloty głupoty, wczoraj zarezerwowałam hotel w Rucianem, na mazurach na weekend i nie chce ze mna jechać, bo pono w weekend ma być zimno, wolałby jechać z dziweczyną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chociaz ja tez dalam popalic mamie jakos nastka:D no to juz chyba ten wiek, ze dziewczyny milej widziane niz mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna, od dwóch lat ta sama:o ale w sumie to ja lubie, tak fajnie piszczy, gdy z nim rozmawia:p no i rozbrajająca jest, parę dni temu podeszła do mnie pytając: -nie ma pani przypadkiem podpasek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurde, to fajnie, a mamusia nie zazdrosna troche o syna ?:) ja mialam chlopaka, ktory byl jedynakiem i zawsze sie zastanawialam co ta jego mam o mnie mysli, czy zazdrosna o mnie, czy uwarza mnie za dobra partie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem zazdrosna, przeciwnie, wolę, żeby łaził z dziewczyną, niż z jakimiś lumpami:o a dziewczyna jest niegłupia, ambitna, chodzi do liceum plastycznego i ma w planach ASP:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ekstra, fajna mam z Ciebie :) jak na syna jedynaka, w moim otoczeniu jest duzo jedynakow i chlopakowi i dziewczyn, to kurcze czasami Ci rodzice mnie przerazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadopiekuńczością Cię przerażają, czy bezstresowymi metodami wychowawczymi? Ponoć w Stanach odchodzą od tych metod, i słusznie, bo poniewczasie stwierdzili, że one tylko kręcą bicz na rodziców, nie ma to jak metody tradycyjne: klęczenie na grochu, porządne lanie duupska, itp:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka nadopiekunczosc, ale to juz masakra, przesada straszna, bo jezeli ich wlasne dzieci chca sie od nich wyrwac jak najszybciej, potrafia powiedziec, ze nienawidza swoich rodzicow, ze pojada i nigdy do niech nie wroca, to raczej zle wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda, że jak dzieciak ma duzo to chce jeszcze więce, a gdy tego nie dostaje, zaczyna się buntować, staje się agresywny:o jak za długo siedzi przy kompie, zatraca bariery między światem realnym a wirtualnym:o tylko racjonalizm może to zmienić, ale najpierw trzeba by zmienić mentalność rodziców, czyli zaczynać ad ovum, a to nierealne:o, idę bo się rozgadałam, a słoneczko dopierdziela i żal siedzieć przy kompie, do póżniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam zjdeice jego jak stoi, patrzy na bok, przy jakims samochodzie takim starym chyba, a z tylu chyba tunel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×