Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

zeby sie w koncu odczepili, Kredka :O jak zaspokoili ciekawosc, to moze mi dadza spokoj :O zabawne, bo ja sie juz prawie nigdzie od jakieos czasu nie wypowiadalam, tylko tu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, zaraz to zrobie, zwlaszcza, ze nie umiem usunac tego zdjecia :O boze ale jestem lewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu znowu sieje perwersje? bambi i kreda jak mniemam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D turkus, aty tu jesteś? a mogę jutro pokazać tatoo?:) bo nie chce mi sie teraz pstrykać zdjęcia, ale na prawde jest zajebisty (przynajmniej mi sie podoba) mogę pokazać teraz projekt, a jutro samo wykonanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony temat :) A już myślałam, że gdzieś zniknął... Długo mnie nie było, pewnie sporo się działo przez ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę bolało, szczególnie na barku, ale warto było (mam nadzieję ze za dwadzieścia lat nikt się e mnie nie będzie śmiał:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna.... miałam iść spać...włażę ....widzę że NJ pokazuje fotkę :P:P:P:P:P:P:P.... NJ :D rozbroiłes mnie :D wiedziałam że to będzie własnie to zdjęcie :D buahahhahhahahahha.......... ;) nie ma mnie już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe poszlabym bo rano do pracy ale nawet nie moge bo moja psiapsiola spi dzisiaj u mnie i musze czekac az skonczy prae i przyjdzie, kupilam jej test i rano przed praca moja ma zrobic, tylko kurde jak wyjdzie pozytywny to bedzie ryczec a ja bede musiala isc, wiec nie wiem czy to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×