Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

mnie niektore smiesza, ale nie te glupie.. niektore sa fajne a ja sie wlasnie dowiedzialam, ze kumpel nie jedzie ze mna do tej Rumunii, bo znalazl sobie dziewczyne i dziewczyna ma cos przeciwko naszemu wyjazdowi :O za to inna kumpela bedzie w zakopanem na 2 tygodnie domku pilnowac, a zaprasza mnie.. ale kurcze tak liczylam na ta rumunie, a sama nie pojade:( zepsul mi sie calkiem humor a Wy byliscie juz na wakacjach czy dopiero sie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widzilam duzo i jak dla mnie to takie bezsensowen jest, ogolnie ze ktos sie podszywa ona ma 20 lat i wymysla strasznie duzo powodow, chodzi jej o studia, o to, ze mama sie zawiedzie, ze nie wie czy chce spedzic Lukaszem reszte zycia, ze nie chce meic dziecka i tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - nie chcesz miec dziecka? WOW< a juz myslalam, ze nie jestem CIe w stanie jeszcze bardziej polubic ;) u mnie idea posiadania dziecka jest bardzo watpliwa ale mi ciaza nie grozi, bo sie nie bzykam od 1,5 roku :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambinoo.. nastepnym razem jak sie bedziesz pode mnie podszywac to wyrywaj wykolejonego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ja marze o Bukareszcie, Transylwanii i Morzem Czarnym. To moje 3 punkty wycieczki do RUmunii. Tanio, dziko, zajebiscie :classic_cool: Tylko, ze ja nie jechalabym wycieczka zorganizowana, tylko tak w ciemno, dlatego sama sie troche boje jechac, bo tez sie naczyatlam sprawozdan z wycieczek i dla samej dziewczyny taka wycieczka moze byc niebezpieczna.. a moja kumpela woli Tunezje, a kumpel wlasnie odpadl, a bardzo chcial jechac :( a ja chce tam jechac poki taka nieodkryta jest, bo weszli do UE w zeszlym roku i sie zacznie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - ciesze sie wiec, ze nie jestem w moich pogladach odosobniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce jechac z biurem podrozy, bo ja wole podrozowac po swojemu.. tak na dziko, tak w ciemno, tak spontanicznie.. a i samemu tak wlasnie glupio jechac :O lubie szalenstwa, a do takiej wycieczki przydalby sie ktos jeszcze, zeby poszalec ;) poza tym samemu taniej niz z Biurem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam Hostelu (Tamari, ja o Islandii tez marze, Norwegie tez bym chciala zobaczyc, Japonii nie bardzo, i do USA chcialabym kiedys bardzo pojechac :) ) jak sobie wyobrazam? wlasnie sobie nie wyobrazam:D mam tylko plan - wiem jak dojechac, i co chce zwiedzic, reszta wyszlaby spontanicznie ;) i to jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedziesz ze mna? :D:D:D bo nie wiem czy mam sie produkowac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet, PKSem niestety, bo najtaniej. Zreszta z tego co wiem tanie linie tam nie lataja (przynajmniej nie na indywidualne przeloty, jesli sie myle, to mnie popraw, bo kiedys szukalam i kiedys przynajmniej nie bylo).ale nie jestem zorientowana, no ale jak by co to zostaje PKS :O Wysoki, wybacz, ale musze spytac, ze wzgledu na moj fetysz.. ILE MASZ WZROSTU? :D::D:D Tamarka - jak ja sie kiedys naoogladalam Przystanku Alaska, to marzylam o Alasce, jak sie naogladalam Sexu w wielkim miescie, to marzylam o Nowym Jorku, jak sie naogladalam Beverlyy Hills 90210, to marzylam o Kaliforni :D chyba najbardziej Nowy Jork chcialabym zobaczyc, ale generalnie nie mam jakichs okreslonych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mieszkam na poludniu Polski (dlatego tez ten PKS jest neizlym rozwiazaniem, bo wyjezdza z przemysla), chociaz wolalabym samolot :O no ale zalezy od ceny wszystko i czy w ogole taka mozliwosc jest (bede musiala sprawdzic) na okres wakacji jestem na zachodzie francji tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w przemyslu, kolo krakowa no ale zawsze to lepiej zapieprzac z krakowa do przemysla niz z gdanska :D to co, ktos sie pisze na Rumunie 2008? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka.. czego sie dowiedzialas ?:p mam nadzieje, ze to nie jest P. Robert ktyory ostatnio stwierdzil, ze jestem trolem :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :) moja transa powrotna wyglada nastepujaco - La Baule - Paryż - Katowice a do Rumunii - Kraków - Przemyśl - Suaceva ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×