Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

siedzi i wertuje teraz :D oj kredka, nie mozesz sobie po linku zdjecia znalezc? :p tam ten link jest :o str 2. godzina 18:02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest Twoj interes w interesie kredki? ;) pije kredka, okazjonalnie. z radosci w kazdy pierwszy i ostatni dzien tygodnia. jesli jest to tez pierwszy lub ostatni dzien miesiaca, to swietuje podwojnie. pije ponadto we wtorek bo gra liga mistrzow. pije w srode, bo gra liga mistrzow. pije w czwartek bo gra puchar uefa. pije w weekend, bo swietuje i ponadto graja ligi na kazdym kontynencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze nie miesci ci sie w glowie ze mozna cos bezinteresownie zrobic? :D tak tylko napisalem, bo skojarzylem i mysle ze sciemniasz :p ale nie mi oceniac, niech kazdy sam oceni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalem opis tego przyszlego mgr. chyba zadna kobieta nie napisala tyle o sobie co on;) pozytywnie zakrecony tyle o nim ode mnie. wyslij usta. co do dloni to szukamy dalej kompromisu;) akurat znalazlem jedno fajne zdjecie dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo raz, ze mnie nie prosilas o fote dwa, wysylam foty swoje za foty w bikini :D trzy, ja brzydki jestem :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie mozemy pojsc na kompromis - z glowa, ale bez bikini :D :p no i jeszcze poprosic musisz :D :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz fote bez bikini? :classic_cool: :D cholera no, a ja glupi wymyslam jeszcze specjalnie z tym proszeniem, zebys sie nie zgodzila :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×