Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

oczywiście, że mogę być w parze z pestką, dla jej oczu😘 :) kreda tez mozesz być moją parą... bijcie się o nie dziewczyny, to orgazmu dostanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastrząb nie wymiękaj :) Właśnie miałam napisać, że skoro tak to jeszcze trochę pocierpię i posiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda, pogadamuy innym razem, teraz, pa:) pa wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy, miało być: kreda, pogadamy innym razem o naszym sexie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałam iść spać, ale skoro jutro mnie masaż czeka, to mogę jeszcze posiedzieć :) Ale jak wszyscy się zbierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że podczas nieobecności sporo mnie ominęło ;) A skoro NJ i Brunet do nikogo nie są dopasowani, to ja bym chciała mieć wybór ;) O ile obaj się zgodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreda tu tak mało facetów, a Ty mi chcesz dwóch oddać?? To ja Cię powinnam po stopach całować za to ;) Biorę obu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo z żalu, że mu ktoś lepszy nie przypadł w udziale ;) A miał towarzystwa dotrzymywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilunia.......... trójkącik to mnie interesuje, jako znak na właściwych drzwiach. wypisuje sie z tego trójkąta. ale mam pomysła;> widzę że kreda jest zaangażowana w dwa trójkąty. to ja porywam kredę z obu. zostawiam tamte pary. a kredą zaopiekuję się osobiście ;) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, Brunet... Jeszcze się na dobre nie zaczęło, a Ty już mnie zostawiasz... Ta... Taki już mój los widocznie, i w życiu, i na kafe... A już miałam iść spać zadowolona... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×