Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja też nie biorę prysznica rano by bym z tamtąd nie wyszła, bo mi tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym budzikiem to ja tez tak mam :D a mojego meza, jak to wkurwia :D zawsze obiecuje, ze wiecej tego nie zrobie, ale to jest silniejsze ode mnie :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budzik to ja nastawiam tak że dzwoni 30 min przed faktycznym moim wstaniem i tak dzwoni co 10 min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna mozna podobno porozmawiac sensownie, a potem nic z tego nei pameitam :o wlasnie tak mam z tym prysznicem zdeczko :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i budzik oczywiscie wczesniej tez, z drzemka 5minutowa rano mi to wystarczy zeby zasnac i sie ponownie wkurzyc ze to juz :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, rano w ciągu tych 10min to mi sie nawet coś zdąrzy przyśnić jeszcze:P potem dzwoni, ale to nic bo wkońcu jeszcze 20 min spania wiec śpie potem znowu eh juz tylko 10min i wkońcu dzwoni matko to już? ale tak z dwie minutki jeszcze sobie poleże. A potem o cholerka to już tak późno?:P i na równe nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksuszarka :) dawo mnie tu nie było i rzadko piszę... a teraz już mnie w ogóle "jakość" tematów zabiła... właśnie po kiego grzyba jarek ma się żenic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie no tak powaznie to chyba kazdy czlowiek chce zalozyc rodzine, i chociaz Jarek jestes starszy ode mnie to powiem Ci, ze moze jestes jeszcze za mlody i dlatego tak mowisz, mam dwoch kumpli co maja po 27 i tez twierdza, ze nie chca sie chajtac jeszcze, dziewczyny chyba szybciej czuja taka potrzebe ale i tak uwazam, ze sie ozenisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam takich co maja po 38 i nadal mysla, ze jak kiedys zrobia pstryk to kazda baba z nimi poleci do oltarza :D znowu slysze, ze mi szczury chodza po scianie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażające to jest... szczególnie, że te głupie baby same chcą do tego ołtarza iść... a potem się zapala czerwone światełko: " co ja z tym staruchem robię??!!" co Ci chodzi po ścianie???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z reszta kazdy czlowiek ma inne myslenie ale teraz sie tak mysli, a ja nie wyobrazam sobie, ze kiedys nie bede miala wnukow, dzieci, ze bede siedziala sama staruszka taka, bez meza :p mam sasiadke, ktora uciekla z zakonu i zostala stara panna, i siedzi teraz sama 70 letnia babcia, codziennie do kosciola, zadnej rodziny, wnukow, swieta wszystkie sama, smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam inne zdanie, ale nie bede sie juz wypowiadac na ten temat :p tak wiec dobrze Jareczku, Ty nigdy sie nie ozenisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×