Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

w kolekcji zdjęć mam rozumieć?? pająki podobno jak są, to komarów nie ma... to też był powód, dla którego trzymam te potwory (oprócz wrodzonego lenistwa i nabytej sklerozy)... ale komary jak były tak są.. więc pożytek z nich żaden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziesięć?? ja gdzieś czytałam, ze statystycznie zjadamy ich koło 2 na noc... ale w to wierzyć mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuj to jest okropne, az mnie na placz zbiera, od razu przypominaja mi sie rozne sytuacje z tymi potworami, zmienmy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nietoperków też się boicie? Bo u mnie latają też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie kurwa wybrac do kina na ostatniego batmana, podobno zajebisty wykolejony, co tam? a gdzie reszta żuli?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam stycznosci z nietoperzami, moglabym wiec powiedziec, ze sie nie boje, ale kiedys tak samo mowilam, ze nie boje sie myszy, dopoki nie spotkalam sie w koncu z jedna, ale byla akcja :p doslownie wyladaowalm na suficie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi - ja to tego nie rozumiem:P jak sie tego aż tak bać można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak latają przed zmrokiem, choc w tym roku to ich nie widziałam, może je jastrzębie zjadly? choć czy jastrzębie jadzą nietoperze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony --> statystycznie napisałam!! kraje trzeciego świata mam nadzieję wyrabiają tą statystykę za nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna, moi znajomi to sie wkurwiaja na mnie za to, kiedys wybralismy sie na kajaki, tyle, ze ja nie wiedzialm, ze tam bedzie sie dziala taka masakra, cala zaplakana musialam wracac, a wszyscy razem ze mna :p po prostu to jest silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś bardzo bałem się nietoperzy..... ale którejś nocy, po koncercie wracałem do domu piechotą, było nas kilku kumpli, ale wiadomo, że każdy po kolei się odłączał(skręcał na swoją ulicę), było nas coraz mniej i mniej, aż w końcu zostałem sam, zostało mi do przejścia kilka ulic, napadły mnie jakieś zbiry (czyt. bandziory), i chcieli ode mnie pieniądze i takie tam, ale ja nie miałem, a oni chcieli mnie bić, no i przyleciał pan batman i pomógł mi..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambinoo, ale te paskudy, oprócz tego, że są ohydne, to nic Ci nie zrobią..... tylko naprawdę mogliby im ładniejszą aparycję dać przy tworzeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony przez Ciebie nigdy więcej nie zjem snickersa!! w dalszym ciągu mam nadzieję, że statystyka uwzględnia również jedzenie pająkow z ogniska a'la mars, snickers, bounty usw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja wiem o tym, i probowalam nieraz sobie to wmowic, i bylo spoko ale jak tylko zobaczylam to znowu to samo, wiec chyba mi juz tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo takie larwy białe też któreś plemie ma za przysmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa:D chcę twój dekolt, najlepiej żeby był z rowkiem między piersiami:) chcę i juz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×