Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja kiedys mialam myszki :P fajne byly, tylko weterynarz zabil jedna i druga 😠 ale szczur mnie brzydzi, nawet taki hodowlany, poza tym one cos podobno maja w ogonie szkodliwego dla czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeee... mnie kiedyś mysza tak łaziła.... najgorsze było, jak kiedyś mi weszła do pokou i w środku nocy przebiegła pod nogami... dobrze, że biała nie była :D jarek --> jak się ożenisz, to Cię znajdę na tym ottakringu i przypomnę tą rozmowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi szczur wejdzie do pokoju to przysiegam, ze rozwale mu leb tym, co akurat bede miala pod reka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że nie zdążyłabym się zastanowić, czym go zaatakować, tylko uciekała z wrzaskiem.... nie cierpię szczurów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie mogla go dotknac nawe przez metrowy kij, jakbym zobaczyla to cos, to pisk i spieprzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zanim bym uciekla to bym musiala jeszcze brac pod pache klatke z krolikiem, wiec jednak wole mu przylozyc czyms ciezkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredus.. to gdzie Ty mieszkasz? skad u Ciebie te szczury ? w ogole szczury zyja tak o sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jak? szczury mają mocne zęby i ostre. a zapędzony w kozi róg, ma do wybory zginąć w kozim roku, lub walczyc i zginąć lub się uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi - mieszkam w bloku na 2 pietrze i one mi normalnie chodza po scianie :o zglaszalam do spoldzielni, ale jak na razie nikt nie przyszedl, bo facet ktory sie tym zajmuje jest na urlopie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza - a jakie to ma znaczenie czy jest gucwinskich czy pierdolinskich :o chodzi o informacje o szczurach, a nie ludziach ktorzy sie tym zajmuja, wiec nie obrazaj nozyczek jak nie jestes w temacie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole, po scianie ale po drugiej stronie ??? chyba bym nie zasnela, ja sie boje wszytskiego doslownie wszytskiego co nie jest czlowiekiem a porusza sie i nie tylko w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczury chodzą Ci w bloku na osiedlu????? i spółdzielnia nie chce nic z tym zrobić????? myślałam, że gdzieś na przedmieściach mieszkasz... al pamiętam u siebie w mieście taką sytuację, jak mała byłam.. też pojawiły się szczury po tym, jak spółdzielnia kazała wytruć wszystkie koty.... potem na biegu szczurołapa szukali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi - w srodku, miedzy sciana a taka ocieplajaca blacha co jest na bloku, ja je slysze juz gdzies z 3 tygodnie, zawsze w nocy gryza beton i piszcza :o nie wiem, skad sie tam wziely, bo to nie jest jakis stary blok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi - u mnie wlasnie tez cos robili z kotami i moze od tego sa te szczury :o musze czekac, az wroci z urlopu ten facet, co sie tym zajmuje i wtedy to bedzie chodzil jak w zegareczku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole nie wytrzymala deko.. chcialam uogulnic, ze boje sie roznego rodzaju, gadow,plazow, owadow i reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo szczury to raczej siedzą w kanałach, szczur wychodzi jak jest bardzo głodny. Może to myszy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek ma ktos do mnie przyjsc w tej sprawie to sa raczej szczury, bo mozna wyczuc, ze to jest sporych rozmiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyczuć? tak mi się jakoś w te szczury wierzyc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i głównie siedzą w tych swoich kanałach, ale czasem wyłażą... sama widziałam szczury na stacji metra w centrum miasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - nie wiem, jak Ci to wytlumaczyc, po halasie, mocnym gryzieniu slychac, ze to jest wieksze zwierze, zreszta tego jest sporo a nie jedna sztuka, a poza tym u mnie czesto byly szczury w piwnicy - nawet jesli to myszy to i tak maja mi to zabrac, bo to w koncu sie przegryzie przez beton i wejdzie do srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że wyłaza bo też je widziałam, ale ja bym myszy obstawiała:P no nic w poniedziałek się okaże, szczerze to lepiej dla Ciebie żeby to myszy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynaja tango kolo 22 i tak to trwa gdzies do 3 w nocy, a potem slychac ze schodza na dol - i tak jest kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×