Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Hela a ja mieszkam w bloku i tu moge ogrzewanie wlaczyc sobie nawet latem jak mam ochote sie ugotowac :D A ja dziewczyny, zjadlam chleb ze smalcem...hahaha :D :D :D normalnie popi***rdolilo mnie ale mialam ochote na chlebek ze smalczykiem, tak jak kiedys moja S.P. Babcia mi robila, no wiec zapodalam sobie kanapeczke ze smalczykiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dziewczyny czy ja Wam już mówiłam, że jesteście cudowne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
nigdy nie zwiele czulosci wiecie co jeszcze 3 miesiace i sylwek matkooo jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
dobranoc Laseczki 🌼 idę pod prysznic a pózniej coś poczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu, dziekuje, milo to wiedziec, ze komus miedzy innymi moja obecnosc sie przydaje :) Ja sie zwijam,bo moj synek mnie terroryzuje i jak zwykle nie chce spac...bezsennosc chyba po mamusi odziedziczyl :) Kobietki, ja tez uwazam ze jestescie wspaniale, cudko... ciesze sie jak glupi do sera, ze trafilam na to forum. Dobranoc tym, ktore ida spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu a jesli i ty tu zajrzysz, chcialam powiedziec, ze przypomnialo mi sie, iz gdzies tu wyczytalam, ze sluchasz Sade...O rety! Ja uwielbiam sluchac jej utworow, lubie tez Björk i lubie jeszcze Leone Lewis i chociaz tej ostatniej muzyka jest nieco skomercjalizowana (w sumie to tylko 2 utwory bardziej komercyjne z plyty Spirit) ale ma bardzo uspokajajace utwory. Bardzo lubie chill out-owac sie przy utworach tych trzech kobiecinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
🖐️ maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dziewczyny, tak wam popisze poki co :) U mnie anomalia pogodowe (klimatyczne) w porownaniu z Polska sa dosc znaczne, chociaz nie wielka to odleglosc geograficzna ale jednak pewne rzeczy da sie zauwazyc. I tak na przyklad bez tutaj zaczyna kwitnac juz w marcu, w kwietniu jest juz pelny rozkwit a w maju zostaja tylko krzaczki z lisciami. Wiosna jak i lato z reguly zaczynaja sie szybciej a i przewaznie trwaja dluzej, temperatury latem to przewaznie upaly 30-35°C w zeszlym roku jednego dnia bylo nawet 45°C (i to w cieniu) i az zrobilam zdjecie termometrowi. Tak tez kazdego schylku lata obserwowalam mnostwo tzw. "babiego lata". Jak szlam pod drzewami, to cala twarz w pajeczynkach mialam. A w tym roku nie bylo babiego lata,tzn. nie zdarzylo byc, bo jak jeszcze ze 3 dni temu bylo u mnie slonce i 35°C, to w ciagu jednego dnia temperatura spadla do 10°C i tak juz jest od tych kilku dni, 10°,wieje i pada. Tak sobie mysle teraz, czy aby pajaki nie zdarzyly sie rozmnozyc i czy aby w przyszle lato nie bedzie spadku liczebnosci tych "osobnikow" :D z czego w sumie bardzo bym sie cieszyla, bo cierpie chyba na najciezsza odmiane arachnofobii i tych owadow panicznie sie brzydze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj pozbawili mnie sieci :o podobnie jak przez cały week :o ktoś chce mnie wykończyć chyba :o i żeby przelać czarę goryczy - obudził telefon od kogoś komu już dawno powinnam przestać ufać bo tylko krzywdę mi robi ciągle 😭 ehhh to chyba ta pogoda :o chyba najwyższy czas przeprowadzić się gdzieś gdzie lato bywa dłuższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ja tez mam wkurwienie bo od rana ten huj jebany wypisuje do mnie smsy jak ja go nienawidze😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam wk**wienia :) jestem chodzacym wulkanem spokoju :D ale...mam pewien dylemat, z tym, ze na forum o tym pisac nie bede a chcialabym sie was Kobietki poradzic w pewnej nurtujacej mnie rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
JUZ MI LEPIEJ :-P BUZKA KOCHANE KOBITKI A TERA COS CO MNIE ROZŁOZYŁO NA ŁOPATKI:-) PRZEZ DZUNGLĘ IDZIE ORSZAK NA TRONIE SIEDZI WODZ PLEMIENIA A ZA NIM IDZIE CAŁA SWITA NAGLE PADA STRZAŁ BUMMM... PACH JEDEN MURZYNEK CO NIÓSŁ TRON PADA NA TO WODZ WSTAJE Z TEGO TRONU PATRZY I MÓWI: -KURWA TO JUZ CZWARTA OPONA W TYM MIESIĄCU :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Cześc Laseczki❤️ wpadłam się tylko przywitac, bo na razie jestem zawalona robotą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Majeczka wysłałam Ci maila jednozdaniowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
zgadzam się przebiśnieg :) byle jej za dużo nie było ;) i sprawia czasem, że chce się życ, o dziwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
LASKI CO WY Z TYMI @ PISZCIE BO TOPIK NAM ZAGINIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę, że sobie możecie popisać o takiej porze ;) Ja wróciłam z rozmowy - mają dać znać do końca tygodnia - i zaraz jadę po papierzyska do pracy. Czeka mnie wieczór z dokumentacją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×