Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość BEZPOLOTU
A o świętach i sylwestrze to może już lepiej nie rozmawiajmy......:O Przynajmniej chwilowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Powiedzcie mi jak to jest... Dlaczego bez faceta jestem uważana za kobiete gorszej kategorii? I dlaczego ludzie nie mają żadnych obiekcji, by powiedzieć to w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mosca a co ty beczysz nam tu po nocy :D jak jestes spostrzegana? ze człowiek drugiej kategorii? co ty gadaszz? sama w to nie wierzysz przeciez! wiesz dobrze o tym,zeby czuc sie dobrze w otoczeniu musisz czuć sie dobrze sama ze soba :) a tu niestety ale taka mentalnosc jest ,ze rozwodka czy wdowa to 100 razy lepsze niz panna :( ja powiem ci,ze czuje sie tez troszke jakby drugiej kategorii ze wzgledu,ze faceci moga mnie nie traktowac powaznie a tyllko do bzykanaka :( bo rozwodka :( aaa tam... o sylwestrze i swietach nie mowimy bo po co mamy sie dołowac :) u mnie spadek formy :( strasznie niewyspana bo nie moglam zasnac a pozniej obudzilam sie w srodku nocy i d... blada zreszta ostatnio jakos zszargałam sobie nerwy nie wiem po co ? ta laska tego k.... bo cholera to taka cwaniara-gówniara 😠 😠 😠 i mnie troche wkurzyła 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna ❤️ a tak se pobeczałam po nocy... Wczoraj poszłam na piwo z koleżankami. Cieszyłam sie strasznie, bo dawno takich okazji nie było i człowiek zawsze pogada, pozytywnie sie naładuję... O jakże sie myliłam... Całe spotkanie dotyczyło dwóch rzeczy - ich facetów i dzieci. Zaczęło sie od wielkiego bum - jedna się zaręczyła. Musiałam sie pozachwycać brzydkim pierścionkiem i poprzekonywać, że je przyszły mąż na pewno zmieni sie na lepsze po ślubie ;) A później inna opowiadała o swoich różnorakich dolegliwościach ciążowych. Biorąc pod uwagę, że wśród nas była dziewczyna, która miesiąc temu poroniła, było to dość niesmaczne :O Wybaczcie dosadnośc, ale kurwa nie rozumiem!! Jak z dziewczyn pełnych pasji, marzeń mogły się zrobić takie monstra?! Już nie chodzi o brak empatii. Studia? W tym wieku? Po co? Nauka języka obcego? Strata czasu. Podróże? Wyrzucone pieniądze. Joga? A po jakie licho? Książki? Szkoda kupować, bo kto dzis czyta... A jak na koniec usłyszałam - jak wyjdziesz za mąż to nie będziesz mieć czasu na pierdoły - prawie się jak ten gołąbek w Shreku o ścianę zabiłam z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezanko
wita was atrakcyjna z zasniezonego zadupia :) wtawac i noski do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
;-) Mosca o jak sie uśmiałam.... znaczy z tej sytuacji... skąd ja to znam....ostatnie\o umówiłysmy sie z kolezankami u jednej z nich w domu, było winko , jedzonko i super. Przyszłe tez jej kuzynka której nie znałysmy wczesniej, no i okazało sie że ma trzy córki ta kuzynka. No i rozmowa leci tu o tym tu o tamtym a jak kuzynka cos tam zaczeła mówic to oczywiscie " a wiecie co , moja ewusia to wczoraj to i tamto, a kamilka to sramto i owamto... itp...itp" nic nie mówie bo jak jakś ciekawa historyjka to mozna posłuchać jednej, drugiej, ale przy dziesiatej juz wino przestaje smakować. na szczęscie nas było więcej tzn nas gadających ogólnie o dupie marynie jak to przy winie.. okazało sie na drugi dzień że się kuzyneczce nudziło okropnie bo z nami to cyt. "żywcem nie było o czym pogadać" 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witam Was laseczki, która sie ze mna napije dzisiaj? ;-( Martini z cytrynka... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rerka
siemasz Hela! ja piję piwko, nasze zdrowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rerka
Wiecie co... mam męża, mam dzieci... ale nie mam fajnej kumpeli... Wszystkie albo drętwe, albo wciąż gadają o bachorach lub kosmetykach, wciąż narzekają lub kłócą się z mężem i nie można wybrać się na wspólny wypad, bo ile można słuchać ich nieustannych kłótni... Wciąż gadają o sobie, o swoich problemach, o swojej pracy, o swoich odczuciach, o swoich butach i włosach... tragedia... Są tu normalne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ja jestem; co prawda niekoniecznie normalna ale jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela ja się z Tobą jutro napiję, obiecuję!!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezanko
🖐️ atrakcyjna :) zbyt leniwa zeby sie zaczernić :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki po dlugiej przerwie :) Wpadlam tu na doslownie chwilke, poniewaz stesknilam sie za Wami. Mam nadzieje niedlugo powrocic do Was na dobre i popisac tak jak to bylo ale wybaczcie mi ale jeszcze nie mam zbyt wiele czasu. Rerka, ja mam podobny problem jak ty, hihi. Nie wiem czy jestem normalna, bo moze te ciagle gadanie o dzieciach, zupach i klotniach z mezem sa normalne dla wielu mezatek ale jak dla mnie bywaja ciekawsze tematy wiec pisze sie na kolezenstwo, hihi Pozdrawiam Was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witaj Rerka, witajcie laski ja niestety musiałam wyłaczyc sie wczoraj i upić w samotnosci.... :-( Co dzisiaj bedzie to sie okaze hehehe Maja sie wreszcie pojawiła... a ja myslałam maju że Cie tam juz zasypało białym puchem 🌻 ]kwiat] Polu oczywiście że nie jestes normalna ... w/g naszych polskich standardów byłabys normalna jesli przezywałabys tragedię gdy meżowi poplamiłaby sie ulubiona koszula, i dostałabyś orgazmu wyciagajac ja czysciutka i bielutką z pralki z vizirem vanishem.itp.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela :D :D :D :D :D Dobre,ale niestety nie przeżywam orgazmów wyciągając pranie; wielka szkoda!!!! Ależ byłabym zaspokojona :D:D:D Helcia jak obiecałam ja dziś w pogotowiu, możemy pic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
hehe dziewczynki ja dzisiaj z piciem niezbyt dopisze, wczoraj sie opiłam okazjonalnie... niestety w samotności.... Dzisiaj tylko soczki od rana ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Mosca ja podobnie jak Ty jestem zarypana przez robotę, więc baaaaaaaaaardzo chętnie się z Tobą napiję; Hela a Ty się dobrze zastanów, może uda mi się namówic Cię na lampkę mojego ulubionego alkoholu a mianowicie: martini ;) Jeśli nie to proponuję jeszcze gin z tonikiem, beherovkę, wina różnej maści, whisk' acza,albo po prostu czystą ;) to jak Dziewczynki???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
już się robi Kochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
za wszystkie fajne kobiety 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
jestem jak najbardziej za!!!! oczywiście rogiem obfitości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rerka
Cieszę się, że się odezwałyście ;-) Ja chyba znowu piwko strzelę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna to dla Ciebie setka i dwa ogórki :D Rerka piwko?? Coś mocniejszego sobie strzel, proponuję beherovkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kac ;( Rerka ty sie nie wymiguj tylko wkupne stawiaj :D :D :D jutro piątek week .poczatek to mozna zabalowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Oj mozna mozna, ja na pewno zabaluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×