Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Wcale nie zapomniałam hasła :P To nie byłam ja ;) Nie odzywałam się trochę, bo i wielkie zmiany u mnie. Zmieniłam pracę, zostałam wolontariuszką i znów studiuję ;) W życiu uczuciowym było wielkie zawirowanie - ktos prawie oświadczył mi sie po 2 tygodniach znajomości, a po kolejnym... wymienił na inny model :D:D Jednak racja, że co nagle, to po diable ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ❤️ ❤️ ❤️ mosca witaj [po długiej nieobecnosci :) no piękne zawirowania miałas niczym tasiemiec z tym twoim nowym na czele :D :D :D :D :D :D pozostałe kobitki wutam serdecznie ❤️ ❤️ ❤️ u mnie bez zmian czyli lepiej :D zimno strasznie i wiecej nic nie przychodzi mi do główki na chwilę obena :D 👄 jejku zapowiadaja opady sniegu :( :( :( ja nie chce zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna ❤️ ❤️ A u mnie w nocy już padał śnieg :O Faktycznie działo się u mnie, ale i powiem Wam, że akcja z prawie narzeczonym ;) uświadomiła mi, jak to wciąż trzeba słowa wypowiadane przez mężczyzn dzielic przez 1000 i jeszcze z tego, co zostanie wyciągnąc pierwiastek ;) Kłamczuchy straszne ;) Na szczęście - łez po nim nie lałam, serca mi nie złamał i świata nie zburzył. Uffff :D Atrakcyjna będziesz pracować w Łodzi? Bo ja już pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie, no Mosca to dlatego Cie tyle nie było ;-) Kurcze to fajne zawirowania miałas... u mnie niestety nic w tym zakresie sie nie dzieje..... A strasznie przydałoby mi sie jakies szybkie zawirowanie i zaraz potem odwirowanie .... Jakos tak lepiej byłoby mi.... Wiecie mój ex ma cały czas dziewczynę a ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Mosca ty Ty zmieniasz prace z prędkościa światła, pamietam, jak przyłączałam sie do tego topiku to własnie jechałaś na impreze integracyjna z nowej pracy..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heluś ❤️ ❤️ Z pracą to wyszło tak... Bardzo dobrze mi się tam pracowało, ludzie sympatyczni - nawet szefostwo ;) praca satysfakcjonująca. Niestety, musieli zmienić siedzibę i... okazało się, że dojazd do nowego miesjca będzie mi zajmował prawie 2 godziny przez samą W-wę :( A gdzie do W-wy :( No i musieliśmy się rozstać :( W Łodzi pracuję od niedawna, na razie mi sie podoba :) Ta sama branża, ale trochę inna specjalizacja. W ogóle chciałabym sie wybrać do Krakowa :D Daaawno nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój ex nie wiem, co robi i nie chcę wiedzieć. Coś sie na dnie serca jeszcze kołacze, ale wielka miłość to juz nie jest ;) I też powiem - ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Mosca to ja zapraszam :D Witajcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D ja złamałam dane słowo sobie i niestety ale po pracy znowu usiadlam do kompa zamiast zagłębic sie z nosem w cudnej ksiazeczce dot. Rozmów z Bogiem :) mosca ja nie pracuje w łodzi i nie zanosi sie juz mam cholera dosyc szukania i wysylania tych ofert 😠 albo pracodawcy ja nie pasuje albo pracodawca mi nie odpowiada jak bylo ostanio normalnie kobietki ale wysiadam jjuz z ta praca dlatego raczej po nowym roku wyjade do niemiec:) oby :) bo ostatnio coraz czesniej niby przypadkiem po pracy widuje tego k....a niestety ale jeszcze wyprowadza mnie to z rownowagi i burzy moj spokoj wewnetrzny :) a on skutecznie wie jak mnie wkurzyc mysle sobie ze tam odpoczne od niego i zmierze sie z zyciem a i zarobie kasy mam nadzieje :D hela a czy ty nie mozesz wejsc na czat np.taki lokalny mi ostatnio sie nudzuilo i dol byla starszny weszlam sobie na czata i wiesz spotkalam kilku facetow ale takich \"normalnych\" serio i piszemy sobie na gg bez podtekstow i głupot jeden tez jest w trakcie rozwodu w moim wieku i zmiasta obok fakt ze jeden byl straszny pasztet a gadalo sie fajnie a moze i troche przeslodzil bo ciagle kotku misiu ... do mnie :D w koncu przyslal zdjecie o matko..... spiepszylam i zablokowalam gg :D :D :D ale poprawil mi sie humorek i samopoczucie :D dołuje mnie jednak brak kasy i to ze nie udaje mi sie znalezc pracy w tej Łodzi:( 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna, a w jakiej branży szukasz pracy? ;) Wyjazd do Niemiec... podziwiam :) Dla mnie niemiecki język to bardzo obcy język :) Ale jak ma Ci to pomóc i dzięki temu nie tylko zarobisz, ale i odzyskasz równowage psychiczna po rozwodzie - jedź! Tylko kartki ślij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu ❤️ ❤️ dziękuję ;) Zorientuję się, ile taka przyjemność teraz pociągiem wynosi i jak tam noclegi. Lata całe w Krakowie nie byłam :(:( Chce mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy topik. najchętniej tez bym poznała rozrywkową dziewczyne z takimi samymi zasadami jak ja.. jak kolezanki znajda faceta przestaja byc kolezankami. nawet nie ma z kim na impreze iść. cały weekend posiwecaja swojej miłosci. potem bedą płakac ze młodosć straciły na przytulanki zamiast poznwać ludzi i sie zabawic. zapomną co to flirt i babksie spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no to czekam Mosca :D poszukaj może jakiegoś busa, będzie szybciej i taniej ;) Atrakcyjna trzymaj się dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosca pracy szukam w administracji,bankowosci:) mialam zapisac sie na szkolenia i przeszkolic sie na szkoleniowca ale na razie dalam sobie na luz.. do wyjazdu namawia mnie kolega bo on tam wyjechal ,zreszta mam tam kuzyna i troche mowie po niemiecku i ucze sie pilnie :D niby jest tych ogłoszen wysylam czekam z nadzieja i znowu pojawia sie ogloszenie i tak ciagle az mi sie rz... chce i tak jakos podlapalm temat z tym wyjazdem wolalabym zostac ale u siebie na zadupiu jak narzie nie widze szansy n anormalne zycie ze wzgledu na k... brak znajomych do wyjscia brak perspektyw-jdnym slowem nuuuuda na zadupiu :) wedelka witam goraca czekolada napisz cos wiecej o sobie i rozgosc sie :) na zachete dla ciebie 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 witaj Polus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poluś, szukam tych busów i nie ma :( Może źle szukam :( Atrakcyjna - w administracji w Łodzi, szczególnie w urzędach kiepsko płacą. Koleżanka w banku po studiach zarabia 900 zł :O Pod tym względem moje miasto w ogóle nie jest atrakcyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mosca ja dostalam propozycj e pracy w banku 1200 zl brutto czyli mniej niz zarabiam na zadupiu zreszta w łodzi takie same zarobki jak na zadupiu a wynajme mieszk 700 zl w zwyz (kawalerka) strasznie:( musze jakos odpoczac od tego co przeszlam :( napisali w horoskopie,ze rok 2008 to rok wielkich zmian bo to rok kozziorozca a ja jestem nim i wielkie zmiany beda no i byly az za bardzo :D :D :D troche juz doszllam do siebie 👄 a hela pichci jakies kotlety bo cichutko siedzi no i wedelka sie schowala :) a maja i przebi to juz w ogole sluch zaginal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Atrakcyjna, bo słuchaj... jakbys znalazła pracę tutaj, to ja będę szukała mieszkania za jakiś czas razem z koleżanką ;) Ona też po ciężkich przeprawach tegorocznych z facetem - jak Ty i ja ;) We trzy byłoby taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosca a co ty chcesz sie od rozdicow wyprowadzic?oj :) kochana zebym znalzla ta prace ale juz wysiadam:) wydawalo by sie ze jest tej prcy bo ogloszen pelno ale nie jest wcale tak rozowo albo ze mna cos nie tak:( dziekuje za troske👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna - bardzo chcę!!!! Już nie mogę ich znieść ;) Jednak przyzwyczaił się człowiek do dobrego życia na swoim i cieżko współegzystować teraz. Koleżanka podobnie. Rozstała się z facetem, wróciła do mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja stwierdzam ze mam super z rodzicami obiadek ugotowany ,pranie czasmi zrobione i uprasowane tak samo z siebie-w czynie spolecznym ja mieszkam na pietrze rodzice na dole (w domku mieszkamy) ogolnie ok :) a ztymi ogłosz wiem ,ze tak jest czasmi po 3 -4 razy wysyłam w to samo miejsce:( a oni nie napisza ze dziekujemy czy zapraszamy a w zamian przysylaja mi swoja oferte lokaty albo pozyczki 😠 a administracja to juz wysiada calkowicei:( jakos to bedzie :) zobacze jak wyjdzie z tym wyjazdem w razie czego zawsze moge sie przeniesc do firmy ktora ma tez biuro w lodzi tylko ja juz mam sedecznie tej roboty:( ok nie smuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna mogę z Tobą zamieszkać? ;) Moi rodzice tak do pomocy sie nie wyrywają. Obiady gotuję sobie sama, piorę, prasuję, sprzątam itd. Ale u mnie od zawsze był taki podział. Każdy sam sobie prał, prasował i sprzątał po sobie. Obiady kiedys jadaliśmy razem, ale teraz ojciec jada w pracy, ja czasem też, a matka jest miłośniczką potraw, których żaden inny człoenk rodziny przełykać nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mosca ja tez robie u siebie wszystko sama a u rodzicow tez sprzatam i pomagam im :) ale nie gotuje bo za pozno wracam ale mi rodzice bardzo pomogli po rozejsciu sie z m.. chociaz jak kiedys byla taka akcja to zapowiedzieli ze ja wroce do niego to mam zapomniec o tym ze w razie czego moge wrocic do nich ale serce im zmieklo jak przyjechalam kiedys w pizamie o 3 nocy bo mnie nozem chcial zabic jak spalam :D i drugim razem jak ucieklam cale z limem pod okiem:D zajebiscie jak wspominam :D aaa bylo minelo i mam nadzieje ze nigd sie juz to nie powtorzy :) jak masz takie stosunki w domu to pewnie ze lepiej idz na swoje i bedziezsz miala swiety spokoj i zdrowsza atmosfere ja nie mam jakos problemu z przystosowaniem sie do nowych warunkow ciagle sie przeprowadzalam wyprowadzalam mieszkalam w internace potem w lodzi wiec przyzwyczajona jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
cholera Mosca myślałam, że jakieś busy od Ciebie do mnie jeżdzą :O no to zostaje tylko pociąg:O a ja nie lubię pociągów a, że też muszę się kiedyś do Łodzi wybrac, to nie jestem zachwycona perspektywą jazdy kolejami:( Laski życzę powodzenia w szukaniu mieszkanka; jak już znajdziecie to Was odwiedzę :) A póki co, apeluję do Mai i Kwiatka, żeby przerwały swój sen zimowy i dały znac, że żyją ;) U mnie po staremu, no może poza tym, że stałam się ostatnio apatyczna, bierna i w ogóle jakaś taka wycofana :O i do tego idą święta :O Dziewczynki ściskam Was wszystkie bardzo mocno Mosca 😍 Atrakcyjna 😍 Hela 😍 Maja 😍 Przebiśnieg 😍 Czekolada 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spokonie Dziewczynki, moi rodzice nie są źli ;) Akurat ten podział obowiązków, jaki był u mnie od zawsze uważam za bardzo dobrą rzecz. Mój ojciec nie rozrzucał skarpetek, bo wiedział, że i tak musi je sam zebrać i wyprać ;) Nie czekał aż dostanie wyprasowane tylko sam prasował. Tak się powinno chłopa wychować ;) A moja matka uwielbia kluchy pod każdą postacią i ona może je jeśc codziennie. Ja nie ;) Więc już wolę własne obiadki ;) Chociaż jak robi schab ze śliwką... Mniam:D Dzsiś zostałam zapytana, co robię w Sylwestra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu ❤️ to smutna jesień i stąd ten nastrój... Szaro za oknem, zimno, wiatr wieje, nieprzyjemnie... Idę spać Moje Drogie Dobrej nocy Wam życzę 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczki zapracowane Coś na usmiech z rana - no prawie południa ;) ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: DZIEŃ PIERWSZY 1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU? Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją. 2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? Dyskusja. 3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ. Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów. 4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów. 5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA. Linia pomocy i grupy wsparcia. 6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY. Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania. 7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA. Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego. DZIEŃ DRUGI 1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne. 2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA. Prezentacja PowerPoint. 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ. Wspomnienia tych, którzy przeżyli 4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI? Gra na symulatorze. 5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ. Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról. 6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH. Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe. 7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ZYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE? Dostępni indywidualni psychoterapeuci. 8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY. Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ a u mnie pada i pada i pada :( a depresja jesienna nie tylko ciebiie polus dorwala bo u mnie nie lepiej ale jakos do przodu chociaz tak jakos mnie naszly mysli o bylym i 😠 😠 😠 mosca mi to juz od teraz robi sie niedobrze jak widze reklamy w tv swiateczne przeraza mnie wizja swiat a tym bardziej sylwestra :( ale jakos trzeba bedzie przezyc nie ostatni to sylwester jak sama bede no coz zycie ale trzeba pracowac nad soba zeby to zmienic :-P w tamtym roku powiedzialam ze nie pojde na sylwka z m i jego towarzystwem bo mi nie odpowiada i nie chce miec obciachu to coz poszedł sam z kolegami niby sam ale w ostatniej chwili zalatwili jemu jaks tam kolezanke zeby nie byla sam :) cudnego mialam meza :D mam nadzieje ze do sylwka jeszcze cos sie u mnie zmieni na pozytyw trzymajcie sie laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
cześc laski ;-)) U mnie niestety tez to sie zaczyna, swieta, sylwester, kurde znowu bede siedziec w domu sama i zastanawiac sie gdziez to sie wszyscy bawią ehhhh Mosca do krakowa to pociągiem najszybciej chyba sie dostaniesz.. a kiedy sie wybierasz, bo ja też sie zbieram żeby pojechać, pojawiaja sie juz wyprzedaże zimowe to sie musze wybrac ;-) Moze na jakąś imprezke wszystkie sie umówimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
witajcie 😍 Hela świetny pomysł :) Jestem za :) Przyjeżdzajcie do Krakowa, zapraszam i czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×