Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
i znowu pustki.....:( wszystkie zajęte,zakochane? heluś noooo boski ten ideał kobiety przesłałas :D :D :D dobrego dnia wszystkim życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Atrakcyjna moja droga, ja musze powiedziec że juz chyba doszłam to siebie, stwierdziłam jednoznacznie że mój ex to dupek... i wszystko przede mną. Wiem że pomimo tego że jestem sama nie moge sobie wmawiac że nic mnie juz w zyciu nie czeka... Daj sobie spokój z robieniem mu na złośc, a jeśli robisz to tak żeby nie wiedział że to Ty ... Pomysli że cos czujesz jeszcze.... ja do mojego exa sie nie odezwałam ani słowem !!! i jest ok !! mówimy sobie cześc i tyle... Troche nieskładnie piszę, ale kolega z pracy miał imieniny i poszło pare flaszek... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hela tylko ty mowisz chyba o facecie z którym byłas,nie o męzu ? nie wiem i nie wnikam w to no ale tu cholera chodzi o małzeństwo!które umarło dawno ale jakos tak boooli:( mosca melduj sie tutaj,bo obieram kierunek Ł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
🖐️ Ale tu pustki :( Wpadłam na chwilę się przywitac i powiedziec Wam, że bardzo się za Wami stęskniłam 😍 Wróciłam wczoraj a dzisiaj znowu wyjeżdzam, niestety...... Ale w piątek już będę, trzymajcie się i wróccie na nasz topic. Hela, dzięki za fajne maile 🌼 Atrakcyjna bądz dzielna 🌼 Maja powodzenia w załatwianiu wszelkiej maści spraw 🌼 Kwiatek ? 🌼 Mosca nie pracuj tak ciężko 🌼 Do usłyszenia Dziewczynki 😍 i miłego dnia a właściwie dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroton
witam serdecznie wszystkich jestem tu nowa i mam ndzieje na znalezienie przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hej kroton 🌻 ostatnio tylko ja tutaj pełnię dyżur witam kawą (_)> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroton
witam ja juz po ale zawsze mozna wypic druga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
heh przy takiej pogodzie pod psem to i cos mocniejszego przydłoby sie bo w kościach łamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroton
kobieto !!!!! u mnie piękna pogoda słońce .....złota polska jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Ja tak na chwilke tu wpadam, zeby sie przywitac i zyczyc Wam milego dnia. Widze, ze nowa kobietka dolaczyla do nas. WITAJ KROTON!!! :) Tymczasem musze uciekac, bo mnie sprawy gonia, papa i do spisania sie na topiku, mam nadzieje wkrotce powrocic na lamy topiku. Buziaki dla Was wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
heh kroton to jednak starsznie dlaeko musisz być odemnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroton
no chyba nie za bardzo daleko :9 właśnie czarne chmury idą w mioja strone paskudztwo okropne chyba polece podmuchac troszke hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
kobitki a mnie napadla salwa śmiechu oracuje z ludzmi i jak ich poobserwuje to leze ze smiechu pod biurkiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
oooooooooooooooooooooooooooooooo matko :D:D:D a ostatnio to tylko echo mi odpowiadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie wszystkie , atrakcyjna a co za róznica czy mąz czy partner... bylismy pare lat ze sobą czy gdybyśmy papier na to mieli to byłoby inaczej??? szczerze mówiąc to z mężem chyba nawet krócej byłam w sensie w małżeństwie, ale to dawno było i dawno zapomniałam... Życze Ci żebys prędko o nim zapomniała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Witajcie Dziewczynki Nie odzywałam się, ale i smutny powód był. Pogrzeb bliskiej koleżanki :( Przegrała walke z rakiem :(:( Pokonał ją w 3 rundzie... Jeśli pozwolicie, to nie chcę o tym pisać. Po prostu tłumaczę, czemu mnie nie było. Od teraz wracam. Atrakcyjna - kiedy to piwo? :) Bo tak czytam i widzę, że obu nam to teraz bardzo potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
MOSCA JA W CZWARTEK BEDE OK.14 MAM ROZMOWE KURCZE U MNIE BYŁ KOLEGA I MOWI,ZE JEGO BRAT W NASZYM WIEKU TEZ MA RAKA -CHŁONNIAK LECZYLI GO W ŁODZI I NIE WIEDZIELI CO JEST W KONCU PRZENIESLI GO DO WAWY DO INSTYTUTU TAM GDZIE SIATKARKA AGATA MROZ SIE LECZYLA NO I TROCHE ODZYŁ ALE MOWI ZE JEGO STAN PSYCHICZNY TROCHE SIE POLEPSZYL BO JAK BYL W LODZI TO JUZ KONIEC BYLO WIDAC SCHUDŁ DO 40 KG FAJNY,ZARADNY FACET,PRZYSTOJNY,A TERAZ WIADOMO PO CHEMI :( A ZONA MA GDZIES TO WSZYSTKO JAK WYJDZIE ON NA PRZEPUSTKE TO JEDZIE DO RODZICOW I ON TYLKO PRZYPROWADZI SYNA NA KROTKO I IDZIE DO SIEBIE CZYLI ICH WSPOLNEGO MIESZKANIA FORMALNIE SA MALŻEŃSTWEM A WIADOMO JAK TO JEST :( NO TEZ MAN TO TĄPNEŁO ... CHOLERA A JA SAMA SOBIE STWARZAM PROBLEMY BO MAZ MA INNA... KUŹWA 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza hela
Mosca współczuje smierci kolezanki... cóz rak nie wybiera.... Atrakcyjna tu masz racje - my sie przejmujemy jakimis głupimi facetami.......a ludzie maja naprawde powazne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dziewczyny ja wczoraj pochowałam dwudziestokilkuletniego kuzyna..... Wybaczcie, ale też nie chcę o tym pisac..... Łzy nie przynoszą ukojenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
hej Dziewczyny 😍 Wpadłam się przywitac i zapytac gdzie jesteście??? Ja mam dzisiaj bardzo dużo pracy :( Bywajcie 🌼 i odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś wolne. Ciężko przeżyłam weekend :( Świeże odejście koleżanki jednak wciąż jest we mnie rana głęboką :( A za tydzień dłuższy weekend sie szykuje. I co ja będę robić? :O W zeszłym roku byłam w górach. W tym nie mam z kim :( Co prawda jeszcze kilka tygodni temu umawiałam się z koleżanką, iż pojedziemy razem, ale kilka tygodni temu ona była sama, a teraz ma faceta i wybrała jego towarzystwo. Troche smutno :( Nie słuchajcie mnie dziś - mam doła chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mosca no mnie tez nie napawa optymizmem długi week. a tym bardziej sylwester i swieta,gdzie reklamy zaczynaja sie pojawiac u mnie w sumie ok! tylko mam wk..bo mnie kolezanka w pracy w**********! ja bede w czwartek to jak dasz rade sie spotkac czy nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a średnio
rozgarnięty kolega może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×