Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość BEZPOLOTU
Mogę się dołączyc do tego balowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rerka
U... postawie, nie ma sprawy ;-) Będę tu jutro i mam nadzieję, że będziecie ze mną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dziewczynki jestem i częstuję amarulą ;) Która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no i co? Wszystkie wzgardziłyście wczoraj moim akoholem? :O A Rerka zamiast stawiac wkupne zniknęła :( Ehhh....życzę Wam udanej soboty i udanego końca karnawału; dobrej zabawy Dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
A co tu taka cisza? Czyżby wszystkie panie dochodziły nadal do siebie po Andrzejkach? W takim razie zapraszam tylko na piernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
🖐️ a ja z uporem maniaka będę tu na was czekac ;) Mosca 😍 Hela😍 Atrakcyjna 😍 Kwiatek 😍 Maja 😍 inne Panie 😍 nie zapadac mi w sen zimowy, bo uduszę ;) Wracac na topik!!!!!!! Czekam na Wasze towarzystwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna co u Ciebie kochana? Jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż wrzucilam na luz z mezem a tu prosze niespodzianka :) maz sam sie podkłada ze swoja lalą i daje mi dowody do ręki usmiecha sie do mnie i mysli sobie jak to robi mnie w bambuko\' natomiast ja szczerze do niego jeszcze bardziej swoje ząbki i mysle sobie jakis ty durny dajesz mi dowody sam do reki wczesniej troche za duzo do niego wypaplalam i on troche zaczal sie ukrywac a teraz mysli ze ja dalej jestem w niewiedzy aaa tam z nimi banda matołów ale trzymam sobie dane słowo i nie rozmawiam z nim nie odbieram tel. ale obawiam sie ze jednak odwiedzi mnie:( zbieram sie z tym rozwodem jak sojka za morze ale jak tu prosze dowody sam mi daje do reki wiec troszke sie jeszcze pousmiecham do niego :) pozatym komp mi padł i jedzie do \"lekarza\" wiec net tylko w pracy i w sumie ok,bo wzielam sie za czytanie ksiaze i na lepsze mi to wychodzi chociaz czasmi zatrzepe sie ze złosci jak wspomne \"ich\" ale coz jedyna rada odpuscic sobie i czekam cierpliwie az zycie wystawi jemu rachunek za wszystkie mojee cierpienie ogolnie u mnie dobrze:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
w takim razie Atrakcyjna bardzo się cieszę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie, Ja niestety andrzejki tak zwane spędziłam przed TV.... Co bedzie w sylwestra, a w święta... eehh Na razie na mały wyjazd weekendowy sie wybieram.... W pracy urwanie głowy... Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki a moze wy znacie jakies gencje pracy które posredniczą w poszukiwaniu pracowników polska-niemcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezanko
🖐️ słuzby drogowe odsniezaja ulice to i topik odsniezyli :D ❤️ a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
powinni byli jeszcze odkurzyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Ja już łopatę biorę i odgarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia34
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się najskrytsze marzenia. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dziewczynki moje drogie, wszystkiego najlepszego Wam zycze, spełnienia marzeń najskrytszych no i nie objadajcie sie za bardzo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Matko kochana Dziewczyny gdzie Wy wszystkie jesteście?????? Odnośnie dnia dzisiejszego to się domyślam, ale gdzie w ogóle zaginęłyście???? Maja 😍 Mosca 😍 Hela 😍 Atrakcyjna 😍 Kwiatek 😍 i wszystkie których z nick'ów nie wymienię, bo ich nie pamiętam (wybaczcie proszę) Życzę Wam Kochane szampańskiej zabawy sylwestrowej, a nowy rok niech obfituje w same cuda i przyniesie ze sobą odwagę, szaleństwo; w jak najlepszym znaczeniu tego słowa; miłośc i oddanie. Życzę marzeń o które warto walczyc, ludzi, z którymi będziecie konie kraśc, nadziei, bez której trudno życ i wszystkiego naj, naj, naj!!! ps. a propos nadziei to żywię ogromną, że żadna z Was nie siedzi przed telewizorem tak, jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Polu, bardzo szkoda że przed tv spedziłas sylweestra, ja wróciłam wczoraj z gór naszych poldkich zakorkowanych że cholera bierze. tak w ogóle to strasznie sie duzo pozmieniało... Nadal jestem single girl ale jakos tak lepiej sie czuje bo nowa laska mojego byłego sie z nim rozstała ha ha ha wielka miłsoc sie zakończyła no i dobrze mu tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Helcia bardzo się cieszę, że wypoczęłaś w górach a jeszcze bardziej, że dobrze Ci się zaczął nowy rok :D ; oby tak dalej ;) Odzywaj się czasami, bo jak widzisz nasz topic zamiera a moderatorka zapadła się chyba pod ziemię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie dziewczeta 🌻 Polu, widze że tylko my podtrzymujemy temat..... Co tam u Ciebie, jak w nowym roku??? Ja mam teraz straszne urwanie głowy i w pracy i w rodzinie w ogóle... Maju, Mosca, Atrakcyjna gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie gwiazdeczki ❤️ ❤️ ❤️ ja zagladam ale jak widze,ze tylko wiatr hula to sie nie wychylam,bo ostsnio troche duzo mnie na stronie, ze wzgledu takiego,ze mam mozliwosc w pracy korzystac z netu bez ograniczen,to korzystam ojjj ... :D udzielam sie ostro na innym topiku, u mnie zmiany i nie zmiany nadal na papierze jestem mezatką,ale podobno zlozył juz spr. do sadu (chociaz jak dzwoniłam do sadu to powiedzieli mi ,ze nie wopłynal wniosek ale to było przed swietami) zreszta powiedziam jemu ze zgodze sie na rozwod tylko z orzekaniem winy gdzie przyzna sie,ze ma kochanke,a on pewnie myslał ,ze wszystko po zgodzie pojdzie i tyle na temet tego h... zeby sie nie wkurzac :) trosze testuje tzw. klinów ale kulturalnie (żeby nie było):D :D :D na sylwestra byłam a jakze tez z klinem hahaha no i mam zamiar wyjechac za granice do pracy i przy okazji tak jakos sie sklada,ze moj klin tez tam jest :D :D :D bo ci tutaj na miejscu sa tak beznadziejni,wiecie ja wypadlam z obiegu ale jak spotykam sie z facetem ,cala w skowronkach,bo on nie dosc,ze piekny,zadbany,kulturalny,itd.. a na pierwszej randce probuje mnie zaciagnac do łózka to noz mi sie w kieszeni otwiera porażka !!! o reszcie nie wspomne :D albo zonaci albo nie dbajacy o higienę az odruch wymiotny mnie bierze na same wspomnienie ...... praca dalej ta sama chociaz moze jutro cos bede wiedziala o moim wyjezdzie zdrowie dopisuje,wracam do swiata zywych ,wrocił mi apetyt,bo ostatnio tylko paczka fajek i nic wiecej,wazyłam 43 kg teraz juz lepiej i fizycznie i psychicznie :D :D :D jakos daje rade szkoda laseczki ,ze nie wyszlo nam zadne spotkanko bo fajna wiez moglaby sie nawiazac ja walcze dalej z kompem tzn,serwisem wyslalam im wrocil ale jeszcze gorzej zepsuty 😠 a raty spalcac musze,i interent tez nie dziala a placic musze wrrrrrr ogolnie wychodze z zasady oststnio: olej życie i sie smiej rano wstaniesz bedzie lzej buzka kochne ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Atrakcyjna to gratuluję, widze że Twój humor ostatnio ewidentnie sie poprawił ❤️ Trzymaj tak dalej, i oby jak najfajniejsze te kliny Ci sie przewijały... I a nóż widelec którys sie zaklinuje na stałe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Helcia, Atrakcyjna Witajcie:) :) :) :) Hela o jakich zmianach piszesz? Pochwal się tu szybko ;) U mnie też się trochę pozmieniało na lepsze, poznaję fajnych ludzi i jakoś tak optymistyczniej podchodzę do życia a i wreszcie wzięłam się za siebie i poszłam na siłownię; czuję się tam jak w krainie pt " seksmisja nr 2 ", tyle, że to ja jestem jedyną kobietą w krainie mężczyzn i muszę przyznac laski, że cholernie dobrze mi tam ;) Atrakcyjna fajnie, że wychodzisz na prostą :) A co z resztą Pań? Zapadły w sen zimowy? Najwyższy czas się obudzic i odwiedzic nasz topic [ kwiatek] Mosca? Maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela pisząc zmiany miałam na myśli to urwanie głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Matko kochana Laski gdzie Wy się wszystkie podziałyście? Zaglądam tu od czasu do czasu, a tu tylko jak to już jedna z Was wcześniej określiła, tylko wiatr hula. Wracajcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×