Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość duża hela
Hello kobity !! Polu, Atrakcyjna, co ja Wam wysłałam takiego że piszecie że mam piekne imię w mailu i login literacki ??? Bo sprawdzam tego maila i nic nie rozumiem.... Napiszcie w mailu oczywiście nie tu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Helcia mail był piękny a login masz rzeczywiście literacki ;) A czy ten topic powoli zamiera? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
no właśnie?? co z wami?? Ale login który?? w mailu miałam jakis login??? Chyba że chodzio mój login z kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Pewnie Maja coś pichci, Mosca ma zepsuty net, atrakcyjna walczy z exem ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Noo kwiatku juz myslałam że opusciłas topik a jednak jestes..... :-)) Smacznej kawy o poranku zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
czesc laseczki no rzeczywscie powoli topik zamiera a po zalozycielce słuch zaginąl:D ja wczoraj mialam straszna depreche i "niechcice"czyli skurczona przesiedzialam do 16 a i byla jeszcze awantura bo upierdliwa klientka przyszla zlozyc na mnie skarge:) potem poszlam do pani psycholog i bylam jak mlody bog az do dzisiaj bo na naszej klasie na moje konto weszla ta laska mojego exa i wogle kilka rzeczy sie zlozylo zwiazanych z nim ze znowu dola mam kurcze ja ciagle jestem zazdrosna o niego pomimo wieu swinstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
heh Atrakcyjna na szczescie ani mój ex ani jego laska nie wchodza na mój profil... Tez jest we mnie jeszcze troche zazdrości... ale juz chyba powoli przestaje łapac doły z tego powodu... Niech sobie idzie swoja droga i kij mu w oko !!!! jak mnie czasem nachodza myśli o nim to staram sie przypominac wszystkie złe chwile naszego związku, i wyobrazac sobie że gdyby to trwało dalej to coraz dłużej okłamywałabym siebie że to szczesliwy i udany zwiazek... i ze w ogóle dobrze że tak sie stało bo zawsze moge poznac kogos naprawde fajnego ... a nie spedzic zycie z dupkiem... :-)) Atrakcyjna, Polusia, Mosca, Przebiśnieg, Maja miłego dnia ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Cześc Laski 😍 Ja też mam dzisiaj doła, ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trikster_-.-_
Jeśli coś Cię męczy, drażni, dobija to po co sie tym zajmujesz jeśli nie musisz? Śledzenie NK daje Ci radość czy robisz to dla wątpliwego dowartościowania swojej osoby? Głupota ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Czesc Poluś, a Ty chorujesz nadal?? czy to inne doły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Cześc Helusia:) No choroba też mnie już wykańcza, ale nie chcę zrzędzic już na ten temat, mam doła z innego powodu; szefowa (bo mam dwie roboty i w związku z tym 2-óch szefów, niestety) tak mnie dziś potraktowała, że chyba bym się lepiej poczuła, gdyby mi w pysk dała, szkoda gadac..... Helusia a to powyżej, to co to jest, bo nie kumam? Ktoś pomylił topiki czy za dużo wypił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
heheh Polu myslę że jakby mu dac "trink"ster byłoby lepiej... pewnie pije ... Nie przejmuj sie Polu głupia szefową, tak głupia bo jak źle traktuje ludzi to mądra nie jest... Mi sie też raz zdarzyła mała scysja z szefową, ale to tylko praca... Nos go góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
moja jest niestety wyjątkowo dwulicowa, aż się czasami rzygac chce...., ale odpuszczam już. Co u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
A ostatnio staram się czas sobie jakoś zapełniać chodzę na siłownię i na basen... staram się gdzieś wychodzic, umawiac, ale normalnie ci moi znajomi to sa naprawde zramolałe stare pryki... ostatnio umówiłam się z takimi znajomymi ze studiów, na piwko tak w tygodniu więc bez żadnej libacji :-)) i co się okazało, koleżanka, wydawać by się mogło niezależna babka znająca życie, stapająca twardo po ziemi, tak o niej myślałam do tej pory. Ona jest dobrze po 30 stce i po rozwodzie teraz ma kilka lat faceta więc myslałam ona ma fajne zycie udany związek , super. I się okazało że ona temu swojemu facetowi nie powiedziała że się spotyka z kumplami ze studiów, tylko że babci jedzie pomóc w jakichś tam porządkach czy w czymś... Bo on jej nie pozwala wychodzić samej !!!! rozumiesz !!! nie pozwala!!! Matko boska !!! Szcunek dla niej zmienił się w litość.. Chociaz może jej z tym dobrze.. nie wiem jak tak można ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
mnie to normalnie brak słów na takie sytuacje......najpierw nie pozwalają rodzice, no ale to normalne, troska o bezpieczeństwo itd. wiadomo dziecko, ale z całym szacunkiem tego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem... związek partnerski dorosłych ludzi oparty na..... no właśnie na czym?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hlela uciekam, bo muszę jeszcze popracowac :( Dobrej nocy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
teraz będziesz Hlela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dzien dobry, witaw szwszystkich.:-)) Przepraszam Polu że tak sie zmyłam wczoraj bez pożegnania, ale moje dziecko przyszło i musiałam wyłączyc stronke co by nie podejrzało czym tez sie mamusia w wolnych chwilach zajmuje ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Rozumiem Hela, nie gniewam się ;) zresztą jak bym mogła, sama czasami też z różnych powodów znikam ot tak bez pożegnania..... U mnie bez zmian, niestety, ale widzę zmiany u Was moje Drogie, rzadko tu ostatnio jesteście, więc pewnie intensywne życie nie pozwala ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
🖐️ wiatr hula na naszym topiku,no coz zdarza się, ja wczoraj mialam jakies totalne zalamanie ,kobity wzielam leki i to wieksza dawke a potem balam sie z tej swojej glupoty ,ze sie nie obudze,ja nie daje rady ten proces zdrowieniaz chorej milosci,zazdrosci strasznie boli :( ale widocznie tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
cholera!!!!!!!!! kobitki napisalam pieknego ,cudnego posta i urwalo tylko jakies smuty wkleiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ok to jeszcze raz napisze:) od dzisiaj mam urlop ,wyspalam sie do południa :) a potem oszlysmy z mam do ogrodu i wyrtwalysmy warzywa,gadlaysmy o pierdolach, smialysmys sie ,fajnie bylo bo nie myslalam o tym s... a jak "nadejszla mnie wielkopomna chwila: o nim to tez szybko sie rozmyla dzisiaj caly dzionek na dzworze byla zmeczona ale zadowolona no i mamy obcinac jutro te ogonki-natki od wrzyw i liscie mam grabic fajnie sie tak zmeczyc fizycznie bo na glupoty nie mam czasu wtedy ale pomimo urlopu jutro musze jechac do pracy bo gosciu na kontrole ma przyjechac ale nie wiadomo o ktorej i ile to potrawa😠 a mnie zeka na podworku praca polowa :D heh musze sie wam pochwalic bzdura ale dla mnie mialo to duze znaczenie a mianowicie na poczte na n-k dostalam komlement kolezanka z ktora malo sie znam jak narazie -(zona kolegi) dopiero co przeprowadzili sie do miasta napisala mi ,ze bije ode mnie pozytywna energia,ze jestem sympatyczna i bardzo szybko zjednuje sobie ludzi wiecie co to takie pierdoly ale jak dlamnie duze znaczenie mialy te slowa az mi sie lezka zakrecila w oku bo ten s.....ciagle mi wmawial,ze mie nikt nie lubi i nikt przezemnie nas nigdzie nie zaprasza a prawda byla taka ze zawsze sie uchlal jak swinia i cyrki prawil na calego ja tu smece kobietki wybaczcie mi ale w realu musze sie trzymac,zeby nie dac jemu satysfakcji ,ze poleglam mosca,przebi,maja halooooooooo!! jest tam ktos? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :) jakoś faktycznie życie mnie ostatnio dopadło ;) postanowiłam mniej bywać w świecie wirtualnym i jakos się ustatkować ;) :) dlatego się wcale nie udzielam :o wybaczcie 🌻 atrakcyjna cieszę się, że idziesz do przodu i że czujesz się lepiej - tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie :-)) oj hula wiatr tu hula okrutnie, widocznie nie tylko kwiatka zycie dopadło... Atrakcyjna tak trzymaj, przekonałam sie o tym na własnej skórze ze nie ma jak zapełniacze czasu... nieważne czy z mamą, sasiadem czy koleżanką ważne żeby nie być samemu i rozmawiac z ludźmi i unikac tematu exa... i nie faszeruj sie tymi lekami... lepiej sobie walnij jakies winko albo piwko na sen dobre a poza tym smaczne i zdrowe ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dziewczyny 😍 Ja też chcę zapaśc w sen zimowy, skoro tu takie pustki; jak się to robi???? No i niewątpliwie byłby pożytek z tego, nie żarłabym tyle a w zwiąku z tym nie miałabym szansy tyc, ehhh ta moja słaba wola....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
ja Polu to zapadłabym chętnie w sen jesienny... a na zime to juz chciałabym byc obudzona.. narty całkiem zardzewiłałyby mi w piwnicy jakbym zime przespała ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
czesc laski ja probuje narazie fizycznego zmeczenia chociaz psychiczne tez dzisiaj wysiadlam bo napisalam esa do tej lafiryndy haha normalnie uwielbiam ludzi,ktorzy nie umiejac poprowadzic rozmowy kulturalnie uzywaja zbyt prostych slow :D zostala sprowadzona nizej niz parter :D kuzwa sama mam satysfakcje,glupie to ale cieszy mnie,ze brakujac jej argumentow byla zbyt zastraszona i tlumaczyla sie cholera wie czy sa razem czy nie? staram sie nie myslec i odnawiac kontakty z ludzmi ale w tej dziurze to nie takie latwe oj hela ja wole procha chociaz znacznie je przedawkowuje,bo po takim piwie to ja do roboty bym nie wstala a nie mowiac,ze bym tam wytrzymala tyle godz. chociaz teraz mam wolne ale duzo pracy n apodworku coz mosca zaginela w akcji maja z grypa walczy :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Atrakcyjna czy piszac lafirynda masz na myśli obecną laskę swojego exa?? I Ty do niej smsy piszesz?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×