Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutri grain

15.07.2008, zaczynamy kobitki!

Polecane posty

a myślałam , że to tylko mnie tak przymuliło ;) hmm najchętniej położyłabym się spać i nie wiem dlaczego jest mi tak strasznie zimno :( jakieś dziwne poczucie beznadziejności mnie dopadło ... ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Dokładnie wiem o co chodzi Feuille,czasami tak jest niestety,eh... jeszcze jestem po rozstaniu z facetem,masakra,dobrze, ze jestem optymistka,troche to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neotropikalna współczuje ... 🌻 od dłuższego czasu jestem sama i jakoś nie moge sobie życia ułożyć .. lato a ja siedzę otulona w kocu :/ , rozpuściłam sobie żelazo plussza, może organizm tak reaguje na ograniczenie kcal . Mam w planach wybrać się niedługo do lekarza , bo od zawsze mam bardzo niskie ciśnienie i słabo krąży krew dlatego też towarzyszą mi wiecznie skostniałe stopy i dłonie , nie wspominając już o braku energii do życia bez 3kaw dziennie ... słyszałam o pewnych lekach , które podwyższają ciśnienie i usprawniają przepływ krwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Feuille musisz iść do lekarza,bez tego sie nie obejdzie a nie masz tez na co czekac,lepiej to załatwic i byc zdrową. Ja siedzę w szlafroku teraz i tak sobie dumam, czasami takie przysłowiowe zawiasy łapie...dobrze,że chociaż teraz pisze z Toba, ogólnie zauważyłam, że ten nasz topik pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiasy nie są mi obce :P oj niee są hy Zawsze wieczorem z góry ustalam co mniej wiecej zjem w ciągu następnego dnia ale jak to ja średnio się tych planów trzymam bo to zawsze coś innego wpada mi ręce . Mam do dyspozycji -pomidora , ogórki kiszone , jajka gotowane , jogurt naturalny , jog owocowy , jabłko , jakiś kawałek chleba , 2-3kawy z mlekiem . Pewnie dojedzie jeszcze jakiś obiad ale jeszcze nie wiem co tam mama planuje ugotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Zorganizowana niesamowicie jestes:) ja nie planuje nigdy niczego:D wstaje i mysle na co mam ochote:) menu mam troszke ograniczone bo jajek nie jadam,jakieś wędliny tez odpadają,pozostają warzywka i owoce no i tuńczyk, którego wrecz ubóstwiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równiez jestem fanką tuńczyka :D w biedronce jest tuńczyk po chińsku 2,99kosztuje , 100gramach ma tylko ok 60kcal , jaki smaak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja jem w oleju najczesciej,po odsaczeniu:D tuńczyk to jedyna ryba która toleruje,może jeszcze wędzona makrela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonella**
ja jestem szczupła ale mam tłuszczu sporo ;/ na udach i posladkach i nie wiem jak sie tego pozbyc :( duzo chodze, spaceruje...nie jem słodyczy,jem ciemnie piezywo i grachamki nie jem tłustych rzeczy...co mam zrobic zeby zgubic tn tłuszcz wszystko sie buja bleech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
antonella** moze zacznij biegać? albo ćwicz regularnie te partie ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym przejść metamorfozę :D w te wakacje , co prawda staram się być cały czas zadbana itd no ale myślę , że -10kg , zmiana koloru włosów i w ogóle fryzury , stylu życia sprawiłoby , że lepiej czułabym się we własnej skórze :) antonella** - ćwicz , balsamuj się ujędrniającymi kremami , bo skoro jesteś szczupła to bez sensu ograniczać kcal , musisz skupić sie wyłącznie na wyrzeźbieniu sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja tez myślałam o metamorfozie,zaczęłam od diety i cwiczeń ale chciałam też cos zrobic własnie z kolorem włosów bo z fryzura to u mnie zbytnio nie da sie nic wykombinować,mam kręcone wlosy i to mocno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marzę o lokach :D bardzo podoba mi się fryzura Justyny prezenterki vivy z tym , że kolor czekoladowy bardziej do mnie pasuje bo mam ciemnobrązowe oczy ;) no a z natury jestem bardziej szatynką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja jestem rudzielcem,zielone oczy itd. i jeszcze te krecone włosy,katastrofa,ale bywało gorzej:D mnie sie bardzo grzywki podobają,ale cóz z tego jak nie moge posiadać,zbyt mocny skręt żeby ja jakos wymodelować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonella**
dzieki dziewczynki, zastanawiam sie nad bieganiem i nad kupnem tabletek therm-lime..pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Fajna ta fryzurka:) jeszcze jakby fajnie pofalować włosy,mmm,świetnie:D albo takie dłuższe włosy lekko skręcone,wycieniowane i z ta grzywką,moją obsesja też mi sie podobają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja osobiscie nie faszerowałabym sie żadnymi tabletkami,zaczelabym od sportu,własnie od biegania bo pomaga z reguły na wszytsko i super ujędrnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonella**
mam nadzieje ze bieganie pomoze spalic te cholerstwo... a ile biegałas w tygodniu i po ile(czasowo)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja biegam 4 razy w tygodniu po godzince:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonella**
dzieki od jura zaczne będę sie odzywała zeby zdac relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Moja kolezanka była podobnie obcięta tzn. miała grzywke i mocno wystrzępione włosy i własnie nosiła lekko pokręcone,obłędnie to wyglądało:) jeśli miałabym taka możliwosc obcięcia włosów ani chwili bym sie nie zastanawiała:D ta grzywka mmm,cholera jak ja lubie grzywki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Odzwywaj sie,odzywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam grzywkę na bok jak ta z linka ale reszta włosów jest prosta i sięga mi za ramiona . Szczerze grzywka :P aż tak cudowna nie jest zwłaszcza jak człowiek zasypia z lekko niedoschnietymi włosami , a nastepnego dnia widzi w lustrze stojące na baczność włosy za nic nie dające się poskromić żeby do czoła przylegały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Grzywki są uporczywe troszke ale duzo lepiej człowiek wyglada z grzywka niz bez,ja tak jakos zawsze wieksza uwage zwracalam na dziewczyny z grzywką,zawsze pociaga to czego nie mozna miec:D no cóz obejde sie bez grzywki,dobrze chociaz ze te włosy sa geste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Mogłabys byc wredna i zwrócic mu uwage:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj musze zmykać bo mnie tu siłą wyrzucają inni domownicy 😭 jeszcze zajrzę tu za godzinę przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×