Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutri grain

15.07.2008, zaczynamy kobitki!

Polecane posty

Wróciłam ze sklepu, obładowana reklamówkami. Kupiłam 3 piękne, dorodne pory - będą na sałatkę, brokuła, kalafiora, 1 kg papryki. Z papryki zrobię moje naj naj najukochańsze danie czyli leczo. Niedawno odkryłam mrożone leczo z Hortexu, jest tam to co zazwyczaj daję do lecza plus kabaczek. Kupiłam mrożone opakowanie, wymieszam z moją papryką, pomidorami, podsmażoną cebulką, czosnkiem, bazylią, dołożę szparagę z działki i mam z głowy obiad na parę dni. Poszłam na stoisko z tymi waflami ryżowymi. Tak jak już pisałyście - widzialam takie naturalne, w polewie z gorzkiej czekolady, w polewie truskawkowej i jogurtowej. Różnica w kaloriach pomiędzy nimi jest minimalna, podałam w kolejności od najmniejszej kaloryczności, ale to jakieś symboliczne różnice. Kupiłam te w polewie truskawkowej - rewelacja, bardzo bardzo smaczne, świetnie zaspakajają ochotę na cos słodkiego. Już wiem co będę podgryzać w pracy. Widziałam też z jakiejś innej firmy wafle o różych smakach, np. z solą morską, jakieś tam inne, nie pamietam już, bo mój wzrok skupił sie na paprykowych. Następnym razem je kupię. Kupiłam też naturalne wafle ryżowe i dwa serki wiejskie. Na jutro mam zamiar wymieszać z tym serkiem pomidory, ogórki, cebulę, paprykę czerwoną, dodać wszelaką zieleninę jaką mam, wziąć do pracy te naturalne wafle ryżowe i posmarować nimi tym twarożkiem. Będzie pyszna wyżerka. Kupiłam też 2 kefiry i 6 jogurtów bez tłuszczu - 3 brzoskwiniowe i 3 jabłkowe. No to mam żarcia na parę dni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia :D narobiłaś mi smaka tymi waflami jutro kupuje! ale u mnie leeeje deszcz nic nie widać za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popijam winko, a za godzinkę idę na piffko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm ale smakowicie wyglądają , zwłaszcza te z kokosem bo uwielbiam ten smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Te wafle z sola morską są dobre ale niewiele różnią sie smakiem od tych zwykłych, zaś te z papryką są pikantne i ja osobiście musiałam je popijać wodą, ale moze akurat trafiła mi sie taka paczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ostatnio jadłam płatki śniadaniowe fitella z kokosem,mniam,mniam,sa jeszcze z miętą i jakieś jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feuille, ciesze sie, że narobiłam Ci smaka. Pomyśl, schrupiesz jednego wafelka, który smkuje jak batonik, a zjesz tylko 70 kcal. Neotropikalna - jak bardzo ostre były te paprykowe? Na opakowaniu były papryczki chili, no ale chyba nie aż tak ostre, co? koo - wineczko to ja popieram jak najbardziej. Ależ bym sie napiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Może nie były bardzo ostre ale maja taki specyficzny posmak,mojej mamie nie smakowały a mnie wrecz przeciwnie::D zależy co kto lubi:) jesli lubisz pikantne rzeczy to kup,spróbujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de to wal do sklepu i soncz na zdrowie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja sie nie spotkałam z tymi waflami w czekoladzie,chyba jutro zawitam do większego sklepu,tam powinny być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koo, a wiesz, ze chcialam kupić sobie moje ulubione winko, zatrzymałam się przy stoisku z alkoholami, ale nie udźwigłabym tego wszystkiego, bo jeszcze trochę innych rzeczy kupowalam do domu typu mydła itd. i byłoby mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja jadłam juz prawie wszystkie,oprócz tych wafli z kokosem i pestkami dyni, wafle z tej firmy są dobre, jadłam dużo gorsze a wierzcie mi jadłam ich dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie stoi w domku zawsze wiec nie mam problemu hehe dziś piję przywiezione ze słowacji - pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok! idę szykować się na piwko. serka jednak nie zjadłam :-) do jutra laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koo, jesteś z południa? Ja mam stosunkowo niedaleko na Słowację, mieszkam na samym południu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feuille - to mi miło, mam tam koleżankę. Czasem ona przyjeżdża w góry z mężem i śpi u mnie, a jak ja chcę nad morze, to mam nocleg u niej, a potem 3-godz. dojazd nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, teraz już naprawdę idę przekroczyć 400 km. Jak będzie 500 to otworzę szampana. Albo nie - jak będzie 5 kg mniej to wtedy otworzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja własnie wróciłam z wieczornego biegania:D fajnie sie biega gdy jest ciemno,nie lubie jak sie na mnie ludzie gapią:D a Ty co tam porabiasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi minął na przejechaniu 25 km, zrobieniu 270 brzuszków i prysznicu. Jak to jest strasznie fajnie, gdy widzi się efekty. Feuille, wieczór pod kocem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Feuille chyba jednak pod kocem bo coś sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bez koca ;) zagłuszam głód wodą , jednak niecałe 900kcal to dla mnie za mało taka jakaś słaba się czuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
No każda inaczej reaguje, może to też przez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×