Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutri grain

15.07.2008, zaczynamy kobitki!

Polecane posty

Gość Neotropikalna
Aaa sołtys,no to cóż,siła wyzsza:D hehe,disco musi być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam dziewczyny co naskrobałyście. Jakaś apatia Was ogarnęła. A mnie przeciwnie. Nie było mnie w domu, jak wróciłam to stwierdziłam, że właściwie nie mam po co wsiadać na rowerek, bo zjadłam dzis tylko kromkę chleba z sałatką z pomidorów, sałatke z brokułów i kurczaka + szparaga na obiad, 2 łyżeczki lodów i dwa maleńkie ciasteczka. Nie jestem dobra w liczeniu kalorii, musiałabym mieć wagę kuchenną, to byłoby mi łatwiej, żeby obliczyć ile to kalorii. A potem w ogóle mi się nie chciało jeść, przed wyjściem zjadłam tylko jabłko, tak żeby było,że cos zjadłam. Po powrocie wsiadłam z głupia na rowerek i mi się tak super jechało, że przejechałam 30 km w 62 min. Neotropikalna - współczuję rozstania z facetem. Nie chciałam o tym mówić, ale skoro temat wywołany, to ja też tydzień temu sie pożegnałam, tzn. na razie było przez tel., właściwie to on zdecydował. Jakoś nie mam ochoty sie z nim spotkać, bo wiem, że bym mu sporo nagadała i znowu by mi adrenalina podskoczyła. Odkładam to i odkładam. Czekam na lepszą pogodę, żebym sie mogła z nim spotkać gdzieś w naturze, bo chyba dostanie po pysku i nie chcę, żeby inni to widzieli, a poza tym już nie chcę się z nim pokazywać w żadnej knajpie. Facet ma 29 lat a zachowuje sie jak dziecko. Brak słów :( A za miesiąc byłyby 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
U mnie było 1,5 roku...musisz jeszcze ochłonąć,ja też miałam złość niesamowita w sobie,nawet do tej pory mam jak o nim słysze, jak sobie na to zasłużył to daj mu w pysk,Tobie ulży a o niego sie nie warto martwić skoro jest jak dorosly dzieciak i tyle nerwów Ci zepsuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Ale więcej już nie chcę o tym mówić, bo to jednak wszystko boli. Może po trochu też dlatego weszłam na kafe i zaczęłam pisać na forum. Jakoś lepiej mi wtedy. Mam siostrę, ale daleko, na miejscu przyjaciólkę, ale ostatnio strasznie zapracowaną, jeszcze mi fajna kuzynka została na piwkowanie i pogaduchy, ale gadanie na kafe na temat odchudzania też nie jest złe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Kafe jest pomocne:D nie gadamy przeciez tylko o odchudzaniu,trzeba rozmawiać o wszystkim żeby nie popaść w paranoje:D było już o kosmetykach,babskich sprawach a nawet o sołtysie:D wesoło tutaj mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wróciłam , nadal zimna 😭 niczym lód , a w dodatku głodna :P Dziewczyny jak wiadomo czas goi rany :) wiadomo trochę poboli ale minie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jest dobre, żeby oszukac głód? Wprawdzie nie na dlugo, no ale... wystarczy umyć zęby mocno miętową pastą. A ja to chyba jestem chora, bo mi sie za bardzo nie chce dzisiaj cały dzień jeść. Wiecie, zamierzam w tym tygodniu mocno trzymać się założeń, przynajmniej od strony kulinarnej, bo w związku z @ z rowerkiem może być różnie, a to dlatego chcę sie trzymać, gdyż w sobotę kupię wagę i w niedz. raniutko mam zamiar się zważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja też jestem głodna,jak wilk:D pije wode aktualnie:D a co do topiku to nie zamknie,nie zamknie jak troche odbiegniemy czasami od tematu przewodniego:D ja mam podobna figure tylko jestem szczuplejsza w biodrach ale za to brzuch wystajacy,blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja musze zakupić nowszą wage bo ta moja to rupieć totalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Nie cierpie swoich ramion,są takie szerokie jakieś,blee... nie wiem co ja sie tak nad soba dzisiaj użalam,wybaczcie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Wiem,wiem, że o brzuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie hormony, najlepiej na nie zwalić ;) Ja już mówię dobranoc. Budzik ustawiony na 5:15. Mogłabym wstawać później, ale uparłam się chodzic na nogach, to mam jak mam. I tak już od zimy wstaję, bo jak tylko skończyły się chlupy to drałuję codziennie do pracy na nogach. Tam przebieram buty na mniej wygodne ale bardziej eleganckie, potem z powrotem płaskie sandałki i pół godzinki na nogach do domu. Miłego tygodnia i oby za tydzień ubyło nam na licznikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to mi nawet mycie zębów nie pomogło bo zanim usiadłam do kompa to to zrobiłam , zastanawiam się czy może ciepła herbata z dodatkiem mleka złagodzi burczenie ale mam z duży tyłek i nie chce mi sie go ruszyć do kuchni :D uda to chyba najgorszy punkt do odchudzenia , najpierw biust i brzuch maleje , a potem reszta niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Dobranoc,miłych snów życze:) Feuille-moze woda pomoze? wypełnić żoładek płynami jakimiś,może uda sie oszukać głod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Ja nie nastawiam a i tak pewnie sie obudze o 9 jak zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam jeszcze zapytać czy masz problem z zasypianiem jak burczy w brzuchu ? U mnie to zanim zasnę musi minąć przynajmniej godzina . Wczoraj śniło mi się , że jadłam śledzia tzn. taki filet słony , do teraz zastanawia mnie czy to jakiś znak :D czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Tak jak mówiłam obudziłam sie 9:15:D zasnęłam o 1,przewracałam sie z boku na bok nie mogłam wgl zasnąć, takie głupoty mi sie przyśniły, że aż śmieszne to jest:D ide zjeść śniadanko,miłego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tez nie mogłam zasnąć , a śniło mi sie , że jadłam ciastka z czekoladą obudziłam się taka najedzona :P Jem śniadanie *kawałek chleba zwykłego - chrupiący z sandwicha 100kcal *3 małe plasterki polędwicy z indyka 40kcal *2plastry pomidora - 20kcal *kawa z mlekiem - 25kcal * 2ptasie mleczka , 1 ciastko takie małe bez czekolady , 1cukierek raczek - 120kcal *trochę jogurtu naturalnego i owocowego - 60kcal podsumowując : ok 370kcal 😭 dostałam @ umieram , zjem 3 posiłki i nie mam zamiaru dzisiaj ćwiczyć , nie jestem w stanie :/ o 14 30 - obiad zupa pomidorowa bez ryżu , ani makaronu + trochę gotowanego mięsa - do 300kcal o 17 30 - kolacja 200kcal ew wieczorem jakąś surówkę ;) dzisiaj chyba nie wyjdę z łóżka ;) miłego dnia odezwę się po obiedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po obiedzie , 1/2 małej miseczki zupy pomidorowej ugotowanej na rosole :/ miałam na tym zaprzestać ale pokusiłam się na 3łyżki ziemniaków razem szacuje obiad na 300kcal , teraz pije kawę z mlekiem . kolacja już stoi w lodówce :D ok 18 zjem *1/2 pomidora - 15kcal *ogórek kiszony - 15kcal *sól , pieprz , bazylia *1łyżka jogurtu naturalnego - 20kcal *2plastry szynki -100kcal = 150kcal :) nie ćwiczę to przynajmniej muszę zjeść te 300kcal mniej niż zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj niesamowicie głodna. Wziełam sobie do pracy resztę tej sałatki z kurczaka, brokułów i papryki, dodałam tam troszke pomidora i szparagi, do tego zjadłam dwie kromki chleba, tzn. do sałatki jedną, jakieś 2 godz. później drugą. Ok. 14:00 zjadłam jabłko i byłam tak niesamowicie głodna, że cos okropnego. Nawet nie wracałam piechotą, tylko podwiozłam sie z babką z pracy, która - co dziwne - też była dzis baaardzo głodna, choć zjadła w sumie 3 rogale z dżemem, bułkę z kiełbasą i jogurt serduszko z Zotta. Pytałam jej co mogłybyśmy sobie kupic, zeby móc podjadać w pracy. Pójdę do samoobsługowego i sie rozejrzę. Teraz grzeję zupę - na szczęscie mam resztę tej botwinkowej, którą robiłam. A potem lecę na zakupy. Powiedzcie mi proszę jak używacie oliwy z oliwek jakiej firmy stosujecie? Bo ja jak cos smażę to zawsze na oleju, a teraz chcialabym zrobic kotlety sojowe /jak je kupię za jakąś godzinkę/ i pomyślałam o przestawieniu się na oliwę. Tylko ja sie na tym za bardzo nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Wróciłam własnie z zakupów,poprawiają humor to trzeba przyznać:D teraz jem obiadek, tzw. warzywa na patelnie:) A wieczorem lecę sie spotkać z przyjaciółką,która własnie wróciła z urlopu,będzie babski wieczór, ale dietetyczny zeby nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalić. Otóż z ciekawości przymierzyłam dżinsy, które kupiłam równiutki rok temu, a w które w zimie nie mogłam wejść, bo zrobiły sie za ciasne i tak sobie leżały w szafie. Otóż z wielką dumą przyznaję, że oto mam je na sobie i zapinam się bez problemu. :D Myślę, że ze 2 kg schudłam jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
To super De mag ogia!:) Gratuluje szczerze:) ja jak przymierzałam dzisiaj ubrania na zakupach to moja przyjaciółka powiedziała "spodnie Ci odstaja, luzne są" a kiedyś były dopasowane i nawet troche wypływało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia - raz w życiu kupiłam oliwę , za litr zapłaciłam coś ok 10zł , szczerze to :/ miała jakiś dziwny posmak , nawet nie wiem jak to opisać , może te droższe są lepsze . jestem dzisiaj do niczego , mdli mnie , na myśl o jedzeniu robi mi się niedobrze z czego się akurat cieszę :D przeglądam przepisy z diet 1000kcal ;) Jutro kupię sobie wafle ryżowe ze słonecznikiem 1,99 za 125gram wydaje mi się , że to lepsze rozwiązanie niż biały chleb bo mogę na taki krążek nałożyć sporo warzyw , chudą wędlinę , w razie apetytu na słodkie z łyżeczką dżemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×