Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

witam teraz już przyszły wszystkie objawy, najgorsze te mdłości. I jeszcze na dodatek moja Juleczka zachorowała w nocy miałam walkę z gorączką i dzisiaj z obserwacji widzę że czeka mnie to samo:( Mąż poszedł na nocke do pracy ... Muszę być dzielna:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ achaja82.......|......09.08......|.....11.08......|..... .....2........ zabcia86.......|......10.08.......|.....14.08......|.... .....2........ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|... ......6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|.... .....2........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| .......-1........ J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.................|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ achaja82.......|......09.08......|.....11.08......|..... .....2........ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|... ......6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|.........3........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| .......-1........ J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.................|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . ....... O tak miało być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny nie wiem czy któraś teraz siedzi na forum ...ale póżniej i tak przeczytacie :):):) naczytalam sie w necie co do stosowania plastrów i powiem szczerze że jestem załamana bo naprawdę miałam nadzieje że jeszcze w tym roku coś ze staranek będzie na razie czekam na okres (jak nigdy bo jej nigdy nie lubiłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a czy któraś z was stosowała tabsy albo plastry jak dochodziłyście do siebie jak długo czekałyście na okres (ten prawdziwy a nie wywołany plastrami ) sama już nie wiem wcziraj bolał mnie brzuch tak jak przed każdym okresem no i jajniki też bolały i sama nie wiem co o tym sądzić nie wiem może to jajeczkowanie a co wy o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi strasznie smutno....a już miałam taką wielką nadzieję,że @ nie przyjdzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ A co tu dzisiaj nikogo nie ma ? Zabcia - rozumiem, że dostałaś @ - przykro mi :( Ja przez cały weekend @ nie zobaczyłam – rano robiłam test i niestety negatywny 😭 Dzisiaj 33dc pewnie cykl znowu będzie trwał 40 dni. Troszkę się podłamałam, no ale cóż muszę się z tym pogodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola - ja własnie odstawiłam tabsy i tak jak piszę. Pierwszy cykl 40 dni, drugi jest teras 33dc i nadal nic, ale wiele dziewczyn twierdzi, że po odstawieniu ma regularne cykl, a wręcz możliwość zaciążenia jest większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety dostałam,normalnie pojawiła się z nikąd:( ale idę w następnym tygodniu do lekarza i postaram się aby na badania mi dał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... normalnie idzie się wściec... mieliśmy burzę przez weekend i internet prawie w ogóle mi nie działa :( dziewczyny głowa do góry, wszystko sie poukłada. Czasem po tabsach długo sie do siebie dochodzi. Nie jest to jednak regułą, niektóre dziewczyny przechodza tą zmianę "bezboleśnie" i nie mają jakiś dolegliwości, czy problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety dostałam,normalnie pojawiła się z nikąd:( ale idę w następnym tygodniu do lekarza i postaram się aby na badania mi dał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja-a może następnny test będzie miała 2 kreseczki?:) byłoby super:)no a ja muszę się znowu do roboty wziąć,jak tylko będzie po @.no i ambitnie postanowiłam temp mierzyć:)zobaczymy jak mi to pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się mierzyć tempke, ale takie dziwy mi tam powychodziły, że nie mogę się połapać :o A w drugiej połowie cyklu to mi się już jakoś tak często zapominało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - a o jakich badaniach myślisz. No bo wiesz jak jest dla lekarza dwa cykle starań to nie długo, norma i może nie być chętny - ja też bym chętnie poszła conieco posprawdzać, bo jak będę miała znowu cykl 40 dniowy to się martwić zacznę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :):):) Julia dała mi popalić, tej nocy prawie wogóle nie spała, ledwo siedzę w pracy. Ale chociaz pogoda sie zapowiada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- wejdź sobie na stronkę www.28dni.pl tam możesz się sporo dowiedzieć.a i załozyć sobie taką kartę temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze mogę powiedzieć,że to trwa dłużej:) ale cytologię i tak już czas zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Żabciu, nie martw się, w końcu każda z nas się doczeka. Idę dzisiaj na to testowanie śluzu. Wiecie co, tak sobie pomyślałam, że jak będzie wrogi to może najlepszym wyjściem będzie dla mnie inseminacja, a wtedy rachu ciachu może się w końcu uda. Nie chce mi się kolejne miesiące brać jakiś durnych hormonów i innych świństw bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zabcia - trochę już czytałam na ten temat, a na tym portalu co piszesz to interpretować wykresy trzeba chyba i tak samemu więc niewiele to daje, nie powie mi kiedy mam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem z własnego doświadczenia, że jak pójdziecie do lekarza i powiecie, że się staracie np. 3 lub nawet 6 miesięcy to Was odeśle i każe się nie martwić i próbować dalej. Wiem, bo byłam u naprawdę wielu lekarzy, żaden nie wiedział problemu, kazał próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem z własnego doświadczenia, że jak pójdziecie do lekarza i powiecie, że się staracie np. 3 lub nawet 6 miesięcy to Was odeśle i każe się nie martwić i próbować dalej. Wiem, bo byłam u naprawdę wielu lekarzy, żaden nie widział problemu, kazał próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×