Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Cześć żabcia. tulipanek głowa do góry na pewno będą działać i wkońcu staranka przyniosą żądany efekt ;) A co się dzieje z naszą mamusią :) Gdzie jest dominika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest na urlopie. Cos ostatnio wspominała, że się wybiera na pare dni wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa chyba zależy od lekarza dużo... Tak czy siak, najpierw musze być pewna że jestem zdrowa. A tymczasem czekam na @. Nie wiem kiedy przyjdzie bo nigdy nie miałam regularnych cyklów, tabletki żadne nigdy mi nie pomogły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przez tą przerwę to się strasznie pusto zrobiło :( Ja dzisiaj niestety do 16 muszę pracować a najchętniej to już bym sobie poszła do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia nie wiem czy Cie to pocieszy, ja to do 17 na bank posiedzę. Nie mam aż tyle roboty ale mój mąż chyba będzie miał zapierdziel a pracujemy i dojezdżamy razem, tylko on pracuje w innym dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa ja też często siedzę dłużej bo też pracuje razem z moim narzeczonym i to on jest moim bezpośrednim przełożonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zawyczaj jest tak że on biega jeszcze po budowie , ma tysiąc rzeczy do załatwienia a ja na niego czekam w biurze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że dziś wyjatkowo mi się nic nie chce i czas się okropnie dłuży. Normalnie masakra jakaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nażeczony jest Twoim przełożonym - hmmm. To ciekawe :) Nie powoduje to między wami konfliktów w pracy albo w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko raz mielismy taką małą sprzeczkę ale tylko tyle. No ale ogólnie to nie polecam nikomu tak pracować. 24 na dobę razem, to nie jest dobre dla związku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak słyszałam ... Nawet jak się bardzo kocha to czasami przyda się moment wytchnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja uwierz mi że sie przyda. Nawet nie mamy kiedy za soba zatęsknić jak cały czas jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj znam to. Mój dział składa się z trzech osób: Ja i takie małżeństwo. Ona pracuje już kilka lat i ma wszystko w jednym paly,. on niezbyt. Strasznie się kłóca w robocie i wyzywają od najgorszych a to głównie dlatego, że ona świata poza pracą nie widzi, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, idealne i na czas. A poz tym uważam, że to też z braku szacunku dla drugiej połówki. I ja muszę to wszystko znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj współczuje. W takiej atmosferze nawet jeżeli bezpośrednio nie dotyka ciebie to się ciężko pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie, ale wiecie co, u mnie w robocie poza innymi pracują 4 małżeństwa (i jedna para bliźniaków nawet) i tylko tamci się tak kłócą. Czasami to mam ochotę zabrac torebke i wyjść jak się tak kłócą i niech sobie dalej sami pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie zazdroszcze. Pewnie jak się kłócą to lepiej się w ogóle nie odzywać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ achaja82.......|......09.08......|.....????????......|..... .....2........ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|... ......6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| .......-1........ J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.................|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . ....... Nicola nie dopisałaś się jeszcze do tabelki. Jak masz ochotę to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam że pisałyście o nadrzerce mja miałam po porodzie i jkiś miesiąc po nim lekarz mi ją wypalił i powiedzial że jezeli jest mała to lepiej się nią zająć tzn mniej boli przy wypalaniu a tego nie polecam może tak nie boli jak strasznie śmierdzi a to mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaj możesz mnie dopisać bo ja za bardzo nie wiem jak komp to nie moja mocna strona a zaczne staranka gdzieś ok 9-10 wrzesnia bo na razie czekam na okres ale nie taki wywołany odstawieniem plastrów tylko normalny planowany na 31 sierpień no ale wiesz jak to jest z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny poweidzcie mi co myślicie. Dziś 33 dc, wczoraj test negatywny. Od rana mam jakieś dziwne plamienie - taki różowo brązowy śluz, myślałam, że to @ ale jakoś się nie chce rozkręcić. Nie wiem co o tym myśleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed pierwszym dzieckiem brałam diane 35 i po odstawieniu ich okres miałam jak w zegarku mam nadzieję że teraz taż tak będzie czkam z niecierpliwością na koniec sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×