Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Tak jak ja liczę, że u mnie badanie drożności pomoże. Już tyle się badam i nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa- musi pomóc, nie ma innego wyjścia:) u mnie też słoneczko:0 powiedzcie , która bliżej morza mieszka jaka pogoda bo od niedzieli chcę troche pozażywać kąpieli morskich. Prognozy nie ciekawe, ale może nie sprawdza się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niedaleko do morza ale zawsze co się na weekend wybiorę to się pogoda psuje. A jak się czujesz nasza pierwsza ciążówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do morza mam bliziutko :) Widzę je w pracy prze okno :D Dzisiaj jest ładnie, słonecznie. Wczoraj padało i jak wracałam z pracy to jakiś fiutek mnie ochlapał samochodem, byłam mokra od dołu do góry - nie było gdzie uciekać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mój wójek się śmiał, że za pracę w takich warunkach to ja powinnam dopłacać, a nie zarabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, ale masz fajnie, ja mam ok 100 km do morza, za to jak jadę do domu (pracuję w delegacji) to mam góry za oknem, właściwie to mieszkam na górze i wśród gór. Z sypialni (jeszcze nie zbudowanej) mam widok na śnieżnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, aż wstyd się przyznać, ale ja jeszcze morza na oczy nie widziałam :( W tym roku mielismy jechac z moim M na urlopik nad morze, ale przez ta jego delegacje nic z tego nie wyszło :( No a tak w ogóle to jestem z drugiego końca kraju, wiec u mnie same góry za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa ale masz rewelacyjnie, góry to przecież piekna sprawa:) Ogólnie czuje sie dobrze, miewam gorsze momenty, gdzie mnie mdli, zaczęłam miewaćczęściowe bezsenne noce, czasem zakręci sie w głowie, ale daje radę:) Muszę:):):) Achaja82 - praca w takich warunkach to naprawde wyróżnienie:) Chyba zero stresów:):):) ciągle bym marzyła...hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzi lubię góry - niestety dopiero dwa razy miałam przyjemność je zobaczyć. Zawsze jest tak, że bardziej się lubi to czego się nie ma :) Ja pochodzę z Mazur, do trójmiasta przyjechałam na studia i wtedy też pierwszy raz widziałam morze :) Teraz już mi spowszedniało, ale spacer nocą po plaży nadal robi wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góry kocham z całego serca. Uwielbiam tak po prostu w ładną niedziele iść do lasu lub nan najbliższe schronisko :) Nie zmienia to jednak faktu, że chciałbym wreszcie zobaczyć ten "cud natury" :) W październiku to już za późna zeby nad morzem spędzić podróż poślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze tylko 45 minutek i już weekend :) Ja zmykam już z netu, więc życzę wszystkim udanego wypoczynku 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widze że wszystkie siedzicie na forum tlko w tygodniu i tow moich godzinach pracy a ja nie mam kompa w pracy wiecie co jednak siła kobiecego seksapilu działa ...przynajmniej na mojego męża za nic nie chciał się zgodzić na staranka zaraz po odstawieniu plastrów ...a jednak udał mi się i w czasie domniemanych dni płodnych dobrałam się do niego mam nadzieję że coś z tego będzie dziewczyny wy jesteście bardziej obyte w tych wszystkich obserwacjach powiedzcie mi czy po odstawieniu tabsów w dni płodne miałyście też śluz jak białko jajka i czy przy m-ce bezowulacyjnych też taki śluz występuje dzięki z góry za wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola - ja niestety nie wiem jak to jest ze śluzem... Wydaje mi sie ze w dni płodne jest przeźroczysty śluz... A ja dalej nie mam @! To juz 31 dzień cyklu... Nie wiem, moze totalnie mi sie rozreguloweał cykl. Pewnie tak, bo to pierwszy po odstawieniu tabsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
wiesz co jana sama juz nie wiem jak to jest z tymi tabsami i hormonami niby tak polecają a jak już chcesz i decydujesz sie na dziecko to są problemy sama jestem ciekawa jak to u ciebie jest czy już jesteś w ciąży czy tylko cykle się poprzestawiały a tak na marginesie nie boisz się że po tabsach może być jednak coś nie tak bo mi jak na razie to za bardzo nie daje spać szukałam już w necie i wszędzie piszą że nie trzeba wogóle czekać po odstawieniu ja jednak po fakcie się martwie bo chyba bym sobie nie wybaczyła gdyby coś jednak było nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wydaje mi sie ze to przez hormony... Bo torbieli nie mam, byłam badana niedawno... A @ dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jana 😘 Ja wróciłam po długim weekendziku i nie powiem żebym odpoczeła bo cały czas coś załatwialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykwia - ja tez nie odpoczelam bo moja córeczka ma angine i walczylismy dlugo z gorączką :( Na szczescie dzisiaj sie juz po antybiotykach lepiej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam tabelkę: Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|... ......6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ achaja82........|......14.09......|......15.09......|... ......3........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| ........-1........ nicola81 ........|......31.08........|.................|........-1... . ..... J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.....18.08.08...|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . ....... Dziewczyny gdzie sie podziewacie? Jak nie dostane @ w pracy to w domu testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Ja się wam udał długi weekend? Ja wypoczełam i poleniuchowałem ;) tak strasznie nie chciało mi się wstawać rano do pracy... JANA trzymam kciuki za Twoje testowanie :) mam nadzieję, że brak @ nie jest przypadkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez ciężko było zwlec sie rano z wyrka :( Z tą @ to o tyle byłoby dziwne, ze przeciez zabezpieczalismy sie prezerwatywami... Fakt, ze nieraz kupowalismy nie w aptece tylko w sklepie... Moze te ze sklepu nie sa szczelne czy coś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi gumkami to nigdy nie wiadomo.... dlatego my kupowaliśmy TYLKO w aptece. Przez tyle lat stosowania, jeszcze nam się nie trafiła wadliwa. JANA a kiedy ostawiłaś hormony? to twój pierwszy cykl bez pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to pierwszy cykl... dlatego możliwe ze to hormony tylko i mi sie cykl poprzestawiał. Z drugiej strony juz nie raz odstawiałam tabletki i nie było takich numerów. No i w piatek byłam pewna ze dostane @ bo mnie brzuch rozbolał a małpiszona brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm..... to nie wiem co o tym sądzić... Mam nadzieje, że jednak jestes w ciązy :D ale byłby numer :) z ostatniej pozycji w tabelce od razu przeskoczyłabyś do tabelki poniżej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :) Byłoby troche śmiesznie... ale zwykle tak jest że jak ktoś sie nie stara to wpada a jak bardzo chce to sie nie udaje. Ale mam mieszane uczucia... jeszcze nie zdałam egzminu na prawo jazdy. Nie zrobiłam ostatniego szczepienia. I nie wiem... ale co ma być to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA głowa do góry :) z doświadczenia wiem, że niektóre problemy, które wcześniej się wydawały nie do przeskoczenia, rozwiązują się same gdy staniemy przed faktem dokonanym :D Ja to bym się strasznie cieszyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
witam was dziewczyny po długim wolnym co tam u was JANA głowa do góry człowiek to tak istota ze ze wszystkim sobie poradzi trzymiem za ciebie kciuki edusia co tam u ciebie słychac jak idą starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×