Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Achaja dokładnie tak samo się czułam. Szczególnie że podczas przysięgi tak głęboko patrzyliśmy sobie w oczy że nie było mowy o tym żeby się chociaż troszeczkę stresować. A pytania ze strony znajomych i rodziny czy się stresuje zaczęły mnie już naprawdę męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta my ślub mamy 18 października :) mnie juz rodzina wypytuje, czy się nie stresuje i czy nie mam wątpliwości... jak narazie ani jednego, ani drugiego u siebie sie nie dopatrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Już poprawiam tabelkę Starające się NICK DATA @ TEST CYKL STARAŃ MIASTO WIEK _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08.........?............1............?........... ...? Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.............?.............? achaja82.......14.09.....15.09..........3.............?. ............? tulipanek.......15.09......17.09.........7.............? .............? kasiula86.......20.09......23.09..........3..........Poz nań.......22l Loona_84......24.09......?................1......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09.......0......Ziel.Góra ...25l;Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09.......?..............0......Poznan ...........24l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy wziąć ślub pod koniec roku lub na poczatku następnego, ale jeszcze daty konkretej nie mamy ustalonej. Ale bierzemy tylko cywilny. Orientujecie sie moze ile czasu sie czeka na termin? Bo ponoć ciężko z terminami jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - nie skopiowałaś ostatniej tabelki i ucięłaś trochę danych :o Co doczekania na termin to nie wiem, bo brałam konkordatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm achaja skopiowalam tabelkę od Ciebie ze strony 68...nie wiem czemu coś z nia nie gra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08.........?............1............?........... ...? Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.............?.............? achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto.....26 tulipanek.......15.09......17.09.........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09......23.09..........3..........Poz nań.......22l J_A_N_A........24.09.....27.09.......0......Ziel.Góra ...25l....Justynka 2l. Loona_84......24.09......?................1......dolny sląsk.......24l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09.......?..............0......Poznan ...........24l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Poprawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:D Kurcze tak sie zastanawiam ile czasu upłynie zaczym bede miala tego dzidziusia.....Ja już chciałam od dłuzszego czasu, juz nawet na studiach jakies 3 latatemu namawialam chlopaka, ale on nie byl jeszcze gotowy bo chcial sobie poszaleć...ale ostatnio sam powiedział, ze chcialby mieć dziecko, z tym, ze on sie upiera na córeczkę, heheh gdyby tak można było zaplanować pleć... sluszalam, że sa jakieś sposoby ale czy to prawda to jakoś nie chce mi się wierzyć. Od kiedy powinno sie łykać kwas foliowy? I ile czasu po zajściu w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do planowania płci to o ile się nie mylę na dziewczynkę musisz celować przed owulacją, bo żeńskie plemnika żyją dłużej. Kwas foliowy najlepiej zacząć łykać już trzy miesiące przed planowaną ciążą, bierze się go do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp:) hmmm to ciężko tak wycelowac przed owulacją, jak nawet w samą owulację jest cieżko, ale z moich obliczeń, jeśli mam cukle 30dniowe to owulacja występuje okolo 16 dnia czyli 10 września, w takim razie 7-8 powinnam zacząć staranka... dobrze mówię? Ja jeszcze zielona w tych sprawach, bo dopiero zaczynam, teoria teoria ale okazuje się że wiedza teoretyczna jest namiastka tego co powinno się zaobserwować w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to wykombinowałaś :D Tylko najtrudniejsze w tym jest to, że potem na czas owulki powinnaś przestać aby jakiś męski plemnik się nie zaplątał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - ja w Urzedzie Stanu Cywilnego czekałam tylko obowiązkowy miesiąc, terminów było wolnych dużo; Co do kwasu foliowego to faktycznie najlepiej 3 miesiace przed zacząć. A jak juz zajdziesz to bierzesz I trymestr. Bo od II zwykle zaczyna sie brac zestawy witamin dla ciężarnych (np Prenatal, Feminatal) i one juz zawierają kwas foliowy i nie trzeba dodatkowo łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh dokładnie:D:D:D Wypróbuje to w tym cyklu i zobaczymy, ale wątpie..... rzadko kiedy tak szybko sie zachodzi:( Ja to bym chciala od razu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda by chciała od razu :D Ale niestety żadko się tak udaje... U mnie trzeci cykl i dzisiaj 15dc - jak na razie owulacji nie widać, ale poczekamy, w końcu przyjdzie, a jak przyjdzie to ją dopadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- powodzenia Wogóle wszystkim Wam życze powodzenia!!!! Na razie zmykam, mam jeszcze tydz urlopu i przedwczoraj wróciłam z Chorwacji tak więc, mam kupe prania prasowania itd...trzeba cos porobic w domu zaczym sie urlop skończy:)))) Wpadnę później paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh mi teoretycznie az tak sie nie spieszy. Jak sie uda w zimie np w lutym to urodze na jesień tak jak Justysie, wtedy beda ciuszki sezonowo pasowac na małe, a to bedzie oszczednosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA to chyba jesteś jedyną z nas której się nie spieszy do zaciążenia :) Moze to dlatego, że masz już jedno dziecko i pochłania Cie ono na tyle, że nie myślisz cały czas o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień w środę idę na badanie drożności. Jak się okaże, że jajowody są drożne to już będzie klapa. W ogóle boję sie tego badania, podobno jest dość nieprzyjemne a nawet może być bolesne. Myslicie, że lekarz da mi zwolnienie na ten dzień? To jest tylko badanie, ale muszę tam iść w czasie pracy a mam teraz taki okres w robocie, że mnie moga nie puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
witam dziewczyny ja znów w nocy no ale cóż nie mam mozliwośći wcześniej tak wogóle to witam nowe dziewczyny aha ja za wami nie nadażam i wszystkim życze samych super dni i nocy wczoraj byłam u gin i powiedział że nie ma zadnych testów co by wykryły tak szybko ciąże tak więc czekam do poniedziałku i zobaczymy ogólne badanie spoko i powiedział do roboty się por wziąć sorki do tabelki sie sama nie dopiszę bo poprostu nie potrafie a znając moje możliwości koputerowe to skasuje chba nasz topik tak wiec jak by któreś się chciał to jestem ze śląska górnego mam 27 lat i syna Maksa lat 5 a i będe testować 3.09 o ile @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08.....03.09.........1..........dolny śląsk...........27 ...Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.............?.............? achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto.....26 tulipanek.......15.09......17.09.........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09......23.09..........3..........Poz nań.......22l J_A_N_A........24.09.....27.09.......0......Ziel.Góra ...25l....Justynka 2l. Loona_84......24.09......?................1......dolny sląsk.......24l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09.......?..............0......Poznan ...........24l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Poprawiłam za nicole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss.... miał być górny ślask :) Teraz jest juz dobrze :) Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08.....03.09.........1..........górny śląsk........27 ...Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.............?.............? achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto.....26 tulipanek.......15.09......17.09.........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09......23.09..........3..........Poz nań.......22l J_A_N_A........24.09.....27.09.......0......Ziel.Góra ...25l....Justynka 2l. Loona_84......24.09......?................1......dolny sląsk.......24l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09.......?..............0......Poznan ...........24l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo :-) ja cos sie żle dziś czuje-mam lekkie nudności i bóle głowy - to od bromergonu:-( mam nadzieje ze mi przejdzie a z drugiej strony ciesze sie bo dzis ostatni dzień pracy, jutro urlop i jedziemy na badanie męża a potem do gina z wynikami i moje USG Oby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś sniły mi sie dzieci tak jakos dziwnie bo sniły mi sie dzieci mojej siostry jak były malutkie- w wóżku siedziały- teraz oni juz maja 25 i 22 lata dziwnie nie? czytalam w senniki ze jak sie sni dziecko to ogolnie korzystny znak i jeszce pisało " Poza tym sen o dziecku może być też aluzją do własnych dzieci lub wyrażać pragnienie ich posiadania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałam coś i wcięło mi cały wpis :( Edusia - to fakt ze opieka nad Justysią wypełnia mi po pracy cały dzień. Jetstem szczęśliwą osobą, ale byłabym szczęśliwsza z dwójką dzieci :) Tylko fakt, że nie mam czasu zeby cały czas o tym myslec. Przy pierwszych moich starankach w 2005 roku prawie w paranoje wpadałam jak sie nie udawało.... Dzisiaj do ryzjera ide :) Uwielbiam byc czesana :) Ale @ boląca i obfita po odstawieniu tabletek :( Nie jestem przyzwyczajona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku zobaczysz ze wszystko sie poukłada... pamiętaj o pozytywnym mysleniu!!! JANA ja tez uwielbiam chodzić do fryzjera :) nie znam lepszego sposobu na poprawienie sobie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie mysle pozytywnie i mam dobre myśli ale boje sie zapeszac a co do fryziera to tez lubie chodzic i wlasnie wkrotce sie wybierem zrobic balejarz bo juz odrosty mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×