Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Ja sie melduje obecna! Nie wiem co sie dzieje z tą moją @ :( Idę do gina w poniedziałek po wyniki cytologii to może da mi jakieś tabletki na wywołanie małpiszona... Dziś 34 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - do poniedziałku to pewnie @ już do ciebie przyjdzie. Chociaż kto wie... Może warto za jakiś czas powtórzyć test ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja jakoś niestety nie wierze w ciążę, bo przy pierwszym dziecku miałam drugą kreską bardzo wyraźną... Hormony mi ześwirowały po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie testowałam jeszcze,choc dzisiaj mija 28 dzien cyklu i teoretycznie wg 28dniowego powinnam @ dostac,ale ze nie wiem czy po tych tabletkach bede miec regularnie to ze dwa dni jeszcze poczekam i dopiero potem pomysle o jakims testowaniu.Choc ostatnio @ mialam dzien przed terminem,wiec moze sie uda tym bardziej ze kompletnie nie mam zadnych objawow jak na @ a w zeszlym mies mialam straszne.... A jak u was sprawy sie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - masz racje, lepiej poczekać niż się niepotrzebnie zawieźć. Miejmy nadzieję, że Ci się uda :) U mnie jak na razie NIC - dzić dopiero 8dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po \"urlopie\", :(:(:( niestety urlop spędziłam w szpitalu na podtrzymaniu ( 6 dni), miałam krwawienie:(:(:( Wstrzymali, ale ciągle nic nie wiadomo, wypisali do domu i czekać... Biorę leki i leżę... Za dwa tygodnie wizyta u lekarza i dowiem sie czy wygram ta walkę..., zreszta to dopiero będzie początek walki... Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
dominikap będe trzymać za was kciuki mam nadzieję że wszystko sie unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u gina i wreszcie jakieś badanie -DHEAS -mi wyszło w normie dostałam juz okres- w 29 dc jak nigdy :-) to dzięki luteinie-lekarz poweidzial ze to bardzo dobrze :-) w przyszły piątek mam USG -bedziemy sprawdzac czy mam owulację na testosteron podzywszony nie dostałam nic bo lekarz powiedzal ze jedynie mozna go obnizyc czyms tam a to by szkodziło w naszym leczeniu i nie mozna zazywac tego w ciazy wiec mam isc do dermatologa i moze on cos zaradzi mała zmiana w tabelce Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ achaja82........|......14.09......|......15.09......|... ......3........ tulipanek.......|......15.09.......|......17.09......|... ......7........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| ........-1........ nicola81 ........|......31.08........|.................|........-1... . ..... J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.....18.08.08...|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny. dominikap trzymam mocno kciuki za Ciebie i fasolkę!!!! Teraz pewnie bardzo sie denerwujesz, ale pamietaj o tym, że krwawienia czasem sie zdarzają we wczesnej ciązy, a potem rodzą się zdrowe bobasy. W Twoim przypadku też tak będzie!!!! tulipanku super, że @ wreszcie sie uregulowała :) To dobrze wróży na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do sb nie bedzie @ to ostatni test. Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ achaja82........|......14.09......|......15.09......|... ......3........ tulipanek.......|......15.09.......|......17.09......|.. . ......7........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| ........-1........ nicola81 ........|......31.08........|.................|........-1... . ..... J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.....23.08.08...|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku 🖐️ dominika - mam nadzieje, że wygrasz tą walkę 🌼 trzymam mocno kciuki, musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze tulipanku, bedziecie juz wiedziec na czym stoicie, i co zrobic zeby osiągnąc jak najszybciej cel (czyli dzidziusia ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem...?Normalnie sie czuje.Zupelnie nie jak na @.;Nic kompletnie.Cos czuje ze tym razem przyjdzie z ukrycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Kasiu jak tam? Ja dzis powtórzyłam test i na milion procent w ciąży nie jestem. W sumie to ok, bo piwa piłam, leki brałam itp. Wole zajsc jak bede pewna ze jest wszystko ok :) Ale pewnie gin bedzie mi cos musiał przepisac na brak @ :( Obym sie nie musiała jeszcze dodatkowo leczyc... Chciałabym zacząć juz staranka a tu taki zonk z tą @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA nie przejmuj sie. Ja tez tak miałam po odstawieniu pigułek. @ sie nie pojawiała wiec dostałam luteinkę i powoli wszystko wróciło do normy :) a tak poza tym to odebrałam moje wyniki cytologii- mam 2 :) tylko lekki stan zapalny, a tak poza tym wszystko OK :) nawet nie wiecie jak mi ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Nie testowałam i predzej jak w przyszłym tyg nie bede o ile bede miala na co czekac.A wiem ze @ dostane bo juz mnie podbrzusze od rana napieprza,wiec to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ale w ciąży boli w terminie @ identycznie! Masz wrażenie ze zaraz ci pocieknie a tu nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa juz nie wiem o co chodzi!!!!!Bolal mnie brzuch.Jak na okres.Sie wkurzyłam bo znowu nic i wypiłam browara.Wsadziłam przedtem tampona,wyciagam go potem a tam troszke krwi takie tam nic wiec wsadzilam podpache zeby obserwowac ci i jak no i nic.Nic mi nie leci,nie wiem co to bylo moze jeszcze sie rozkreci ale pluje sobie w brode za to piwsko (fakt ze jedno ale zawsze)zreszta moze dalej bedzie i bede miec normalny okres a nie takie tam nico.Co mi na to powiecie?moze bedziecie madzejsze odemnie....:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha sie rozpedzilam z tym pisaniem ze nie napisalam po kolei.Oczywiscie zanim wsadzilam tego tampona to cos tam mi niby lecialo.Zeby nie bylo ze bez powodu.Przedtem sie kochalam z moim miskiem wiec teraz moze mysle ze to kurde przez to?Moze to spowodowalo ze tak mialam?Bo na chwile obecną-sucho....No teraz by bylo wszystko.Nic juz nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak zwykle sama tu o tej porze jestem i jak wam idą starania bo ja jak na razie to chyba za bardzo się nakrencam wiem po odstawieniu plastrów nie mam co liczyć na pierwsz i to celny strzał a jednak psychika robi swoje boli mnie brzuch (może @ przyjdzie wcześniej) jestem śpiąca i wogóle moje samopoczucie jest do bani sama już nie wiem co mam o tym myśleć we wtorek ide di gin cytologia i inne bajery zobaczymy co powie a jak tam u was starania Dominikap i jak się czujesz jak tam twoja mała fasoleczka Kasiula mówią do trzech razy sztuka (ja z pierwszym tak miałam ) ale i tak trzymam kciuki żeby nie @przyszła Edusia i jak tam masz jakieś objawy ,jak samopoczucie Tulipane dobrze zrobiłaś że zapisałaś męża na badanie przynajmniej będziecie wiedzieli na czym stoicie a tak wogóle dziewczyny to życze udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×