Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

cześć dziewuchy... Jak Wam się weekend udał? Ja przyznam się szczerze, że jeszcze troszke bym sobie poleniuchowała :) co do moich objawów to ciezko o nich wogóle mówić, bo mojego Miska nie ma przy mnie więc o staraniach nawet nie było mowy. Staranka zaczynamy od najbliższej @ więc wypatruje jej objawów ale jakoś narazie dopatrzec się nie mogę. Pewnie znowu bede miał długi cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula głowa do góry. Najważniejsze, że @ przyszła i że możecie zaczynać starania na dobre. ciekawa jestem która z nas jako następna dołączy do grona zaciązonych... Może Sylvia zmajstruje coś w podróży poślubnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim 🖐️ Kasiula - przykro mi, zakasaj rękawy i zaczynaj staranka od nowa :) Ja w weekend bawiłam się na weselu u znajomych. Było fajnie, ale bym sobie chętnie pospała jeszcze, bo siedzę w pracy i mi się oczy zamykają :o A jak tam Twój weekend Edusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Dziewczyny! Wróciłam z urlopu :( A poza tym nic nowego. Czekam na @, żeby się zapisać na badabnie drożności jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci Kasiula zazdroszcze bo przynajmniej masz normalny cykl... U mnie dalej brak @ :( Dzisiaj wizyta u gina. Mam nadzieje ze mi Duphaston przepisze bo juz kiedys brałam na torbiel i mi 1 opakowanie zostało. To jest jak luteina. I pomaga w ciążę zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotę miałam dość zapracowaną, ale wczoraj mogłam sobie odpocząć :) Powoli przygotowuje sie do powrotu mojego M, no a poza tym to przygotowania do ślubu tez zabieraja mi dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Duphaston 4 miesiace, przez 10 dni w miesiącu. Efekt znacie, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta84
czesc dziewczyny!mozna do was dolaczyc?ja tez planuje ciaze ale dopiero mozemy zaczac starac sie od stycznia...glownie przez moja prace ale tez dlatego ze bierzemy slub w listopadzie. czytam was sobie troszke i widze ze wspieracie sie na duchu wiec moze i mi pomozecie przetrwac do konca roku bo ja juz bym chciala zaczac sie starac!nie chce o tym myslec ale jak to zrobic? Kasiula,ja tez z Poznania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta84
Witaj Ptakowa! ciesze sie ze moglam do Was dolaczyc.mam nadzieje ze pomoze mi to przetrwac te 4 miesiace choc na razie wydaje mi sie to niemozliwe,to tyyyle czasu:( ale wiem ze Wy tez czekacie na swoje dzidziusie wiec musze uzbroic sie w cierpliwosc!z wami na pewno bedzie mi latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marta 🌼 Na pewno wytrzymasz, do kończ roku już nie tak daleko :) U nas jak wiesz niektóre dziewczyny też jeszcze nie rozpoczęły starań, ale wszystkie trzymamy za siebie kciuki. A jeżeli można wiedzieć to dlaczego praca przeszkadza Ci w zaciążeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja82 >jesli chodzi o prace to moja sytuacja jest dosc specyficzna.pracuje w salonie kosmetycznym.pracuje tam razem z moja szefowa.i problem polega na tym ze ona tez chce miec dziecko,ale niestety ma z tym duzy problem i staraja sie przez in vitro.we wrzesniu maja druga probe,i dlatego musze czekac bo po tej probie,czy jej sie uda czy nie(bo bedzie probowac do skutku) chce zatrudnic jeszcze kogos w razie czego jakbysmy obydwie nie mogly pracowac.mam nadzieje ze zrozumialyscie o co chodzi.mam z szefowa b.dobre stosunki i ona poprosila mnie zebym poczekala wiec czekam.a poza tym slub niedlugo wiec nawet ok,wszystko po kolei ale z drugiej strony moj instynkt jest taki silny ze ciezko mi bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY A PO JAKIM CZASIE MOŻNA ZROBIĆ TEST JUŻ 9 DNI MI SIĘ MIESIĄCZKA SPÓŻNIA ZROBIŁAM TEST I KLAPA NEGATYWNY MOŻE POPROSTU ZA WCZEŚNIE ZROBIŁAM TEN TEST MAM JAKIEŚ OBJAWY PIERSI MNIE BOLĄ A BOLĄ MNIE SUTKI MAM RÓŻNE SMAKI RAZ SŁODKI A ZA CHWILE KWAŚNNEGO BYM COŚ ZJADŁA P.S MIESIĄCZKĘ MAM TERAZ OD 3 MIESIĘCY REGULARNĄ POMÓŻCIĘ PROSZĘ :(MAM 23 LATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli @ spóźni Ci się 9 dni to test powinien być wiarygodny. Najlepiej żebyś go zrobiła jeszcze raz ale z porannego moczu. Nie chce Cię załamywać, ale objawy o których piszesz nie zawsze oznaczają ciąże. Czasem psychika robi swoje.... Marta witaj 👄 albo mi sie zdaje, albo kiedys czytałam Twój topik \"praca, czy dziecko\" :) Ja też długo zwlekałam z decyzją o dziecku przez studia i muszę powiedzieć, że to czkekanie mnie dobijało. Teraz jednak zaczynamy staranka i mam nadzieje ze wszystko sie poukłada. Bede trzymać kciuki za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza - no niestety po takim czasie test jest raczej wiarygodny :o Marta - rozumiem Twoją sytuację, chociaz nie wiem czy sama bym się zdecydowała na takie poświęcenie. Przynajmniej masz na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba na takie poswiecenie bym sie nie zdobyła... poza tym nigdy nie ma pewnoisci ze uda się za pierwszym razem, wiec pewnie zaczełabym próbowac wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83:) tak,to ja zalozylam ten topik!no i jednak zdecydowalam sie czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja taka glupia jestem ze zaczekam...moze ta cierpliwosc poplaci,mam nadzieje.ale juz dluzej nie odkladam tego!:)moze zaczniemy juz po slubie powolutku zaczynac, zobaczymy jak to bedzie z ta moja szefowa czy jej sie uda,kiedy kogos znajdzie i wogole.mam nadzieje ze moze bede mogla zaczac starania wczesniej. dzieki za mile przyjecie dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
witam dziewczyny po weekendzie jak ida wam starania mnie jak na razie marnie nie wtrzymalam i zrobiłam dziś test taki bardzo czuły (podobno) no i oczywiście jedna gruba krecha i płacz no ale nie ma sie co dziwić to dopiero pierwszy cykl po odstawieniu plastrów i niestety mój organizm musi się odzwyczaić niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola przykro mi ze się nie udało... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. hormonki Ci się uregulują i dzidzia przyjdzie na świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola - chyba troszkę za wcześnie ten test, myślę, że jeszcze nie wszystko stracone 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie:czy Wy przed rozpoczeciem staran poszlyscie do ginekologa zeby sie do ciazy jakos przygotowac?robilyscie jakies badania?czy nic z tuych rzeczy?i czy tez tak macie ze ciagle siedzicie na stronach poswieconych dzieciom, kupujecie gazetki i ksiazki na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u gina. Nie badał mnie, kazał poczekać tydzień, a gdy dalej nie bedzie @ to tydzień brać luteinę. Potem powinnam dostac @ a jesli nie bedzie to przyjsć na badanie. Chcialabym juz miec to z glowy :( marta ja tez cie kojarze z twojego topiku. A z przygotowan to gina zrobiłam cytologie (wyszła ok), zrobilam badanie krwi, moczu, zaszczepilam sie przeciw rozyczce i WZW. Jak zajde w ciaze musze sie tez zbadac na toxoplazmoze bo wiem, ze nie mam przeciwciał - w poprzedniej ciazy badałam cie co trymestr. Biore tez kwas foliowy. I tyle chyba. eliza - po terminie małpy testy sa wiarygodne. niestety, bo mi tez wyszła jedna kreska a robilam w 35 dniu cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
dziewczyny ja wiem że na test mogło być za wcześnie ale kupiłam taki co wykrywa 6 dniową ciąże no i klapa jutro ide do gina i tylko dlatego go robilam a tak po za tym to może i dobrze że jedna krecha hormonki się unormują a po za tym za dwa tygodnie ide szaleć na wesele a do tego jestem jeszcze starosciną to sie troche nalatam a tak po za tym co tam u was napiszcie cos o sobie tzn co robicie i skąd pochodzicie i takie tam pierdoły Marta ja robiłam ogólnie badanie krwi i moczu oraz cukier no i biore kwas foliowy a tak po za tym to jutro usg cytologia i badanie u gina troszeczke trzeba się jednak przygotować żeby dzidzia miała ok Jana a dlaczego cie nie badał przeciez juz dlugo czekasz i wydaje mi się że to powinien wziaść pod uwage:):):) Ptakowa widze że długo juz się starasz powiedz mi jak ty to znosisz :):):) Edusia jak twój m wróci to nie daj mu odpocząc tylko odrazu do sypialni :):):) Ahaja a jak u ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola - pewnie dlatego ze ja nie mam regularnych cyklów. Jak tam dzisiaj u was? W Zielonej całkiem ciepło. Wczoraj kupiłam sobie nowe śliczne lakierowane szpilki (ok 10 cm) i niestety dzisiaj mi jedną pięte obtarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ a u mnie to tak szaro i ponuro jakby miało za chwilke padac :( Tak sie jesiennie zrobiło... Marta ja tez robiłam badania kontrolne: krew, mocz, cytologię i sprawdzałam jeszcze hormony tarczycy, bo kiedys miałam z nimi problemy i gin mi móił, że lepiej sprawdzić jeszcze przed ciążą czy wszystko jest OK. Nicola ja to mojego M na pewno z sypialni nie wypuszczę :) z resztą co roku jak wraca to mi opowiada stary dowcip, że niby mam się dobrze na góry napatrzeć, bo następny razje dopiero po tygodniu zobaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Znowu w pracy... Nicola, ja nie mam wyjścia, muszę to jakoś znosić. Oczywiście znoszę bardzo źle ale na początku starań było najgorzej, potem nie mogłam znaleźć lekarza, który zechciałby się mną zająć, bo wszyscy mówili, żeby próbować dalej. Potem się jakoś uspokoiłam, ale i tak jak przychodzi @ to jestem załamana i musze sobie popłakać i jakoś pozbierać. Coś właśnie czuję, że @ dzisiaj nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ achaja82........|......14.09......|......15.09......|... ......3........ tulipanek.......|......15.09.......|......17.09......|.. . ......7........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| ........-1........ nicola81 ........|......31.08........|.................|........-1... . ..... J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.....23.08.08...|... .....0........ Zmieniam na 0 cykli bo chyba jak przyjdzie @ to zaczynamy staranka. kasiula musisz chyba zaktualizować. Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! widze ze tamten moj topik o pracy byl dosc specyficzny;) no imimo ze tam dziewczyny radzily mi zebym starala sie juz teraz, ja zdecydowalam sie czekac:( z jednej strony ciesze sie ze nie musze kombinowac a z drugiej brak mi cierpliwosci,jeszcze 4 miesiace... no ale zanim porobie badania o ktorych pisalyscie,chociaz te podstawowe to troche czasu uplynie.i jeszcze do dentysty musze sie umowic.takze musze jakos przeczekac...z wami bedzie latwiej. na razie jestem zajeta przygotowaniami do slubu! pozdrawiam was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×