Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Cześć dziewczyny 😘 No to teraz aż nam się miło weekend zacznie pomimo tej okropnej pogody :P Tulipanku teraz to ja przesyłam fluidki na wyzdrowienie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny loona ja na Twoim miejscu poczekałabym z tym testem. Ja po objawach byłam PEWNA ze jestem w ciązy; bolał mnie brzych, powiekszyły sie piersi (potwornie swędziały), miałam zawroty głowy, nio i nic nie wskazywało na to że @ miały przyjść... a jednak sie zjawił. Czasem więc lepiej poczekać niż zbytnio sie napalać, bo wtedy zawód jest jeszcze większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio a naszej mamusi zyczę dużo zdrówka :) Odpoczywaj nam, bo pogoda faktycznie jest nienajlepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 25 dzień cyklu.... Nie wiem jednak ile bedzie cykl miał dni. :( Równie dobrze może mieć 26 jak i 40.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam średnio co 30 dni. zazwyczaj przychodzi z dokladnościa co do dnia, tylko czasem przesuwa sie o jeden dzień do przodu i wtedy mam 31 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę, że tu gearno od rana :) Czerwcówki, jestem jak najbardziej za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny... jakis czas temu czytałam opracowanie w którym była mowa o tym, że na przęłomie wrzesnia i października plemniczki są najsilniejsze :) Do dzieła więc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, już prawie 100 stronek naklepałyśmy. A tu dopiero 2 ciążówki. Mam nadzieje, że po tej 100 stronie zacznie się sypać grad ciążówek i nie zostanie ani jedna staraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taka nadzieję że po tej stówie pójdzie gładko:D:D:D Fajnie by bylo jkaby tak jedna po drugiej urodziła....potem byśmy się wymieniały doświadczeniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla przypomnienia :):):) Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 26.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 zabcia86..|..15.10.......20.10.......4.... kuj- pom.........22 Edusia83...|.16.10......20.10.....2.....Nowy Sącz.......25 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Tulipanek-....28.....I...?.....I.........?..........I małopolska I Ciekawe co z Martą84. już dawno po terminie @ a nic nie dała znać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dzisiaj strasznie się nudzę w pracy...dlatego piszcie dziewczyny, jak nie chcecie żebym umarła z nudów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę zrobić sobie porządek w papierach bo nie lubie jak mi się coś wala pod ręką a nie jest na swoim miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w logistyce, branża górnicza- handluje maszynami iczęściami zamiennymi dla kopalni i firm budowlanych. A praca polega przede wszystkim na papierowej kontroli magazynu- przyjęcia wydania...no realizacja zamówień, wystawianie faktur.. taka papierkowa robota, picie kawy i przerwy na fajkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×