Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Aszti, nie uraziłaś mnie, no co Ty! Niezłe z tym \"buhajem rozpłodowym\". Ja niedługo też się zmywam, chrzanię tą robotę. Poudaję jeszcze, że coś robie i spadam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie będe udawać, że coś robie, już się zmywam. Pa Kobitki do jutra. Aszti, nie przejmuj sie wiekiem. Moja szwagierka urodziła w tym roku jak miała już 35 lat pierwsze dziecko, jest zdrowe i takie śliczne. O ona ma problemy ginekologiczne od dziecka, lekarz jej powiedział kiedyś, że jak do 30-stki nie zajdzie w ciąże, to potem lepiej nie próbować. I co, zaszła sobie w pierwszym cyklu starań, ciąże przeszła bez problemów i jest wszystko ok. No a Tobie Aszti do jej wieku jeszcze sporo brakuje! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak Bóg da, to i ja i Wy, w końcu będziemy się cieszyć swoimi pociechami, wszak wszystkie się o nie usilnie staramy;) Oby! I oby szybciej, niż później, bo wykończę się nerwowo:P:D Buziaki, miłej dalszej części dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: 🌼 Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 LUŚKA28...|.28.09........?.........2.....opolskie....... ...28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......3.10.......5....Warszawa...... ..32 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.....?............?........2......górny śląsk......27...Maks 5l. Loona_84..|.22.10......24.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: 🌼 Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I...?....I.........?............I małopolska I GOŚCIE: 🌼 ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti 😘 Kurcze cały tydzień mam tak zawalony że nie mam czasu z wami pogadać chociaż na momencik :( No i teraz też jestem jeszcze w pracy ale już po woli kończę :) Tak więc do jutra dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Coś mnie wczoraj naszło i kupiłam test. Tak mnie sutki nienormalnie bolały, że było to dla mnie podejżane. No i dzisiaj go robie i oczuwiście jedna krecha pier...ona! Miałam taką cichą nadzieję, że po HSG sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ptakowa nie byłabym taka pewna że wyszedł prawidłowo. @masz mieć dopiero za dwa dni a może być tak że miałaś dłuższy cykl więc test mógł wyjść teraz negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, wszystkie objawy oprócz tych bolących sutkówm am takie jak na @, nawet taki biały śluz, który mam zawsze przed @ też jest. Ja się już nie łudzę nawet, bo juz tyle miesięcy się staram, że chyba bym zwariowała, gdybym sie napalała za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej poczekaj spokojnie. Wiem że się fajnie mówi ale jedziemy w końcu na tym samym wózku ;) Ja zaczynam nabierać bardzo dużego dystansu do tego, nie mam zamiaru wiecznie się doszukiwać jakiś dziwnych objawów i ciągle myśleć że jak jest mi niedobrze, czy mam gorszy dzień to może objaw ciąży. Wole myśleć że to przez to że coś zjadłam co było nie tak albo po prostu że muszę odpocząć bo jestem trochę przemęczona. Takie podejście jest zdrowsze. A jak się przy okazji uda to będę bardzo ale to bardzo się cieszyć a przez to że się nie nakręcam to będzie mniejsze rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kiedyś przez 2 tygodnie było niedobrze. Siedziałam w robocie i się sama do siebie uśmiechałam. Byłam pewna, że sie udało. A potem mój mąż miał grypę żołądkową i też mu było niedobrze przez 2 tyg tylko bardziej. To nakręcanie sie juest beznadziejne. No ale jak tu sie nie nakręcać? Ja staram się tego nie robić, ale każdego miesiąca mam nadzieję, że będa 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa a moze faktycznie za wczesnie? Ja sie jeszcze troszke łudze ze za wczesnie robiłam, bo ostatnio miałam cykl 40 dniowy, a robiłam wczoraj rano czyli w 31 dniu cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym się miała patrzeć na jakieś głupie objawy to cały czas bym myślała że jestem w ciąży bo często jest mi niedobrze, albo chce mi sie sapać lub jestem rozdrażniona, ale jak same widzicie to są bzdury takie dopatrywanie się czegoś na siłę. Lepiej czekajmy spokojnie, bez nakręcania się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ale mam dzis podłu humor... Byłam wczoraj u ginekologa z tymi moimi długimi cyklami. Tym razem wybrałam sie prywatnie do lekarza, bo doszłam do wniosku że wciskanie kitu o tym ze wszystkiemu winny jest stres już mi nie wystarcza. No i teraz dziękuje Bogu ze zdecydowałam sie na takie rozwiąznie.... Po pierwsze lekarz mial zupełnie inne nastawienie do problemu niż jego poprzednik, był miły, rzeczowy i wszystko mi dokładnie i na chłopski rozum wytłumaczył. Od razu zrobił mi USG "dowcipne" i okazało sie, że w przypadku lewego jajnika istnieje duże prawdopodobieństwo PCO :( Normalnie jak to usłyszałam to mi sie nogi pode mną ugieły. Niby lekarz mnie uspakaja, że na podstawie USG może stwierdzić wczesne stadium, ale i tak mam porobić badania żeby wiedziec jak sytuacja sie rozwija nio i zeby wiedziec jakie leczenie zastosowac. Poza tym stwierdził, że bardzo dobrze, że chcemy już mieć dziecko bo na tym etapie "podrasuje" mnie hormonami i może sie nam udać. Tak czy siak potrwa to pewnie troche, bo najpierw chce przywrócić prawidłowe miesiączkowanie, bo stwierdził że przy 50 dniowych cyklach o zajsciu w ciąże nie ma mowy. Jak narazie przepisał mi tylko Luteine żeby przywołać te mojej jajniki do porządku. Jak już bede miec wyniki badań to wtedy mam do niego zadzwonić i telefonicznie je podać (stwierdził że bez sensu byłoby wydawać pieniadze na wizytę tylko po to żebym mu pokazała wyniki) a on mi zostawi receptę na lekarstwa w rejestracji w przychodni w której przyjmuje. Jak już przyjdzie @ to wtedy mam przyjsc na wizyte i znowu sprawdzimy co i jak sie rozwija. Jakoś mi tak smutno... to dopiero początek naszych starań a już są problemy :( Muszę jednak przyznać, że wolę wiedzieć na czym stoje, zacząć za wczasi leczenie niz sie łudzić ze to tylko jakieś chwilowe zaburzenia i ze wszystko samo przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Edusia83 nie załamuj sie mnie tez gin poweidzial ze sa oznnki PCO, mialam ok 40dniowe cykle, wysoką PRL wysoki testosteron i co-udało sie!! brałam tylko 2 cykle bromergon i luteine i w drugim cyklu sie udało dobrze ze poszłaś do innego gina-ja tez tak zrobilam i dzięki temu jestem w ciązy więc głowa do gory a dostalas skierowanie na jakies badania juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale sie rozpisalyscie z rana:) Edusia nie przejmuj sie, jak już jestes pod opieka lekarza to przynajmniej wiesz na czym stoisz i z pewnoscia szybciej ci się uda niz gdybyś nie poszla. Ja pojdę do lekarza dopiero jak nie uda mi sie do nowego roku, bo nie widzę u siebie zadnych nieprawidlowości a cykle mam regularne jak w zegarku. Więc myślę że na razie nie mam co sie martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek mam sprawdzić poziom progesteronu i prolaktyny, a potem zobaczymy jak to bedzie dalej wyglądać. ten lekarz jest znany z leczenia własnie takich dolegliwości, więc mam nadzieje ze wszystko sie poukłada, tym bardziej ze to dopiero początki PCO. Obawa jednak gdzies pozostaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! Edusia nie martw sie, podleczysz sie troszke i na pewno sie wkrotce uda!dobrze ze zmienilas lekarza. Ja tez dzis mam nie najlepszy humor.boje sie ze jesli mojej szefowej sie uda to poprosi mnie zebym poczekala az ona urodzi...Boze, ja juz nie chce czekac!chce zeby jej sie udalo ale jak to sie stanie to czy ona bedzie miala sily i ochote zeby kogos szukac do pracy i jeszcze ja szkolic? watpie...no i co wtedy? moze martwie sie na zapas ale strasznie mnie to dreczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja mysle ze szefowa nie ma prawa prosic cię o coś takiego. Nie mozesz uzalezniać swojego szczęscia od szczęscia innej osoby.... moim zdaniem to ze już zgodziłaś sie poczekać jest ogromnym poświęceniem. Za bardzo sie tym wszystkim przejmujesz, jesli zajdziesz w ciąze to na 100% znajdzie kogoś kto mógłby cie zastapic. Z reszta... jaką masz gwarancje ze uda Ci sie od razu zajśc w ciąze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia masz racje.chyba za bardzo to przezywam, ale wiesz jak to jest bardzo chciec dzidziusia...no i oczywiscie zdaje sobie sprawe ze moze sie nie udac od razu zajsc.dobra, juz musze przestac wymyslac bo was zanudzam pewnie.. za chwile wychodze do pracy wiec milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta83, pewnie przykro Ci czytać te słowa krytyki, ale ja też uważam, że nie powinnaś czekać. Nie samą pracą człowiek żyje. Dla mnie stworzenie prawqdziwej pełnej rodziny stoi na pierwszym miejscu, dla Twojej szefowej pewnie też, więc dlaczego Ty masz czekać? Zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA MAM DZIS PODLY NASTROJ I CHYBA NIE BEDE WAM TU TRULA ZEBY I WAM NIE POPSUC DNIA STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 Aszti.......|.28.09.......3.10.......5....Warszawa...... ..32 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.....?............?........2......górny śląsk......27...Maks 5l. Loona_84..|.22.10......24.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l LUŚKA28...|.24.10........?.........3.....opolskie....... ...28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I...?....I.........?............I małopolska I GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia a co to jest to PCO? Marta uwazam ze pod zadnym pozorem nie powinnaś patrzeć na szefową bo praca to praca a życie prywatne to życie prywatne i ona nawet nie powinna pytać sie Ciebie czy prosić czy zechcesz poczekać. nie ma ludzi niezastapionych i ona napewno by znalazla kogos kto Cie zastapi, tymbardziej jakby została postawiona przed faktem dokonanym, że jestes w ciązy i nie ma odwrotu. Skoro uważa, że jesteś tak dobrym pracownikiem to napewno by Cie nie zwolnila z tego powodu. Takie jest moje zdanie i ja nawet bym nie patrzyła na nią tylko od razu przystapila do staranek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PCO to zespół policystycznych jajników. w jajniku robi sie tak dużo małych torbieli które potem hamuja owulacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! :) Ponieważ wczoraj wieczorem, dostałam @ -uaktualniam tabelkę:-O Starające się: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.....?............?........2......górny śląsk......27...Maks 5l. Loona_84..|.22.10......24.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I...?....I.........?............I małopolska I GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety :( :( :( az sie pisac nie chce, cos te bocianiska strasznie skąpe w rozdawaniu, znow zaczyna sie dluuuuugi miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×