Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l achaja82..|....???...........???......4.....Trójmiasto.. ... .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spadam i się cieszę ogromnie:))))))))))))))) wiem wiem dziwnie to brzmi na tym forum,ale teraz bede wiedziala na czym stoje:)buziaczki kochane zaciazone i te jeszcze nie:)nam sie tez uda STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l achaja82..|....???...........???......4.....Trójmiasto.. ... .26 zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 😘 Ja znowu na chwilkę bo mam dużo pracy, zresztą jak przez ostatnie dwa tyg. Edusia wszystkiego naj,naj i trzymam kciuki żeby się wszystko udało. :) Zabcia dobrze że pomimo wszystko masz dobry nastrój ;) może w końcu się dowiesz na czym stoisz i już za miesiąc napiszesz nam jakie to uczucie być w ciąży :) A tak w ogóle to dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melduje swoja obecność:) Ja dzisiaj mam troche mniej pracy niż wczoraj więc będe mogła z Wami popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Ja dopiero teraz, bo miałam coś pilnego do zrobienia. Żabcia to teraz czekamy na dobre wieści po powrocie ze szpitala :) A mnie wczoraj całe popołudnie strasznie jajnik nawalał, normalnie gdyby nie to, że mam wycięty wyrostek to bym pomyślała, że to jego atak... Nie wim co o tym myśleć trochę się przestraszyłam. Moja siostra ma torbiele na jajnikach i obawiam się, że mogę miec to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez juz dzis sie melduje :) u mnie dzis strasznie buro za oknem, u was tez? ale na sobote szykuje sie fajna imrezka na wyjezdzie tak wiec nie moge sie juz doczekac,a synus znow z babcia;) jak dobrze ze mamy taka babcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja nie przejmuj sie na zapas, nie ma sensu. Luska u mnie tez pogoda straszna, pada cały czas i jest szaro, blee, aż nic sie nie chce. Chciałabym już @ dostać, i zacząć nowy cykl starań, bo ten chyba pójdzie na zmarnowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym juz chciala test zrobic zeby wiedziec na czym stoje ale to jeszcze duuuuuuuuuzo za szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki. Mało się ostatnio odzywam, bo właściwie nic się u mnie nie dzieje. Mój mąż już został przeniesiony do innego miasta, szuka tam mieszkania, bo narazie to dojeżdża codzinnie 100 km w jedną i 100 km w drugą stronę. Narazie w tej cenie, która firma zgadza się zapłacić są same rudery. Naprawdę nie wiem, jak ludzie mogą coś takiego proponowac komus do wynajęcia. Brudne ściany, stare obskurne meble, podłogi jakby stado bydła przebiegło - ohyda! Robię od wczoraj testy owulacyjne, ale narazie nic nie wyszło. Jedno jest pewne, że do końca roku żadnego łażenia po ginekologach i zbytniego przejmowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka, rzeczywiście jeszcze za wczesnie, musisz się uzbroić w cierpliwość. Ja niestety jestem strasznym hipochondrykiem i widzę u siebie zawsze objawy wielu chorób :o A w sobotę robię parapetówkę i obmyślam menu, nie mam jeszcze kuchni (strasznie długo się czeka na meble), więc jest ciężko wymyślić coś oprócz sałatek, kanapek i koreczków. Oczywiście zapraszam Was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dostać @ 21-22.10. 21 mam imieniny, więc gdybym zrobiła test w ten dzien i zobaczyła dwie kreski to dostałabym najlepszy prezent imieninowy o jakim moge marzyc:D Ale jak na razie to sie nie łudzę, bo w trakcie dni plodnych (które obliczyłam na podst. temp, a testy owulacyjne nic nie wykazały) były staranka tylko raz, więc musiałby to byc "złoty strzał" hehehe, poza tym nic szczególnego nie czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zycze udanej parapetowy ale wpadne nastepnym razem ;) a jak nie masz pomyslu na cos na cieplo a masz piekarnik to udka kurze z pieczarkami zawsze sie u nas sprawdzaja i malo przy tym roboty a i koszt umiarkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa - 100km w jedną stronę to kawał drogi, nie zazdroszczę loona - czasami jeden raz wystarczy więc bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąz tak kiedys dojezdzal jak skonczylismy juz studia wrocilismy juz do naszego miasta a on miala jeszcze 2 tyg praktyk wlasnie tak ok 100km od domu,ale byl dentka wieczorami tak wiec nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz planuje od nastepnego pazdziernika zrobic uzupelniajace studia zaocznie wiec w weakendy znow tak bedzie musial dojezdzac i wszystko zostanie na mojej glowie a jak sie uda jeszcze z druga dzidzia to juz masakra,dobrze ze mama do pomocy, moglby niby nocowac u znajomych ale nam jakos glupio zwalac sie do kogos na noc co weakend,co innego imprezka od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 45 min, ale czas dłuzy mi się strasznie..... ide sobie zapalic :O Zmulona jakaś jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz dzwonilam do szefa....zmartwil sie jak cholera jak mu powiedzialam o szpitalu.ide dokladnie w srode 22 .10 no a w tym miesiacu powodz....morze czerwone juz sie nie wyrabiam z przewijaniem,masakra,no ale moze to i dobrze,wszystko sie ladnie szybko oczysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co tu tak cicho? Eh, ja mam dzisiaj pracowity dzien, po przyjściu z roboty musze szybko porządek zrobic, bo przychodzi właścicielka z kimś, kto chce po mnie wynająć mieszkanie. Dowiedziałam się wczoraj wieczorem i tylko standardowo gary pomyłam, a resztę dzisiaj ogarnę. Mam nadzieję, że nie będzie zbyt szczegółowo oglądać. Dzisiaj trzeci dzień testów owul. nic nie wychodzi. Taka słaba ta druga kreska, więc może spróbuję jeszcze po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje :) ptakowa, a kiedy ty robisz te testy ? rano? Ja mam dzis troche do roboty więc pewnie pod koniec dnia pracy będę miała więcej czasu na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafi, trzeci raz pisze tego posta i ciągle jakis błąd:o Ptakowa a jakie masz te testy? Bo moje to jakies totalnie do bani. Na ulotce jest napisane ze jak wyjdzie jedna kreska lub dwie ale jak dolna jest ciemniejsza od górnej to jest negatywny, natomiast jak wyjdą dwie ale w tym samym odcieniu lub dolna jest jaśnieszja od górnej to pozytywny. Ja nigdy nie wiedziałam jak to odczytać bo abo odcienie nie rózniły sie aż tak bardzo albo jedna była tylko ciut jaśniejsza lub ciemniejsza, ale nigdy nie takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie tak ok 9 z \"drugiego moczu\" ;). W ulotce jest napisane, że ten pierwszy z rana, po nocy się nie nadaje. Co do kresek to test wychodzi pozytywny jak ta druga kreska się pojawi ale jest tak samo intensywna lub nawet ciemniejsza od kreski tzw kontrolnej. Kontrolna kreska to jest ta, która pojawia się zawsze. Jeżeli ta druga kreska się pojawi, ale jest niewyraźna i jaśniejsza od kontrolnej to test jest negatywny, czyli inaczej niż w ciążowym. w ciążowym nawet słaba druga kreska oznacza wynik na który tu wszystkie czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×