Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ze tez nigdy rano nie mam czasu zeby sobie cos na potem kupic, a moj mezulo w przychodni pracuje i tak na okraglo pacjeci jakies smakolyki przynosza,ten to ma dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wczoraj była taka piekna pogoda a dzisiaj strasznie....deszcz pada, szaro i ponuro:( U was też tak paskudnie?? Achaja jak tam po szkoleniu, podziel się z nami to tez będziemy się profesjonalnie komunikowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ale Ci dobrze...niestety na dolnym śląsku zapowiadali cały dzień ponury, zimno nie jest, ale tak szaro i do d....aż się nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie w taką pogode to tylko łóżeczko i ciepła herbatka :) Oj sama sobie narobiłam ochoty na taki dzień leniuchowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......2.....Kr./B.-Biała .. ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 Bez komentarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykto mi Achaja..... ale jak to możliwe skoro kilka dni temu gin ci powiedział że bedzie owulka??????????????????????? Właśnie wróciłam z magazynu bo zawsze chodzimy sie tam ważyć i wyobraźcie sobie że w ciągu 2 dni schudłam 1 kg....nie wiem jak to zrobiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szkoleniu było całkiem fajnie, ale muszę przyznać, że dwa razy po 8 godzin to trochę dużo, straszny natłok informacji i ciężko wyłapać te najważniejsze. Szkolenie było fajnie prowadzone, bo było sporo ćwiczeń w grupach, tylko, że ja nie znoszę publicznych wystąpień i było mi ciężko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - nie mam pojęcia :( Wiem tylko, że w tej chwili czuje się jak dziecko, któremu ktoś zabrał lizaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się podłamałam, ale do jutra mi przejdzie. Najbardziej dołuje mnie to, że tak naprawdę nie mam nawet szansy spróbować, bo nawet jak lekarka mówi, że za kilka dni owulka to zamiast niej przychodzi @. Orientuje się ktoś czy badanie nasienia to to samo co posiew nasienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja wydaje mi się że to jest to samo, ale pewnosci nie mam. wierze, że czujesz sie strasznie, tymbardziej ze nawet lekarka musiala sie mylic co do owulki bo przeciez to niemożliwe, zeby była a tu nagle @.... Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie dotyczące temp. Jak juz jest koniec cyklu a nie jest sie w ciązy to temp powinna mocno spaść? i po jakim czasie od spadku przychodzi @? Pytam, bo dzisiaj brzuch mnie troszkę pobolewa jak na @ ale temp miałam 36,9 więc sie zastanawiam czy to możliwe przy tak wysokiej temp. zeby @ jednak przyszła....a już mam dzień po terminie. Kurde mam taki metlik w glowie że nie potrafie sie skupić. Niepotrzebnie robiłam ten test wczoraj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dzis tez jakos tak buro a niestety zaplanowane mamy z mama posprzatac na cmentarzu,czy ktos tez tak to lubi jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęscie duzo sprzątac nie muszę bo chodzimy często z mamą. Nie lubie tych świąt, ale muszę chodzić bo mam brata na cmentarzu a w tym roku jeszcze doszedł mój i mojego mena najlepszy kumpel- razem otwierali sklep komputerowy...w takie dni jakos tak smutno, bardziej niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, że tak uciekłam, ale dziś mam wolne i mąż mnie wygonił od kompa, mam kilka spraw do załatwienia w urzędach. loona - tempka spada w dniu kiedy przychodzi @, ale u Ciebie te bóle brzucha miejmy nadzieje mają zupełnie inne podłoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka a kiedy ponownie testujesz? Ja chyba jutro ale boje sie strasznie, chociaz nie wiem czego bo przeciez świat się nie zawali, ale mam ogromnego stresa!!!! I tak się zastanawiam czy nie poczekac do piątku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba po weakendzie jesli wytrzymam bo juz jeden zrobilam i byla 1 krecha wiec z drugim poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona myślę że śmiało możesz robić jutro test. Skoro wczoraj wyszły Ci dwie kreski to uważam że to tylko formalność i jutro razem z wszystkimi dziewczynami będziesz cieszyć się z ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 Zmieniłam cykl starań bo widzę że ostatnio tego nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to jutro zrobie, to juz będzie 31 dzień cyklu, o ile @ nie dostane. nie miałabym takich obaw gdyby ta kreska wyszła po upływie tych 5 min jak na ulotce a nie po około 10 min... test juz wczoraj kupiłam, tym razem inny, bo tylko ten był w aptece. Wczoraj robiłam bobo-test a jutro Amil. Używałyście go może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale ja glupia i niecierpliwa, nie wytrzymalam i polecialam w pracy teraz do kibla zrobic ten test:P Znów wyszla bladziutka kreska ale juz po 5 minutach. I co mi z tego jak i tak jutro z rana bede chciala powtórzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia jakoś na razie boję się cieszyć...bo własnie nie wiem dlaczego ...żeby nie zapeszyć. Ale chyba test by dwa razy się nie pomylil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona test raczej się nie myli :) Gratuluje :) A ja wczoraj dałam krew do zbadania na hormony i dzisiaj wyniki. Bede juz coś wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×