Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

cześć dziewczyny Powtórzyłam test jeszcze raz z rana dla pewności, wyszły dwie kreski, jedna ciemna a jedna jasniejsza ale jest!!!!!! Nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem roztrzęsiona i szczęśliwa a zarazem pelna obaw, nie przypuszczałam że tak szybko mi się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 No podoba mi się teraz tabelka, ale będzie piękniejsza jak żadnej u góry nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Wam nadsyłam fluidki 🌼 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 łapcie ile chcecie i szybko zachodźcie w ciążę, żeczę wam tego z calego serca bo to naprawde wielkie szczęście, ja dalej nie moge uwierzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet dowiedzial się dzisiaj rano jak mnie odwoził do pracy, też jest w szoku i nie może uwierzyć, a mamie powiedziałam juz wcześniej, wczoraj po drugim teście, bardzo się ucieszyła, w końcu ma już 60 lat i babcia nie jest, bo moja siostra jakos dzieci nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Łapię ciążowe fluidki. W tym miesiącu rozpoczęłam wyluzowywanie się. Trochę się udaje, a czasami nie. Myśle, że w listopadzie, jak już nawet testów owulacyjnych nie będę robiła, to już się uda w kółko nie mysleć o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co powiem wam że jest cos w tym wyluzowaniu i jakby olaniu sprawy, bo ja w tym miesiącu myslałam że przegapiłam owulke, jak pisalam wcześniej ze nie bylo czasu ani chęci na przytulanka i pożniej był tylko jeden raz, wydawało mi sie ze juz za późno i nie myslałam czy moze sie uda, w sumie to bylam nastawiona na niepowodzenie w tym miesiącu, a tu TAKA NIESPODZIANKA!!!! Jednak dostałam mój wymarzony prezent imieninowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu znalazłam chwilę na przerwę śniadaniową . Po trzech dniach nieobecności w firmie jestem zawalona robotą, normalnie nie mogą się beze mnie obejść ;) A tu jak zwykle cisza ... Jak tam loona ochłonęłaś już trochę ? Dotarło do Ciebie, że będziesz mamusią ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wyjątkowy luz w pracy w tym tygodniu. Strasznie mi się dłuży...a do tego jestem strasznie senna Staram sie przyzwyczajac to mysli że będę mamusią:) ale jakoś tak jakby to był sen....umowiłam się na wizyte u lekarza na 31 października. Ciekawe co ciekawego mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie wiedzialam ze tu dzis beda TAKIE wiesci gratuluje loona,ciesze sie strasznie ze ci sie z tym jednym razem udalo,ogromniaste GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie az boje sprawdzic,jeszcze poczekam przynajmniej do soboty,a imieninowy prezent chyba bedzie niezapomniany do konca zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w malzenstwie jakos dziwnym trafem do tej pory wszystkie wazne rzeczy zdazaly sie jesienia: slub we wrzesniu,zakup samochodu.przeprowadzka do nowego domu,wiadomosc o pierwszej ciazy,i chcialabym zeby ta regula juz taka zostala :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i zareczyny tez byly jesienia,wiec niech ten dzidzius drug przyjdzie tez jesienia,juz nie wiem jak te bocki ublagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie cos wzięło na przemyslenia i wiecie co ? Zauwazyłam, że wszystkie dziewczyny jak tylko zajdą w ciąże to od razu uciekają z naszego topiku :( loona mam nadzieje, że z Toba tak nie będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze im glupio o dolegliwosciach ciazowych pisac jak u nas jeszcze tyle kobitek sie dopiero stara i niektorym narazie niewychodzi,ale szkoda ze zniknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja wiesz że wczoraj o tym samym pomyslałam....i doszłam do takiego samego wniosku. Jeśli chodzi o mnie to jasne że wam nie uciekne!!! jesteście pierwsze które sie dowiedziały! nie mogłabym teraz nie wejśc i nie zobaczyć co sie dzieje na naszym forum:) To juz sie stało częścią mojego dnia pracy hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to hej Luśka i niedziękuję za gratulacje:D oby nie zapeszyc :):) Ja tez z chęcia bym się dowiedziała co słychac u naszych ciężarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak bylam w ciazy z Wiktorem to mniw w ogole do slodkiego nie ciagnelo,za to kapusniak wciagalam po kilka talezy, wiec wychodziloby z tego ze albo w ciazy nie jestem albo jak juz to z dziewczynka bo wpiep... jak glubia wszystko co slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wciągnełam już kilka jeżyków! A niespodzianka trafiła się kilka dni po rocznicy, no ale pażdziernik to pażdziernik mozna uznac ze na piątą rocznicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Luska to może teraz na jesień i na 10 lat byłoby tan okrągło i z tradycją. OBY, kiedy robisz test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona jeszcze raz gratuluje :) Ja z pewnością nie ucieknę, bo do teraz jestem na topiku staraczek z 2005 roku :p jak zaczelam myslec o pierwszym dziecku :) Tylko mam wrażenie że zostane w pierwszej tabelce dłuuugo i bede ostatnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×