Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

nie no.... mój mąż nie pali, ja z resztą też nie. Generalnie to obydwoje jestesmy przeciwnikami palenia, dlatego mysle, że to akurat nie spowalnia plemniczków. Teraz czekam na wizytę u gina, bo mam nadziejie ze bedzie miał jakies pocieszające wieści dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusińska
Dziewczyny podczytuje was od jakiegoś czasu... Edusia mamy ten sam problem, z ruchliwością. Proszę jak się czegoś dowiesz, to napisz. Ze swojej strony polecam l-karnitynę, podobno jedyny specyfik na ruchliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dam znać na 100% Podejrzewam, że przed środą niczego konkretnego sie nie dowiem, ale po wizycie u gina dam Ci znąc.Znasz moze przyczyny waszych problemów? Robiliscie jeszcze jakies dodatkowe badania poza badaniem nasienia? Malusińska, a moze zaczernij sie i dołącz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie 🌼 Edusia, mogę cię zapytać jak się u was prezentuje ruch plemników w poszczególnych klasach: A,B,C,D? Czytałam jeszcze, ze na słabą ruchliwość wpływa też siedzący tryb życia :( wskazany jest ruch i coca cola czy kawa przed przytulankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz to faktycznie ma siedzącą prace, prawie cały dzień siedzi przed komputerem :-( a co do klas(procentowo): a+b 22,5 a 8,0 b 14,5 c 17,4 d 60,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia 🌼 mój mąż tez całe dnie siedzi :( taka praca, ale trochę zmieniliśmy jego nawyki, kupiliśmy karnet na basen (mobilizacja) i l-karnitynę. Zobaczymy czy to coś da... Poza tym moj mąż zdrowo żyje (nie pije, nie pali, zdrowo się odżywia, nie chorował na żadne poważne choroby), więc nie wiem skąd te problemy :( Fajnie tak z kimś pogadać, kto wie o czym mówię ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!! GRATULACJE DLA NASZYCH DWÓCH NOWYCH CIĄŻÓWEK!!! Mało ostatnio piszę, bo właście nic się ciekawego u nie dzieje. Pracuję do końca przyszłego tygodnia a potem nie wiem, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluśińska mój mąż też ma tak samo. To facet który naprawdę o siebie dba i dlatego byłam pewna, że te badania będą tylko formalnością. Zastanawiam sie tylko jaką formę ruchu mu zafundować :-D basen, to odpada bo pływac nie umie.... lubi jeździć na rowerze, ale teraz to taka pogoda, że z jazdy nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa 🌼 Edusia- od lipca 2007, po drodze poroniłam, od maja się znów staramy i jak na razie nic. Edusia a może siłownia, jogging? Rower podobno nie za bardzo wskazany we wzgl. na możliwość przegrzania. Mam nadzieję, ze lekarz wam coś doradzi, bo u nas tylko rozłożyli ręce, że leczą kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi z powodu poronienia. Dobrze jednak ze sie zdecydowaliście na kolejne próby. mam nadzieje, że lekarz nas nie "oleje" i doradzi cos sensownego. Trafić na dobrego specjalistę jest naprawdę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam nową na naszym temaciku :) nie pisalam pare dni bo mam duzo pracy a poza tym fatalny tydzien,wszystko wali sie na glowe,mąż mial w poniedzialek gastroskopie i masakryczne wyniki wyszly,mi sie koronka porcelanowa na zebie zaczela kiwac a to nie byle jaki wydatek,wczoraj zrypal sie samochod (pierwzy raz ale od razu poszla chyba czesc za ok 2-3 tys) a dzis jade do gina ,jak jeszcze on mnie czyms zdoluje to juz nie wiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusińska, to zaczęłaś staranka dokładnie wtedy co ja. Luśka, to faktycznie fatalny ten tydzień. Ale na szczęscie powoli się kończy i nastepny na pewno będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny głowa do góry. Juz za pare godzin zaczyna sie nam weekend więc bedziemy mogły znowu troche odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mama nadzieje ze mnie jeszce pamiętqcie długo sie nie odzywałam ale im więcej siedzialam na forum i czytala o problemach w ciżzy, poronieniach i innych tym gorzej sie czułąm i bardziej bałam więc wybaczcie mi to proszę u mnie teraz juz jest lepiej ale siedze juz od jakiegos miesiaca na L4, byłąm też 2 dni w szpitalu bo byłam słaba, nie jadłąm wymiotowałam nadal spadam z wagi mimo ze to juz 13tc ale golnie jest duzo lepiej widze ze dolna tabelka sie powiększyła-super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tulipanek fajnie ze sie odezwalas chyba czas zebys co nieco uaktualnila w naszej tabelce Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4........opolskie. .......28...syn 2lata achaja82..|.26.11........28.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ....I....1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009.....I małopolska..I....-.... nicola81 .....27....|...10..|...10.06.2009...| górny śląsk. |.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....6...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|...7....|...01.07.2009....| dolny śląsk..|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne juz poprawiam ;-) Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4........opolskie. .......28...syn 2lata achaja82..|.26.11........28.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ....I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009.....I małopolska..I....-.... nicola81 .....27....|...10..|...10.06.2009...| górny śląsk. |.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....6...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|...7....|...01.07.2009....| dolny śląsk..|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jak sie ciesze ze niektorym z Was tez juz sie udało oby reszcie tez i to szybko a jak tam zaciążone sie czują?????? ja to od jakies tygodni moze dobrze choc bywaja i zle chwile ale to przez co preszłam to nie życze żadnej, zaczeło sie gdzieś w 5tc i trwało do 12 ale jesc musze czesto bo inaczej znowu sie zaczynaja mdlosci i zbiera mnie na wymioty, bardoz szybko mi zołądek trawi i chyba temu mimo ze jem nadal spadam z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie wszystko ok, czuje się bardzo dobrze:) tulipanek, ciesze sie że sie odezwalas:) Brzuszek już widac u ciebie? czy jeszcze nic? Ja cały czas jestem głodna ale staram sie jeśc normalnie:) Poza tym to dzisiaj nic mnie nie muli i mam nawet dobry humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek-moze minimanie co nieco widac ale naprawde malutko a jakby ktos nie wiedzial ze jestem w caizy to by nie poznał pewnie temu ze spadam z wagi cały czas i jak na ciaze to mało jem, nie mam na nic ochoty i gdyby nei to ze musze cos zjesc zebym lepeij sie czula to bym wcale nic nie jadla nie dosc ze cera mi sie pogorszyla to ponoc ogolnie sie zmienilam po twarzy i i mąż twierdzi ze bedize dziewczynka jedyne zachcianki to czasami cos na kwasno-kapusniak, sledzie za tydzien mam usg i moze juz bedize widac płeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karis84
HEJ dziewczyny!!! jestem tu pierwszy raz ale tak jak prawie kazda tutaj staram sie o dzidziusia ( 3miesiace), i bardzo bardzo chcialabym go miec, ostatni@ mialam 07.10. i jak na razie cisza, myslalam ze moze nam sie udalo ale test wyszedł negatywnie a robilam go w dniu spodziewanej miesiaczki:( zastanawiam sie czy to mozliwe zeby testy sie mylily?? i nie wiem tez kiedy i czy powinnam zrobic nastepny test?? od 1,5 tyg boli mnie brzuch jak na @, czasmi mam zawroty glowy i czesto mnie boli glowa, i dzisaj ledwo powstrzymalam sie zeby nie wymiotowac, nie wiem czy to przypadek?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kwasne jadlam i chlopaka mam :) witam nowa na twoim miejscu to bym chocby dzis test powtorzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony mowia ze córeczka mamie urode odbiera- no i co :D robilam taki test na necie i wyszło ze na 80% bedize dizewczynka wiec zobaczymy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4........opolskie. .......28...syn 2lata achaja82..|.26.11........28.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ....I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009.....I małopolska..I....-.... nicola81 .....27....|...10..|...10.06.2009...| górny śląsk. |.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|...7....|...01.07.2009....| dolny śląsk..|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24 Witajcie dziewczynki! Dawno mnie tu nie było :)U mnie ok czasem mam mdlosci a tak poza tym sennosc meczy ok południa. Gratuluje nowym zaciazonym a za pozostale staraczki trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×