Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Kurcze.Mam taki mały problem.Nie wiem czy pamietacie jak to tam ze mna bylo,w kazdym razie przez wrzesien bralam tabletki normalnie ale na pazdz nie zdazyłam do gin na czas i przez pazdz niestety nie moglam brac wiec zabezp sie prezerwatywa.I tu zaczynaja sie schody.2 razy byla z tym taka wpadka.Mniejsza z tym jak wazne ze teoretycznie moglo dojsc do zapolodnienia (dni plodne ponoc byly).Teraz @ powinnam miec 14go i do dzisiaj nie mam dzisiaj test robilam ale 1 kreska :( Wiem,chcialam to wszystko troche odłozyc ale wiecie,jak juz mi sie tyle spoznia @ to sie ucieszyłam ale ten test mnie dobił.Bo przeciez po tygodniu od @ jakby cos bylo to by wykrył....Cholerka ja to zawsze jakies cyrki mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
hej dziewczyny jak dzisiejsze samopoczucie w tak fatalną pogode Marta gratulacje udanego ślubu teraz trzymie kciuki za staranka życze ci tzw złotego strzału byłam wczoraj u gin narazie wszystko w porządku dzidziuś ma 41 mm i już fika koziołki oraz wkłada rączki do buzi słodki widok miód na moje oczka oczywiście nerki dalej żle fuynkcjonują bo mam złe wyniki i przepisała mi furagin bo urosept nic nie pomagał w poniedziałek jade na badania prenetarne i strasznie jestem ciekawa jak będzie widać dzidzie na takim sprzęcie i nie ukrywam że strasznie się denerwuje czy wszystko będzie ok niby lepiej wiedzić czy wszystko wporządku ale i tak się denerwuje u sis gin stwierdziła ciąże 8 tc i 4 d a wcześniejszych usg od innego dr. nie komentowała tak więc będziemy prawie w tym samym czasie rodzić ale się rozpisałam a co tam u was słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
luśka bardzo szkoda ale i tak trzymię kciuki za ciebie i wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
a czemu mamy cie nie pamiętać to chyba ty ten topik założyłaś a co do twojego cyklu to może ci się rozregulował i dlatego nie masz jeszcze okresu ale bla pewności zrób sobie bete przynajmniej będziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam te z którymi się dzisiaj jeszcze nie przywitałam:) Marta gratuluje udanego slubu i zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:) Kasiula może przez tabletki Ci sie okres rozregulował. nicola super że tak szybko mozna juz zobaczyc dzidzie fikająca koziołki:) Moja wczoraj siedziala spokojnie...ale na kolejnej wizycie za miesiac to juz pewnie tez nie będzie taka spokojna... Mi lekarka powiedziała, że karte ciąży mi załozy na kolejnej wizycie jak przyjde z wynikami badań. nie okresliła tez dokładnie tyg ciąży...wszystko na kolejnej wizycie. Dziwne, że dopiero wtedy... Ale najważniejsze że jest wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
lona mi tez karte zalożyła dopiero na drugiej wizycie podobno to standart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj była moja druga wizyta. Na pierwszej tylko potwierdziła ciążę ale powiedziała ze to za wcześnie i kazała przyjsc za 3 tyg. Może ta pierwsza wizyta sie dla niej nie liczyła....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
e to nie bo mi wypisała dlatego że to jest jedna z najwarzniejszych teraz rzeczy bo musisz ja nosić zawsze przy sobie w razie jakiegos wypadku żeby wiedzieli co jest najwarzniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Laski! Kasiula, nie dostałas okresu, bo odstawiłaś tabletki, ja tak miałam przez kilka miesięcy po odstawieniu, że nawet po 2 - 3 tygodnie czekałam na okres. No, a tak w ogóle to do Was rzadko zaglądam, bo wiecie, mam postanowienie nie myślenia o ciąży dzieciach i tych wszystkich sprawach z tym związanych. Jutro jestem ostatni dzień w robocie. Po nowym roku, jak już się przeprowadzimy zacznę szukać coś nowego, a narazie ponad miesiąc laby. Teraz to już całkiem będę rzadko do Was zaglądać, bo internet mam tylko w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKODA PTAKOWA,MAM NADZIEJE ZE ZALOZYCIE W DOMU I JEDNAK ZAGLADNIESZ OD CZASU DO CZASU BO W KONCU SAMA TU ZE STARACZEK ZOSTANE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
cześc ptakowa bardzo tu pusto bez ciebie nie opuszczaj nas mam nadzieję że załozysz w domu neta a tak po za tym trzymie kciuki za szybkie znalezienie pracy i za owocne staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja bym założyła, ale wiecie w służbowym wynajmowanym mieszkaniu nie zawsze się da, albo właściciel się nie chce zgodzić, albo jak samemu, to trzeba umowę podpisać na dłużej a z nami to tak jest raz tu raz tam. W każdej chwili może do męża szefostwo zadzwonić, że idzie na inny kontrakt. Marta, gratuluję ślubu i udanego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula jakbyśmy mogły o Tobie zapomnieć. Ptakowa wielka szkoda że nas opuszczasz ale życzę ci szybkiego znalezienia fajnej pracy no i przede wszystkim upragnionego potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Na pewno czasem tu do was wpadnę, w jakiejśc kafejce albo jak będę u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kurcze strasznie mi brakuje tego netu w pracy, jakoś mi tak pusto bez was, chociaż wy już o mnie dawno zapomniałyście... Mam pytanko do ciężarówek: Czy macie bóle podbrzusza i jajników ? Bo mnie praktycznie od samej owulki cały czas coś kuje i boli, wiem wiem nakręcam się ;) I chciałam się poskarżyć, że nowe ciężarówki zaniedbały wysyłania fluidków. Nie ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Achaja no cos ty jak mogłybysmy zapomnieć, mi osobiście brakuje Ciebie na forum w czasie pracy.....Jeśli chodzi o mój brzuszek, to czasem mnie kłuje i pobolewa. Dzisiaj jadę na koncert do Wrocka:) Poza tym to nie chce mi się pracowac ostatnio:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jak tam samopoczucie i pogoda u was achaja wcalenie zapomniałyśmy już ci posyłam fluidki:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)dużo :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):0 aco do pobolewania dołu brzucha i jajników to mnie od początku bolą a okresami to nawet bardzo mocno i z tego powodu biore leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja dla Ciebie i reszty staraczek, fluidki tyle ile sie da 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 nicola, jade na koncert Angelo Kelly- członka byłego zespołu Kelly Family, jestem fanka od 14 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.23.11........25.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.18.12.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...11..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....8....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|...łódź... ..|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24 Cześć! Udało się się!! :) :) Tak bardzo sie cieszę! Pozdrawiam WAS!!!! Zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za fluidki 😘 Kasza GRATULUJE !!! Teraz nie ma odwrotu jestem następna w kolejce - musi się udać :D Dzisiaj tylko siłą woli powstrzymałam się przed kupnem testu - boje się rozczarować, bo jeszcze jest za wcześnie... JANA - trzymam kciuki aby wszystko się udało, powodzenia :) loona - życzę udanego koncertu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza GRATULUJĘ z całego serca,fajnie ze coraz więcej z nas w dolnej tabeli czeka na swoje malenstwa,a mnie coraz bardziej boli podbrzusze i plecy,w tym tygodniu zaczynam badania i zaczelam mierzyc temperature zeby okreslic czy faktycznie nie ma owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kasza-wielkie gratulacje!! Achaja- jak tam przyszła@? kiedy testujesz? Kurcze tak bym chciała żeby Ci się w koncu udalo:) moze zalapalabyś sie jeszcze na lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gartuluje kolejnej przyszlej mamusi:))) wiecie dziewczyny,mam mega dola...ciezko mi jest ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×