Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

hej dziewczyny wczoraj bylam u gina i stwierdzil ze nie widzi zebym jajeczkowala i kazal zrobic badanie prolaktyny zeby ustalic czemu te moje jajniki takie uspione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUśka chyba dobrze porobić badania, może szybciej sie dowiesz co i jak i szybciej bedziesz zaciążona :) Ja ostatnio mam mało obajwów. Czasem mnie brzuch pociągnie, czasem mnie zmuli, czasem zgaga, ale bez jakichś wiekszych rewelacji. Jutro wieczorem ide do gina i siemoze cos wiecej dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Przepraszam, że tak rzadko zaglądam ale jak wiecie w pracy mi odcięli net a popołudniami mąż pracuje przy kompie i nie mam dostępu. Sylvia - jeszcze nie miałam okazji Ci pogratulować więc GRATULUJĘ 🌼. Szybciutko wam poszło. SUPER !!!! Zmieniam troszkę datę @, bo według obserwacji owulkę miałam chyba w zeszłą niedzielę. Wiew, że nie powinnam ale już się nakręcam - wiem, że to tylko moja wyobraźnia ale mam zgagę i bolą mnie cyce ... Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4........opolskie. .......28...syn 2lata achaja82..|.23.11........25.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ....I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009.....I małopolska..I....-.... nicola81 .....27....|...10..|...10.06.2009...| górny śląsk. |.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|...7....|...01.07.2009....| dolny śląsk..|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Achaja dziękuję ci bardzo. 🌻 Kurcze cały czas mnie muli jak tak dalej pójdzie to oszaleje. Na wadze jak na razie nie przybyło ani kilograma. Staram się jeść normalnie jak do tej pory, nie przesadzać. No i nie jem za \"dwóch\" tylko za siebie a maluch i tak weźmie to co będzie chciał :) Ja tu gadam o sobie a jak wam dziewczyny weekend minął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mi weekend fajnie uplynął. Wczoraj byłam w palmiarni w Wałbrzychu pooglądac egzotyczne roslinki:)a potem na zamku Książ. I jakos tak weekend zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona to fajnie. :) A u nas wczoraj byli znajomi tzn przyjechali w sobotę i pojechali wczoraj wieczorem ale też było bardzo miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam pytanko czy ktoras z was miala problemy z prolaktyna? bo nie wiem w jakim dniu cyklu robic badanie, zapomnialam spytac gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam okropnego lenia dobrze ż nie musze pracować bo chyba bym dziś wpadła do garnka taka jestem śpiąca a u was co nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka Nicola 🖐️ Luśka któraś z dziewczyn brała tabletki ale nie pamiętam która :( więc raczej Ci nie pomogę. Nicola u mnie ok. zresztą rano już pisałam ;) o mdłościach :( A Ty jak się czujesz? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoko mdłości tyklo z rana ale jak coś zjem to zaraz mi przechodzi troche boli mnie podbrzusze a najbardziej jakbym miała kaszleć albo kichnąć to makabra kłuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuje bo powiększa się macica. Ja też mam czasami takie nieprzyjemne uczucie :( ale da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez dobrze sie czuje, ale nie dopinam sie w spodnie...juz mi kolezanka z pracy powiedziala ze brzuch juz mi rosnie......kurcze nie za szybko??to jak ja bede wygladac za 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona ja na razie spokojnie chodzę w tych samych dzinsach co do tej pory. Jedynie będę musiała kupić sobie nowe biustonosze bo te zaczynają mnie uciskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia ja miałam biustonosze na szczęscie biustonosze większe, bo przez rok schudłam prawie 10 kg i cycki spadły w 1 kolejnosci- musialam powymieniac staniki ale tamte zostawiłam własnie na wypadek jakbym była w ciąży. I już się przydają:D A co do spodni to na razie będę chodzic z rozpiętym guzikiem bo przeciez nie będe się cisnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w szafie pełno dżinsów w których kiedyś chodziłam ale później niestety się rozciągnęły no i je schowałam właśnie na taką okazję :) tak jak ty biustonosze. Tylko że ja od podstawówki ważę tyle samo więc muszę iść do sklepu po nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, od nowa......... LUŚKa - prolaktyne bada się PO owulacji, wiec zależy to od tego ile trwają twoje cykle. Ja zbadałam sobie jak wszyscy ok 20 dnia cyklu i to był błąd, bo było to przed owulacją i nic mi nie wyszło, potem zbadałam sobie w 34 dniu cyklu i prolaktyna była OK. Powinno sie badać tak z 5-7 dni przed spodziewaną @. loona - mnie tez cisną spodnie i siedze z odpiętym guzikiem (w pracy :p ). Wzielam tez 2 banany, 3 podwojne kanapki, mandarnyke i paczke wafli ryżowych... przynajmniej mnie nie mdli ale pewnie pod koniec ciąży bede wielka jak słoń :( w poprzedniej ciąży do 4-5 miesiaca nic nie było po mnie ciąży widac ..... :o A piersi mi ani nie rosną ani nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to też jeszcze mieszcze się w spodnie biodrówki ale te z wyższym stanem to już musi być rozpięty guzik lona wcale nie za szybko w pierwszej ciąży nie dopinałam się w spodnie w 7 tc a brzuszek było mi już widać w 10 tc i to dosyć spory a w całej ciąży nie przytyłam dużo bo tylko 14 kg a co do klucia to wiem że to się macica powiększa ale w moim przypadku to nie to bo oprócz tego brzuch mi twardnieje teraz na tabletkach mniej tylko jak już pisałam te kłucia podczas kichania to są okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA a w pierwszej ciąży dużo przytyłaś bo koleżanka w ciąży przytyła 36 kg i w siudmym m-ce jak ją zobaczyłam to myślałam że się rozpłacze teraz z tego sie smiejemy ale jej wtedy nie było do śmiechu bo w lipcu rodziła a czerwiec był wtedy naprawde upalny a jeszcze jak kiedyś pod koniec ciąży położyła się na leżaku to spędziła na nim prawie 4 godz bo nie umiała zniego zejśc samodzielnie i czekała aż z pracy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to jest okropne ile musimy się nacierpieć żeby urodzić wymarzonego dzieciaczka, ale Ja powiedziałam że wszystko przeżyje byleby urodziło się zdrowe :) Ja jestem bardzo ciekawa ile przytyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bo jak narazie to objadam się słodyczami a jak wasza cera poprawiła się czy gorzej jak przed bo ja jak narazie to mam okropną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tylko wyszła opryszczka na ustach ale już powoli schodzi a tak poza tym to nic mi nie wyskakuje ;) Czyli pewnie chłopak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciąży ogołem przytyłam 13 kg .... Wiec nie dużo :) Teraz pewnie weicej wyjdzie bo jem jak prosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opowiadasz przecież teraz organizm spala szybciej kalorie a po za tym z dwoma małymi brzdącami to pewnie szybko wrócisz do formy a tak nawiasem nie boisz się tak małej różnicy między dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola to bedzie 3 lata różnicy wiec moim zdaniem tak akurat... 1-2 lata to byłoby mało. A miedzy mną a bratem było 8 lat i praktycznie byliśmy dwoma jedynakami... Miałam 11 lat jak wyprowadził sie i pojechał studiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×