Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

jana pytam dlatego że dlamnie to by była za mała różnica wieku ale jako matki bo ja mam trzy siostry 2 lata starszą 2 lata młodszą i 10 lat młodszą i powiem ci z perspektywy czsu że podziwiam mame że dała z nami rade i wiem że ja bym nie dała rady a może tylko mi się wydaje bo byna urodziłam jak miałam 22 może byłam za młoda ale teraz to nie wyobrzżam sobie życia bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o cere to przed ciążą mialam znosna ale teraz to juz koszmar...małe podskurne pryszcze na czole policzkach, plamy jakieś a wokoł ust , na dole nosa, pod nosem i na brodzie tak sucha skóra ze sie łuszczę strasznie...KOSZMAR a mdli mnie dzisiaj tak strasznie ze zastanawiam się kiedy pobiegnę rzygac do kibelka i mam przed oczami jak nie zdarzam i puszczam pawika po drodze w biurze obok na oczach wszystkich kumpli- musze przejśc przez ich biuro idoąc do łazienki STRASZNE!! Ale nie ma co narzekać, typowe objawy ciązy, chciałam to mam i teraz musze scierpieć wszystkie niemiłe objawy ale juz niedługo będzie wymarzony dzidziuś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja:) Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4........opolskie. ......28...syn 2lata achaja82..|.23.11........25.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów...|....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...10..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....8....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj prywawtnie u ginekologa. Zrobiła mi USG. Widziałam 1-cm pęcherzyk ciążowy. Odpowiada 4tyg 6 dni. To by sie zgadzało bo wczoraj byłam 4 tyg i 7 dzień (czyli tydzien po spodziewanej @). Ale i tak poweidziala ze w ramach tej wizyty mam przyjsc w piatek, zrobi mi znów USG i zobacze jak małe rośnie. W miedzyczasie mam zrobic duzo badań: ogolny mocz, morfologie, toxoplazmoze igg igm, glukoze na czczo, hbs i chyba vdrl ale nie pamietam dokladnie skrótu... a wiec bede czekac do piątku. jednak jestem dobrej mysli :) Karty ciąży mi jeszcze nie zakładał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci JANA juz dobrze, i reszcie ciazowek tez,dbajcie teraz o siebie zeby maluchy rosly zdrowe,a nam pozostalym pozostaje dalej sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jak tam wasze samopoczucie na dziś się zapowiada luśka na każdą z was też przyjdzie czas trzymie kciuki za wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nicola od rana jestem zabiegana bo mam trochę pracy ale ogólnie to ok. a jak tam Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie wszystko ok ale jestem na zwolnieniu i chyba już nie pójde już do pracy a ty jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego, że mnie mdli przez cały dzień to czuje się ok. Jak na razie nic większego mi nie dokucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylvia co tam słychac? Ja dzisiaj do lekarza idę i już nie moge wysiedzieć na tylku w pracy:P Kurcze chyba kawa mi pomaga na mdłości bo nie piłam prawie wcale a dzisiaj rano zrobiłam sobie kawkę i nie czuje żadnych mdłości. Ogolnie to dzisiaj czuje sie świetnie, mam nadzieje że wszystko ok, bo dzisiaj nie czuje sie jakbym była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona ja cały czas sie nie czuje jakbym była w ciąży. Mnie mdłości męczą tylko przez chwilkę ale jak coś zjem albo wypije to od razu mi przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kawy to nie piję od 8 miesięcy. Zresztą ja nigdy nie piłam kawy z mlekiem tylko mleko z kawą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z tymi mdlościami mam tak ze męcza mnie jak nie jem. Musze jeść albo pić i przechodzi, tylko najgorsze jest to że ciągle coś musze jeść żeby mnie nie mdliło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i najlepsze jest to, że nie mam żadnych zachcianek. Odrzuciło mnie tylko od słodyczy ale nic specjalnego mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dośc dobrze ale wczoraj wieczorem to umierałam bo mnie brzuch bolał ale to z własnej głupoty zachciało mi się myć okno bo brudne no a potem to jeszcze brakło węgla w piecu i trzeba było naładować no i sama doigrałam się ani nie przyznałam się m że coś boli bo by znów mi wykład dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nicola zamiast uważać na siebie to ty do pieca dokładasz. Trzeba by bylo cię tak przełożyć przez kolano i spuścić porządne lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem no ale moje kochanie pracuje o rana do wieczora a w domu było zimno a ze mnie jest straszny zmarzluch dziewczyny jak wam robił gin usg bo mi dopochwowo ale mojej sis robił przez powłoki brzuszne i powiedział że nic jeszcze nie widzi bo jest za gruba i jedynym dowodem że może być w ciąży jest brak okresu i rozpulchniona macica aha i jeszcze jej powiedział że jak chce to ma przyjść do niego prywatnie (wizyta tylko 100 zł) bo w państwowym gabinecie nie ma takiego sprzętu no i w końcu sis idzie dziś ze mną do mojej gin i mam nadzieję że wszystko będzie ok bo według naszych obliczeń to był by jej już 9 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×