Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Wyczytałam na necie , że najwyższe stęzenie LH wystepuje okolo 24-36 godz przed owulacją. Czyli wychodzi z tego że w trakcie lub po wynik wyjdzie negatywny. W moim przypadku wczoraj jak robiłam ten test (wyszedl negatywny) to albo byłam po albo w trakcie, albo wogóle w tym cylku owulki nie będzie. Tak sobie myslę bo skoro wyszedl negatywny a owulki nie było to musiałaby byc dopiero za jakies 3 dni minimum, a w 20 dc to juz raczej byłoby za pozno na nią przy 29 dniach cyklu:P Takie moje male obliczenia na forum hehehehe, jak coś źle rozumuje to poprawcie mnie doświadczone kobitki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się kiedyś zdarzyło brać luteinę, ale nic takiego nie miałam więc nie wiem czy to normalne. Jeżeli chodzi o monitoring cyklu to napewno jest to dobre rozwiązanie, szkoda tylko, że masz wtedy wyjazd zaplanowany i pewnie Ci zupełnie nie pasuje go odwoływać. Moim zdaniem możesz poczekac do kolejnego cyklu, tylko że wtedy wszystko się przedłuży niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia a może ty jestes w ciązy? Bo takie plamienia się na początku zdarzają, gdzies cos kiedys czytałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona rozumiem, że skoku temp nadal nie było. Cykle bezowulacyjne czasem się zdarzają, ja w poprzednim też nie miała owulki i szczerze mówiąc w tym chyba też nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, dzisiaj mialam taką temp jak wczoraj, skoku nie było, ale ponoc ten skok jest dopiero po owulacji, więc albo wczoraj ją mialam i jutro bedzie skok i dlatego test wyszedł negatywny, albo ten cykl bedzie bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona na ciąże to ja nie liczę, bo śluzu płodnego w tym miesiącu jak nie bylo tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA również gratuluje!!!!!!i serdecznie całuje:) ale mi sie zrymowalo:) mam do Was pytanko,jakie tytuły ksiązek byście mi poleciły do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakies lekkie:) mecze sie przy psychologicznych,horrorach,przygodowki,jakies obyczajowe. w sumie to trudno okreslic,czytam to , co mi poleca. A ostatnio czytalam KLEJNOTY i ryczałam jak bóbr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia zalezy co kto lubi, ja np. pasjonuje sie w kryminałach i ksiązkach Dana Browna. Uwielbiam Agathe Christie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz żabcia w takim razie moje pomysły Ci nie podpasują, bo ja wlasnie pasjonuje sie w ksiązkach psychologicznych i kryminalach:) Nic innego nie czytam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo jakis odmieniec jestem:)hihihhiih generalnie lubie ksiazki z dawka humoru i watkiem milosnym.takie babskie po prostu jaju jak ja sie denerwuje przd tym szpitalem,nie lubie bezczynnosci,przez ten czas bym tyle w domu zrobila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na długo do szpitala Cię biorą ? Lekarz mówił coś konkretnie jakie badania będą robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klejnoty to siązka Daniel Steal :) Ja polecam wszystkie ksiązki tej autorki :) taka lekka beletrystyka. A dla lubiązych sensacje to polecam :Akt desperacji" David`a Morrell`a :) świetnie facet pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowil o 3 dniach. na pewno USG kilka razy,no i pewno hormonki,tarczyca itp.woli to sobie u siebie na oddziale robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diana ogromne gratulacje! Coś czuję, że jeszcze trochę i zostanę tu jedyną staraczką. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pojde dopiero po @.jakos 8-10 d.c.jesli dostane w terminie to jeszcze w tym miesiacu bede wiedziala na czym stoimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny głowa do góry. Ja też chyba zostane, bo zaczynam mieć mocne brunatne plamienia... no i tak mocno boli mnie brzuch...chyba się to przeistoczy w @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jeszcze jestem staraczka:( ale też mam czasem myśli jak Ptakowa że sama zostane a wy będziecie szczęsliwymi ciążówkami, albo juz porodzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trochę optymizmu :) Ja tez miewam złe myśli, ale akurat dzis po takich dobrych wiadomościach rano mi tak jakoś radośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, już 15 cykl i nic i nie wiadomo co mi jest. Już mnie to tak wk....Najbardziej jak sobie pomyśle o tych pijaczkach co mają dzieci chociaż ich nie chciały, nie kochają ich, biją je i zaniedbują i mają kompletnie w dupie. A tu człowiek marzy i dziecku, ma warunki, żeby było szczęśliwe i kochane i nic. Normalnie już mi ręce opadają. Jestem zła na to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×