Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ale chyba każda z nas tak myśli lub myslała, bo ja też jeszcze niedawno pisalam ze mam wrażenie że zostane sama jako jedyna staraczka, a tu niespodzianka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona to prawda że każdej z nas takie myśli się pojawiły albo pojawiają. Ja też tak już nieraz sobie pomyślałam że mogę zostać ostatnią starającą się a wszystkie już się będą cieszyć ciążą albo dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze 1,5 godz i do domu.Zwariuje chyba w tej pracy. Praktycznie porobilam wszystko co miałam a teraz siedze i zmulam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby kończę o 15 ale niestety rzadko udaje mi się wyjść punktualnie :( Zazwyczaj kończę pracę ok 18 ale zdarza się że jeszcze później. Normalnie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Sylvia tyle czasu po godzinach????????????????? Mi się zdarza może ze 3 razy do roku siedziec po godzinach, a tak to zawsze punktualnie wychodzę. Ale jak bym siedziala to moge sobie za to wolne wziąć albo kase:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety loona ostatnio mam bardzo dużo pracy :( No i muszę siedzieć długo, ale za te nadgodziny też biorę sobie dodatkowy dzień wolny albo mam wypłacane nadgodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia dobrze że chociaz wiesz że nie siedzisz za darmo:) Ja już uciekam do domu:) Do jutra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...5...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...7...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....4... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 witam was dziewczyny ja wcale od was nie uciekłam poprostu brak czasu no i po południu jestem bardzo śpiąca i czasem nie daje rady siedzieć na kompie byłam wczoraj u gina i niestety jeden pęcheżyk zniknól gin mówiła że to jest bardzo częste zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieczyny z samego rana, pobudka!!!! Powiem wam że nie wyrabiam z sennością, doslownie mogłabym spac na okrągło....Wczoraj po pracy poszłam do mamy, przespałam sie u niej godzinkę:P:P A o 21 juz poszłam spać...mam nadzieję,że ta senność minie z czasem. Na szczęscie na razie żadnych nudności nie mam i oby ich nie bylo. Jak myślicie, moge pić jedna kawke dziennie z rana czy lepiej nie pić wcale? Od 3 dni nie palę- od momentu kiedy po raz drugi zobaczyłam druga kreseczkę. Powiem wam że nie jest aż tak strasznie, lecz wcale nie czuje jakiegoś odrzucenia od fajek i tak 3 razy na dzień nachodzi mnie kryzys i bardzo mi sie chce zapalić, ale jak sobie pomyślę o tym, ze mogłabym tym zaszkodzić maleństwu to od razu sie odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej luska - bardzo mi przykro, wiem co czujesz :( nikola - szkoda tej jednej fasoleczki, ale chyba najważniejsze żeby druga była zdrowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka mam nadzieję ze się nie zalamujesz....będzie dobrze, w tym cyklu musi się udać!!!! Nicola najważniejsze że jedna fasolka się rozwija prawidlowo. A skoro lekarz mówił, że takie przypadki zdarzaja się często to widocznie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jakos od wczoraj mi tak smutno,jakby mi ktos juz nawet nadzieje zabral,nic nie zapowiadalo ze przyjdzie @ a tu bach,nawet mnie tak od paru dni cos dziwnie muli i myslalam ze to jakis znak a teraz sie zastanawiam czy to nie jakis chorobowy znak,zaczynam sie bac ze bez leczenia sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka ja też mam doła :( Wczoraj odebrałam wyniki. DHEA, Testosteron i Prolaktyna o dziwo wyszło w normie (prolaktyna nawet dość niska ale ujdzie). Natomiast progesteron mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA a co na to gin? Na te wyniki i brak ciąży? Moze tu jednak psychika działa na niekorzyść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę was, nie łamcie się, bo ja też od środy chodzę jak jakaś struta i się mężowi dostaje za byle co :o Luśka - jak się nie mylę to Ty masz chyba regularne cykle. Obserwujesz w jakiś sposób czy owulka jest i w którym dniu cyklu ? JANA - kiedy idziesz z wynikami do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj po sluzie bo z temperatura i tak by nic nie wyszlo bo wstaje w nocy albo nad ranem do synka np wysikac go a temp musialaby byc po przynajmniej 6h ciaglego snu i ze sluzy wychodzi mniej wiecej tak jak z obliczen kalendarzykowych a mimo to nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Kurcze już prawie weekend a tu same złe wiadomości od was czytam. A w sumie zapowiadało się już tak fajnie, no bo mamy następną ciążówkę i myślałam że po tylu przesłanych fluidkach ciążowych w końcu się coś ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ja myślę, że jeszcze za szybko sie martwisz, przeciez pól roku starań to norma. moze spróbujcie tak ja ja, nie przytulac sie za często, zrobic jakis tydzien przerwy przed owulka i wtedy sprobować. Jak widac sprawdzony sposób:D Przesyłam wam więcej tych fluidków oby o tego cyklu wszystkim sie udało!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×