Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

A właśnie miałam napisać że coś tu cisz nastała :p Zabcia może właśnie tym razem się udało kto to wie. Więc nie załamuj się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie iwem.....na bank jak moj wroci z pracy i odsapnie troszke podtaramy sie,a noz moze jeszcze nie wszystko starcone,ale watpie zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff Przeżyłam ;) Na szczęście było bardzo spokojnie. Żabcia plemniki żyją 3-4 dni, a ekstremalne osobniki nawet tydzień więc brak starania w ten jeden dzień nic nie zmieni. Napewno się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zadam teraz glupie pytanie.... skoro plemniki zyja 3-4 doby,a po kilku godz po stosunku nie zauwazam podczs sprawdzania szyjki sladu spermy to gdzie sie podziewaja? zakladajac ze szyjka nie jest w pelni otwarta. no nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia jakbyś do tych lodów dorzuciła jeszcze owoce to by była pełnia szczęścia :P A tak na serio to bardzo mocno trzymam kciuki za to żeby ci się tym razem udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia one są raczej głębiej Myslę, ze sa duże szanse skoro do soboty sie kochaliście bo nawet 4 dni przed mozna zajśc. Ja np. 3 dni przed, a najlepsze jest to ze myslalam że juz po owulacji bo jakoś dziwnie w tym miesiącu miałam chyba w 19 dniu gdzie zawsze w 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki mocnooooooooooooo i duzucam do tego jeszcze trochę ciążowych fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 oby się udalo A tak na marginesie, zawsze sie zastanawiałam jak tą szyjkę badać, bo ja nigdy nic nie wyczuwałam, tzn nie wiem jaka powinna byc "w dotyku" kiedy jest otwarta kiedy zamknięta itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że lepiej nie badać sobie szyjki, bo bardzo łatwo jakieś zarazki sobie wprowadzić do środka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do badania szyjki,to jest to bezpieczne jeżeli dba sie o odpowiednia higienę,myje się recę przed i zwraca uwagę na paznokcie,a poza tym kwaśny odczyn w okresie niepłodnym dodatkowo zabezpiecza. szczerze,to na samym poczatku mialam ogromne problemy,nie wiedzialam o co chodzi,ale z biegiem czasu juz wylapuje roznice,choć czasem mam jakies watpliwosci,szczegolnie jesli chodzi o stwierdzenie czy jest szyjka otwarta czy zamknieta. niekiedy w fazie plodnej szyjka jest tak wysoko,ze nie mozna stwierdzic czy sie otworzyla, bo sie zwyczajnie nie dosiega do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona,od soboty:) w niedziele,tylko wczoraj przerwa:( no coz chcialam mu dogodzic,zrobilam grzanki z maslem czosnkowym,biedak najadl sie,wczesniej piwko wypil,a watroba sie zbuntowala,niestety czosnek jast bardzo ciezki na watrobe,no i mial super niestrawnosc😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam juz ,wejde wieczorkiem,albo jak znajde moment. napiszcie cos abym miala co czytac:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia to czym ty sie martwisz przeciez zeby zajsc w ciąze nie trzeba się kochać dokladnie w dzień owulki. a skoro ty i w sobote i w niedziele to na dzien- dwa przed...moim zdaniem powinno coś zakiełkowac:D:D Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka tak dla przypomnienia :) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...7...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to się jeszcze nie stara więc zrozumiałe, że do nas rzadko zagląda, ale Aszti to już dawno powinna zdać relacje ze starań, bo my tu ciekawe jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można by było przenieśc do gosci, bo z tego co pamiętam to czeka do nastepnego roku, wiec najwyżej sie dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zmieniam STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...7...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 marta84...Poznań ..........24 Wydaje sie wam ok teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×