Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Po raz trzeci oblałam egzamin na prawko :( Wylazł mi na przejscie przechodzien i sie nie zatrzymałam :( Moja wina :( A juz prawei konczyłam, w 55 minucie jazdy :( Potem poszłam przymierzac po eraz drugi suknie ślubną dobrałam narzutkę i futerko bo zimno bedzie :) Mysle ze bedzie ładnie :) Wczoraj moja Justysia skonczyła równiutko 2 latka :) Dostała mnóstwo zabawek, wybrała sobie samodzielnie wózek dla lalek :) Moge sie rownież pochawlic ze wyszedł jej ząbek, kieł na dole po prawej. Ma juz 12 całuych ząbków, to juz 13 :) Oczywiscie miałą przez niego okropne rozwolnienie, ale kazdy ząb poprzedzony ma biegunką. I lekką gorączką. Ale juz dobrze. I Justysia woła juz na nocnik , na kupke w 80% a na siusiu w 50%. Niedługo bedziemy rezygnowac z Pampersów. To dobrze bo to spory wydatek a im wiekszy rozmiar to drozsze bo mniej w paczce :( Powinnam isc z nią teraz na bilans dwulatków... Wiem ze to temat staraczkowy a ja nawijam o mojej córce, ale wybaczcie mi, to jedyne co mnie teraz podtrzymuje na duchu, jako ze zachodzenie w ciąże mi sie nie udaje, a teraz ten oblany egzamin :( .... i stres przedślubny. Postanowiłam ze nie bede robic sobie na razie wiecej badań, bo wydaje sie ze jest ok. I tak musze najpierw te prawo jazdy zrobic. Oczywiscie starań nie przerywam, ale bedzie co bedzie. Jestem cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana przykro mi że po raz kolejny nie zdałaś prawka. A co do córeczki to przesyłam ogromnego 😘 :) Fajnie jest widzieć takie postępy u swojego dziecka. Każda rzecz cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|....?...........?..........6......Warszawa.... .32 Ptakowa...|.05.11......13.11.....15.....ok.Kłodzka..... 26 Sylvia25...|.10.11......14.11...... 3.....Kraków ... .....25 Edusia83..|.10.11......14.10...... 3.....Nowy Sącz.......25 J_A_N_A...|.11.11......12.11..... 2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86...|.15.11......20.11......5......kuj- pom.......22 LUŚKA28...|.20.11.........?.........4.....opolskie...... ..28...syn2lata achaja82..|.26.11......28.11.......5.....Trójmiasto.. ...26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I... 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009.....I małopolska.I nicola81 ....27.....|...7...|...10.06.2009.....|górny śląsk.|Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6...I...11.06.2009.....I warszawa..I... .... Loona_84....24....|...???..|.......???...........|.dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 marta84...Poznań ..........24 ps-Witajcie Dziewczynki! Nie mam czasu ostatnio wchodzić na kafe, stąd ta cisza z mojej str. Zrobiłam test. Wynik negatywny. Standard💤 Wciąż czekam na spóźniającą się @ :-O Pozdrawiam Was wszystkie b.serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|....?...........?..........6.....Warszawa. ... 32 Ptakowa...|.05.11......13.11.....15.....ok.Kłodzka..... 26 Sylvia25...|.10.11......14.11...... 3.....Kraków ... .....25 Edusia83..|.10.11......14.10...... 3.....Nowy Sącz.......25 J_A_N_A...|.11.11......12.11..... 2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86...|.15.11......20.11......5......kuj- pom.......22 LUŚKA28...|.20.11.........?.........4.....opolskie...... ..28...syn2lata achaja82..|.26.11......28.11.......5.....Trójmiasto.. ...26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I... 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009.....I małopolska.I nicola81 ....27.....|...7...|...10.06.2009.....|górny śląsk.|Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6...I...11.06.2009.....I warszawa..I... .... Loona_84....24....|...???..|.......???...........|.dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 marta84...Poznań ..........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny deszczowy poranek:) Aszti moze za szybko test zrobilas i dlatego wyszedł negatywny.... Wiecie co dziewczyny, nie wiem czy to przez hormony ciążowe, ale mam tak spieprzone samopoczucie od kilku dni, że masakra. Wszystko mnie denerwuje, ciągle chodze śpiąca zdolowana i chce mi sie płakac!!! Przeciez to głupota, zamiast sie cieszyć to mi się plakac chce, ale tak naprawde to jestem bardzo szczęsliwa. hmmmm może ma na to wpływ rzucenie tych wstrętnych fajek, ale z każdym dniem jest lepiej, coraz mniej mnie ciągnie i prawie wcale o tym nie myslę. A poza tym to ciesze się że jak narazie żadne mdłości mnie nie dopadają i oby tak dalej:D A w piątek do lekarza:) Pytanie do mamusiek :Jak wyglada taka pierwsza wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)zaraz pedze do pracy. a tak w ogole to ratunku,tempka spadla dzis do 36,5 i zero sluzu jekiegokolwiek,z reszta juz wczoraj byl brak...czy mojemu organizmowi nie odbija przypadkiem:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 JANA - nawijaj nam o swojej córce, myślę, że nikomu to nie przeszkadza, mi naoewno nie :) Muszę przyznać, że szybko udało Ci się nauczyć córkę na nocnik wołać. Wszystkiego najlepszego dla Justysi 🌼 😘 loona - w ciązy takie zmiany nastrojów są chyba niestety normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin i tydzien (liczac od dnia @ bo ponoć tak sie liczy tygodnie a nie od dnia zaplodnienia...) wpisałam orientacyjnie z tego co mi wyliczyło w intrnecie. Jak lekarz powie inaczej to poprawie:) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|....?...........?..........6.....Warszawa. ... 32 Ptakowa...|.05.11......13.11.....15.....ok.Kłodzka..... 26 Sylvia25...|.10.11......14.11...... 3.....Kraków ... .....25 Edusia83..|.10.11......14.10...... 3.....Nowy Sącz.......25 J_A_N_A...|.11.11......12.11..... 2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86...|.15.11......20.11......5......kuj- pom.......22 LUŚKA28...|.20.11.........?.........4.....opolskie...... ..28...syn2lata achaja82..|.26.11......28.11.......5.....Trójmiasto.. ...26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I... 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009.....I małopolska.I nicola81 ....27.....|...7...|...10.06.2009.....|górny śląsk.|Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6...I...11.06.2009.....I warszawa..I... .... Loona_84....24....|... 6...|...30.06.2009....|.dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 marta84...Poznań ..........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylvia25
Cześć dziewczyny 😘 Lonna głowa do góry podobno takie wahania nastoju to norma w czasie ciąży więc nie masz się czym przejmować :) Achaja może faktycznie zrobiłaś ten test za wcześnie i warto by było go powtórzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ladies!🌼 Jak pięknie nam się druga tabelka wypełnia... fiu, fiu:) Przyjemnie się na nią patrzy, bo cudownie \'natycha\' optymizmem;) Ja, w tym cyklu, nie mam złudzeń. Po wykonanym teście, pokornie czekam na dni, w których moim najlepszym przyjacielem, jest Mr. Pyralgin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, że się nie udało:P Kolejnym razem bardziej się przyłożę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo wszystkim:) Aszti fajnie że się pojawilas:) Ja zawsze jak miałam @ to tak mnie brzuch bolal ze nic oprócz czopków nie pomagało, brałam diclofenac i po chwili ból znikał:) fajnie by było jkaby wszystkie wyladowały w dolnej tabelce, żeby była mala różnica wieku między naszymu dzieciaczkami:) Bysmy się wymieniały spostrzeżeniami i wógóle byloby extra!! Mój facet to łazi dosłownie jak na skrzydłach, obchodzi się ze mną jak ze szklanką, jakbym chora była:P Wczoraj pytał czy mam @, bo on ciągle nie dowierza:P powiedziałam ze tak:P hehe tak na żarty to sie zdolował. A jak mu powiedziałam że zartowalam to mówił że jakby się okazało, że jednak nie bedziemy mieli dzidziusia to miałby strasznego doła. hhehehe taki twardziel zwlekający z decyzją o dziecku a tu nagle taki instynkt sie w nim obudzil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti, ciekawe co jest przyczyną, że @ sie spóźnia. Zawsze tak masz czy pierwszy raz sie zdarzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM, ALE U NAS LEJE, SZARO, BURO... ups, caps lock. Aszti mi tez najbardziej pomaga na bóle pyralgin, chociaż nie małpowe, bo mam okresy bezbolesne. To jedyna zaleta moich @, nie cierpie. Loona - w ciąży hormonki tak działają ze raz wpada sie w euforię a raz w depresje - normalka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie oczekujące i starające się mamy :) Ja starałam się o dzidziusia przez dwa lata - prób było bardzo dużo nawet nie jestem w stanie zliczyć ale wreszcie się udało. Musiałam sporo przejść w tym dwa poronienia i operację ale teraz jestem w ciąży :) zaczynam 36 tydzień i strasznie się boję żeby wszystko poszło dobrze i mały urodził się żywy i zdrowy. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 Zdarzały się opóźnienia. Może nie aż tak duże (poza jednym aż 41-dniowym), ale występowały. W tym cyklu, w ogóle mam jakieś dziwactwa:-O Po cytologii, krawawiłam ok.2 tygodni, a wg lekarki, miało to trwać co najwyżej 2-3dni. Do ginekologa jednak z tym nie poszłam, bo zawsze coś mi wypadało b.ważnego w terminach, na które się wcześniej umawiałam. I tym sposobem, nie byłam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - u nas większośc jest dopiero na etapie starań, a Ty nie masz się co martwić napewno wszystko bedzie ok Gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A Ja, bez pyralginu w domowej apteczce, nie mogłabym spać spokojnie;) Zawsze kupuję na zapas, żeby tylko na te ciężkie dni czasem nie zabrakło (w przeciwieństwie do Ciebie, łykam je garściami tylko podczas @ ) Zazdroszczę kobietom, które nie znają bólu menstruacyjnego. Gdybym podzieliła się swoim, spokojnie ze 3 dziewczyny, zwijałyby się w boleściach. Były takie miesiące, że bez pomocy lekarskiej się nie obeszło:-O Ojjj, b.ciężkie 'chwile' :-O Na szczęście już od jakiegoś czasu, jest nieco lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×