Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

cześć Achaja:) Fotka robiona na zamku Książ koło Wałbrzycha. Wybralismy się tam w sobote na wycieczkę żeby się troche podotleniac:) a na szkole rodzenia było fajnie:) Połozna opowiadała ogólnie o przebiegu ciązy, na co zwracać uwagę itd. Uczyła nas jak oddychać przy porodzie, pokazywała ćwiczenia relaksacyjne oraz ułatwiające poród. Mówiła co trzeba miec ze soba do szpitala, jakie formalności nas czekaja w izbie przyjęć i na oddziale. Ogólnie było ciekawie bardzo a w czwartek wieczorem ide pooglądać porodówke u siebie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zycze Wam duzo szczęscia i radości, spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze. Wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego Dyngusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Straszne tu pustki nastały :( Trochę czasu mnie nie było ale to przez to, że miałam ostatnio dużo pracy i raczej tak już zostanie bo za miesiąc przeprowadzam się z powrotem do mojego rodzinnego miasta z czego bardzo się cieszę :D i już nie mogę się doczekać. Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej u mojej lekarki i mały waży 920g. Powiedziała, że najprawdopodobniej nie będę mogła mieć w razie czego znieczulenia bo od początku ciąży mam słabe wyniki krwi :( Ale nie to mnie martwi.... podczas USG mierzyła 3 razy główkę Jasia i była zdziwiona, że jest tak duża ( za duża do reszty malutkiego ciałka ) oczywiście nie powiedziała, że jest coś nie tak ale moja wyobraźnia już ruszyła i teraz martwię się czy nie chodzi o wodogłowie :( Co do porodu to najprawdopodobniej ze względu na przeprowadzkę nie będę rodziła w terminie tylko jak będzie to możliwe to będę miała poród wywoływany ale ta informacja mnie akurat ucieszyła bo dobrze, że jest taka możliwość że można się umówić na datę porodu ( oczywiście jeśli maluch nas nie wyprzedzi ;) ) bo w razie czego mogłabym nie dojechać do szpitala. No i aktualizuję tabelkę. STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.29.04.......30.04.......9.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...29..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..28...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..27...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.22.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 2-4?|....28.11.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|st syn 6l.,ml.syn 3 l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Przepraszam, że tak zaniedbuję topik, ale widzę, że nie tylko ja :P U mnie dużo pracy, a mało wolnego czasu. Do tego jeszcze prawo jazdy, dentysta, klinika niepłodności i jakoś brak mi chęci na kaffe. Sylvia - nie martw się, napewno wszystko jest ok. Gdyby było coś nie tak to lekarka na pewno by coś powiedziała, albo skierowała na dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć achaja :) Jak Ci idzie z tym prawkiem bo w ogóle się nie chwalisz ;) Co do dodatkowych badań to pewnie masz rację no ale niepewność zawsze zostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z prawkie ? hm... Powoli Zrobiłam teorię i w przyszłym tygodniu biorę się za jazdy Mam trochę stracha, ale dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.29.04.......30.04.......9.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...29..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..30...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..28...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.28.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 2-4?|....28.11.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|st syn 6l.,ml.syn 3 l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Witam. Ja sie czuje srednio. Mam omdlenia, męczą mnie ostatnio skurcze a na dodatek mam chorą nerke i pecherz. Bakteria Enterococcus feacalis. Jutro znów do lekarza i tak w kółko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny U mnie wszystko w porządku. Czuje się dobrze jak na ten etap ciąży. Nic szczególnego mi nie dolega oprócz zadyszki jak za szybko idę i czasem skurcz w łydce w nocy mnie obudzi. Brzuszek rośnie, na szczęscie na razie nie mam rozstępów. Wyniki na szczęscie mam ksiązkowe, w środe idę na wizytę do gin. Także jestem zadowolona:) A teraz musze wracać do pracy bo cos mnie dzisiaj zarzucili papierami...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.29.04.......30.04.......9.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...33..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..30...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..28...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.28.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 2-4?|....28.11.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|st syn 6l.,ml.syn 3 l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 cześc dziewczyny widze że topik naprawde zanika u mnie wszystko w porządku pogoda narazie jest prześliczna dlatego nie chce mi się siedzieć przed komputerem a po za tym mamy duży ogród i trzeba zrobić wiosenne porządki a co tam u was dziewczyny czemu nie piszecie moje dwie kolerzanki już urodziły jedna chłopca a druga dziewczynke obydwoje prześliczne maluchy aż nie moge się doczekać na swojego malucha mam nadzieję że dziewczyny zaczna się odzywac bo naprawde nie ma co czytać a po za tym ciekawe jak tam dominika daje rade z maluchem bo już pewnie urodziła pozdrawiam was i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak wam minął weekend ? Bo ja prawdę mówiąc to nic nie odpoczęłam :( Jana widzę, że zmieniłam przy okazji tez tydzień ciąży przy mnie ;) Ja zaczynam 28 dopiero w czwartek ale już nie będę tego zmieniać niech tak zostanie. Nikola co do Dominiki to faktycznie powinna już urodzić a nawet się nam nie pochwaliła :( zresztą i tak dawno tu nie zaglądała ale z tego co pamiętam to chyba miała jakieś problemy na początku ciąży no chyba, że mi się pomyliło z jakąś inna dziewczyną to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja musze przyznać, ze wypoczełam na weekend i to bardzo, wyspałam sie i spędziłam duuużo czasu na świeżym powietrzu. Porobiłam też porządku w ciuchach bo w połowie i tak nie chodzimy i dzięki temu zwolniła się cała komoda i dwie półki w szafie dla naszego maluszka. Móje dziecko juz tak sie rozpycha w brzuchu, ze czasem nie moge przez to oddychac, np dzisiaj pół nocy nie przespałam bo sie wiercił :) Już nie kopie, tylko sie tak fajnie przemieszcza- fajny widok jak sie patrzy na brzuch to jakby jakiś alien był pod skórą:D Ciekawe jak tam dominikap, powinna już urodzić....mam nadzieję że pochwali się nam w najbliższym czasie, bo nawet nie wiemy czy to synek czy córka. Nicola czas tak leci, że juz niedługo i my będziemy przyrulac nasze bobasy, mi jeszcze 9 -10 tygodni zostało, tobie to juz wogóle malutko, także niedługo będziemy się chwalić dzieciaczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj loona nie zazdroszczę Ci tych problemów z oddychaniem. Ja jak na razie nie czuję się jakbym była w ciąży a to przez to, że mam mały brzuch i w niczym mi on nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ,dawno mnie tutaj nie bylo.Ale dzis wskoczylam zeby wam powiedziec ze z moja kropeczka jest wszystko dobrze,serduszko bije,jest w dobrym polozeniu i jestesmy bardzo szczesliwi:) Aktualizuje tabelke:) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.29.04.......30.04.......9.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...33..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..30...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..28...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.28.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 8|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|st syn 6l.,ml.syn 3 l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka to super:):) Teraz tylko ciekawe czy udalo się zmajstrować córkę czy będzie trzeci synek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem ciekawa:) Z wielkosci kropeczki wychodzi ze 3 dni przed zaplodnieniem sie kochalismy czyli bbzzzzzz bylo w czwartek a w niedziele tempka spadla i żyjątka mojego M dorwaly jajo:) Ale co bedzie to bedzie,tak samo bedziemy kochac:) Ale nie ukrywam ze bardzo pregne coruni:)Ale to nie chyba tylko ja mam takie podejscie ,jak juz mam 2 chlopakow;) Teraz czekac jakies 12 tygoni zeby wiedziec co wyliczylam :p Mysle ze jak wszystko bedzie jak se policzylam to chyba ksiazke napisze jak sie bbzzzzykac:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Smieje sie oczywiscie:) Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Fretka fajnie, że się odezwałaś no i, że z fasolka wszystko w porządku. Widzę, że jak urodzisz w terminie to będzie mikołajowe dziecko :D Ja zmykam coś zjeść bo jestem strasznie głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie piszcie tyle bo nie nadążam z czytaniem :P A tak na serio to ładnie się ostatnio opuściłyście, nawet nie zaglądacie i nie napiszecie co u was słychać :( Chyba sobie też pójdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, tylko narzekacie, że topik umiera, zacznijcie pisać więcej to będzie ok :P Wszystkie by tylko czytały, ale pisać to już mało komu się chce... JANA - strasznie mi przykro, że tak źle znosisz ciążę. Na pewno jest Ci ciężko, ale pomyśl sobie, że to dla dobra maleństwa. Dużo zdrowia Ci życzę 🌼 Zauważyłam, że nieuważnie czytacie :P Dominika się przecież odezwała jakiś miesiąc temu i napisała, że jest już przy końcówce i że córeczka będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co tam u mnie ? hm... Leże w domu na L4, bo się jakiś wirus przypałętał :o Ostatnio więcej przebywam w domu niż w pracy, bo wykorzystywałam zaległy urlop, a teraz zwolnienie :o Najgorsze jest to, że w sobotę byłam na chrzcinach i mogłam zarazić pół imprezy tym świństwem ... Mam nadzieje, że chociaż dzieciaczków nie pozarażałam, a było ich trochę: To chrzczone (1,5 miesiąca), 6 miesięcy i 12 miesięcy. No i co ? Byłam jedyną kobietą w okresie rozrodczym bez dziecka i nie obeszło się bez licznych pytań : A Wy kiedy ? Na szczęście mąż mnie ratował z opresji i jak mnie zamurowało to zawsze jakimś żartem sypnął :) Przez zwolnienie musiałam odwołać jazdy, potem instruktor wyjeżdża więc kolejne zajęcia będę miała dopiero w maju. Ale co tam, mi się nie spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć achaja :) Oj to nie dobrze że chorujesz, życzę Ci dużo zdrówka 🌻 Co do rodziny to tak to właśnie jest, że zadają głupie pytania w nieodpowiednim momencie, a co ich interesuje kiedy wy będziecie mieli dziecko niech się zajmą własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze Wam napiszę, że jestem już po dwóch wizytach w Klinice. W tym cyklu oczywiście nie było owulki, nie pojawił się nawet żadne pęcherzyki. Ogólnie lekarz stwierdził, że moje PCO jest bardzo zaawansowane na obu jajnikach. Teraz jak dostanę @ robię wszystkie hormony, w między czasie mąż też był na badaniach ale nie odebrałam wyników, bo mam daleko do tej kliniki. Od kolejnego cyklu zaczynam stymulację Clostilbergytem, który ma wywołać owulację. Myślę, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w końcu trafiłam na konkretnego lekarza. Tylko niestety te konkrety konkretnie też kosztują :o Widać, że klinika nastawiona jest na kasę: 1 wizyta - wywiad + USG - 120zł, 2 wizyta - tylko USG - 100zł . Do tego oczywiście badania i leki, dojazdy. Mam tylko nadzieję, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co słychac? U mnie zaczyna się 8 miesiąc jutro:D ale ten czas leci:) W stopce aktualne zdjęcie brzuszka:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No no, loona, brzuszek pierwsza klasa :) Zamiast pytać się co słychać lepiej napisz co u Ciebie :P Kiedy na L4 idziesz? Ja po zwolnieniu wróciłam do pracy, niestety niezbyt zdrowa jeszcze i wszyscy się mnie pytają czy mam świńską grypę :D Męża chyba zaraziłam, bo powoli też chrypac zaczyna :o A w robocie kupa papierów na biurku i koleżanka na urlopie, więc wczoraj nie wiedziałam w co ręcę włożyć,a do tego szef jakieś durne raporty jeszcze chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×