Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Achaja a co mówi Twój lekarz ? Daje jakieś szanse że w najbliższym czasie będziesz w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz powiedział, że szanse są. Przepisał mi te durne tabletki na pół roku i powiedział, że mam do niego nie przychodzić chyba, że coś mnie zaniepokoi. Tylko, że ja mam inne zdanie. Na tych lekach co mi przepisał raczej nie zajdę, ale chciałam dac im szansę. Zbieram się w sobie, żeby zadzwonić w końcu do tej kliniki leczenia niepłodności, ale jakoś ciężko mi to wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja może jednak się zbierz i jedź do tej kliniki, w końcu na pewno nie pożałujesz. Zmieniam tabelkę bo już nam leci 25 tydzień :) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.29.04.......30.04.......9.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...29..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..26...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..25...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.22.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 2-4?|....28.11.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|st syn 6l.,ml.syn 3 l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdjęcie jak zwykle w domu zobaczę. Zarejestrowałam się na 10 kwietnia do tej kliniki - będzie to 11dc więc tuż przed teoretyczną owulacją więc postaram się o monitoring w tym cyklu, a od kolejnego zacznę ewentualnie porządne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sobie zdałam sprawę, że dziś mija 4 lata odkąd rzuciłam palenia :D Ale z siebie dumna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No achaja to faktycznie jest powód do dumy :D Oby tak dalej :) Ja co prawda nigdy nie paliłam więc nie musiałam nigdy rzucać ale wiem, że jest to duży wyczyn i nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja to gratuluje bo to mega wyczyn:) Ja nie pale juz prawie pół roku, ale co to jest przy 4 latach:) Mi niestety dzisiejsza data nie kojarzy sie z niczym przyjemnym bo rok temu mój i mojego faceta przyjaciel zginał w wypadku na motorze. Wszyscy mysleli ze to głupi zart na prima a prilis jak zadzwonili do niego na komórkę a policja odebrała....A najgorsze ze on był szefem w firmie w której mój pracuje a po jego smierc brat sie tym zajał i to juz nie jest to samo, bo nie każdy ma taką smykałke to prowadzenia interesów... Dzisaij moja siostra ma imieniny:) Idę tez do giny zobaczyc co tam słychac u mojej dzidzi,a potem jeszcze w odwiedziny na cmentarz. Jeszcze 45 min w pracy, a ja tu wysiedzieć nie moge taka piekna pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Było ok, naczekałam sie co prawda bo te pi....z rejestracji zapomniały ze doktorka przyjmuje od 16:30 a rejestrowały od 16. wiec poszłam na 16 a wesżłam dopiero po 17:O ale ogolnie to wszystko ok ze mna i dzieckiem, wyniki dobre. kolejna wizyta za 3 tyg a 11 maja mam sie zglosić po L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Loona to dobrze, że z małym wszystko ok, a babkami z rejestracji się nie przejmuj bo one żyją swoim życiem ( z tego co pamiętam to już miałaś z nimi problem ). Co do Twojego przyjaciela to bardzo mi przykro, że zginął bo pewnie był młodym człowiekiem i całe życie było przed nim :( Kurcze ale mam dzisiaj dużo biegania od rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Przypomniało mi się żeby Sylvia Twoję fotkę w domu zobaczyć (w końcu widać, że brzuszek rośnie - gratuluję 🌼) i tak sobie porównałam z brzuszkiem loony - różnica jest powalająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehehehe no ja to mam balon:P Ale wczoraj na szkole rodzenia były dziewczyny w tym samym tygodniu ciąży co ja i miały tez takie brzuchy jak ja. nawet dziewczyna z terminem na koniec lipca miała taki sam duży brzuszek:) Także chyba nie jestem ewenementem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj loona uwierz, że nie jesteś :) To raczej Ja mam mały brzuch jak na ten tydzień ciąży. Właśnie dzisiaj nowy pracownik mi powiedział, że rozmawiał wczoraj z moim mężem i jak ten mu powiedział, że jestem w ciąży to myślał, że to końcówka a jak mnie zobaczył to wyskoczył z tekstem "a to dopiero początek". Uśmiechnęłam się tylko i powiedziałam, że nie taki początek bo już mi tylko 3 miesiące zostały, trochę się zdziwił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na allegro i chyba kupie to łóżeczko: http://allegro.pl/item601704836_lozeczko_tapczanik_140x70_zakup_na_lata_sup.html Do tego kupię taką osłonke i prześcieradło w kremowym kolorze: http://allegro.pl/item594356469_my_sweet_baby_ochraniacz_do_lozeczka_140_cm_serca.html i może dokupie jeszcze taką falbanke ale to juz zbędny bajer więc się nad tym zastanowię. Pościeli na razie nie kupuje bo nie bedę trzymać w niej dziecka, na początek będzie spalo w rożku a potem w śpiworku. Co myslicie o tych rzeczach? Bo jeszcze nie jestem zdecydowana i tak pewnie dopiero za miesiąc to kupie bo na razie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona łóżeczko fajne bo z możliwością późniejszego rozmontowania na zwykłe łóżko dla dziecka, ale ja i tak zdecydowałam się na takie: http://www.allegro.pl/item536518952_24_klups_lozeczko_radek_vii_szuflada_materacyk.html#gallery Co do osłonki i prześcieradła to tylko mnie te serduszka odrzucają ale to oczywiście moje odczucie i mam nadzieję, że się nie pogniewasz ;) Ja już mam dwa komplety pościeli więc nawet nie szukam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia Twoje łóżeczko też super ale dużo droższe od tego co wybrałam i bez możliwosci przerobienia na tapczanik. Ale bardzo ładne. a mi własnie sie te serduszka podobają:) Kwestia gustu. Szukałam całkowicie jednolitego koloru osłonki bo nie chce wzorków, które potem do pościeli nie bedą pasowac. A tak, jak wszystko bedzie jednolite to każda pościel czy rozek bedzie pasowac do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona to prawda rzecz gustu :) Co do łóżeczka to się jeszcze zastanawiam czy z szufladą czy bez bo mąż cały czas mi marudzi, że te szuflady są niepraktyczne i chyba go posłucham bo w końcu wie co mówi, zajmował się sprzedażą rzeczy dla dzieci więc ma większe pojęcie o wózkach, łóżeczkach, pościelach itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona już uciekła ale napiszę jeszcze co chciałam. Łóżeczko fajne, przede wszystkim bardzo praktyczne, bo będzie na długo. Kompleciku super, a serduszek nadmiaru nie ma więc też jest ok :) Baldachim - super wygląda, ale jest zbędny, przeszkadza i tylko zbiera kurz. No i mała uwaga co do śpiworków dla dzieci. Czytałam kiedyś różne opinie na ten temat podobno jest możliwe, że dziecko się wsunie do środka i mu tam powietrza może zabraknąć - wiem, że mało prawdopodobne, ale ja bym się chyba bała ... Sylvia - łóżeczko super, moja siostra takie miała i się zprawdziło ;) No to się wymądrzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)) jak sie czuja przyszle mamusie? a czy staraczkom dopisuje humor? u mnie jakos leci,cykl mi broi i piekna pogoda za oknem,az chce sie zyc:) synek siostry piekny,rosnie jak na drozdzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tylko wpadłam się przywitać bo pewnie nie będę miała dzisiaj czasu na to żeby z wami pogadać :( Zabcia odzywałabyś się częściej do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Szkoda że juz po weekendzie bo był super i pogoda rewelacyjna:) Achaja- w tym linku co podałam do tych kompletów to chcę tylko tą oslonke kupić, baldachimy nie chcę bo też uważam że to zbieracz kurzu jest. A jeśli chodzi o śpiworki to ja własnie słyszałam że dla malucha to jedno z lepszych rozwiązań bo własnie pod koldra moze się udusić lub w nią zaplątać...także tyle ile rozwiązań tyle zdań na ten temat... Ja mam w domu śpiworek z rękawkami więc jest to raczej niemożliwe zeby dziecko \"wpadło do niego\". Sylvia w takim razie życzę udanego dnia i nie przepracuj sie za bardzo:) Żabcia odzywaj sie częściej do nas!!!! Ja dzisiaj na 18 dę na szkołę rodzenia i jestem ciekawa jak będzie:) A ogólnie to zaczynam sie czuć jak kobieta ciężarna, jest mi ciężko, zarówno wstac jak i przekręcic się na drugi bok podczas spania....i ogólnie mniejsza kondycja juz, mam zadyszke jak próbuje iść szybko:P I z tego powodu wszędzie ciągnę sie jak żółw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nie krzyczcie na mnie tak bardzo:( maz jest na L4 i mam ograniczony dostep do kompa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki bo dzisiaj kończymy 28 tydzien:) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.29.04.......30.04.......9.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...29..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..28...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..25...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.22.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 2-4?|....28.11.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|st syn 6l.,ml.syn 3 l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×