Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Fretka napewno nie zamierzam robić nic ponad moje siły, ale niestety calkiem zrelaksować się nie da bo za tydzień- dwa musimy lekko wyremontować pokój i nie będzie to tylko pomalowanie ścian, bo musimy też nowa ściankę postawić i będzie kładzenie gładzi, szlifowanie, czyli wszystko w kurzu. Mój facet oczywiście posprząta ale bede musiała pomóc. Do tego trzeba bedzie poprać i poprasowac wszystkie ciuszki i pieluszki a troche tego jest...Ale od początku czerwca to juz raczej tylko sam relaksik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Mi weekendzik minął bardzo miło, na leniuchowaniu razem z mężem :D Niestety dziś rano humor mi się trochę popsuł, bo odebrałam wyniki z laboratorium i okazało się, że mam wysoką prolaktynę, po obciążeniu też i LH ponad normę (co jest dziwne, bo pół roku temu prolaktyna była w normie). Do tego, że mam PCO i wysoki testosteron już się przyzwyczaiłam i myślałam, że teraz się uda, a tu znowu ZONK :( loona - zazdroszczę Ci perspektywy długich wakacji :) Tylko uważaj przy tym remoncie, nie przepracowuj się i nie wdychaj za dużo tego kurzu, no i mam nadzieję, że z domu na kaffe tż będziesz zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja jasne że będę zaglądać! W domu pewnie będę miała jeszcze więcej czasu niż w pracy:) A kurzu wdychać nie zamierzam, na czas remontu wynosimy sie spac do mojej mamy i będę u niej pewnie tez w dzień siedzieć. A remont zrobi nam kumpel mojego faceta, który ma firme remontową i takie rzeczy to dla niego dwa dni max. A mój mogłby to robic tylko po pracy czyli po 18 i pewnie by mu z tydzień zszedł na tym. A tak za niewielkie pieniądze będziemy mieli z głowy. Tyle że po wszystkim pewnie bedzie sajgon na chacie...muszę pokupować folie ochronne i pozasłaniać wszystkie meble zeby do szaf mi kurz w ciuchy nie powchodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie pustki :( Mnie od kilku dni jakaś dolina dopadła, nie wiem czy to przez te leki czy tak po prostu ... Najchętniej bym się w domu zaszyła i wypłakała, a nie mogę, bo praca potem Kurs Jazdy, który mi się nie podoba. Nie czuję się dobrze za kierownicą, boje się jeździć. No cuż będę musiała się przyzwyczaić, dobrze, że chociaż instruktor jest wyrozumiały... Jak tam Ci loona mija ostatni tydzien w pracy ? Masz luzy czy raczej zapierdziel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Achaja. Oj to niedobrze, że masz zły nastrój :( A najgorsze to jest to, że nie wiem jak Cię pocieszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki:* normalnie trzymajcie za mnie kciuki,wycelowalismy akurat w owu:) zobaczymy co ber=dzie. no a dzis stwierdzilam,ze mojego siostrzenca bym najlepiej zjadla...jest taki slodziutki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 żabcia trzymam kciuki, aby Ci się udało w tym cyklu :) Dawno nie było u nas nowych ciężarówek. Kiedy masz termin @, bo usunęłaś się z tabelki i teraz nic nie wiadomo ... a muszę wiedzieć kiedy te kciuki zaciskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Achaja jakby tu cię pocieszyć....nie mam pojęcia ale ja tez czasem popadam w takie doły a zaraz potem jest juz ok. A pracy mam jak zwykle czyli nie za dużo. Tak, że bez problemów sie wyrabiam i mam czas na siedzenie na necie troche i dotlenianie na świeżym powietrzu:) Jeszcze dzisiaj i jutro:D A w niedzielę idę na komunię, co prawda nie chce mi się strasznie bo nie mam sie w co ubrać i nie mam ochoty siedziec potem w knajpie, ale cóż mus to mus. Żabcia trzymam wielkie kciukasy i napisz w tabelce kiedy masz termin @ bo rzeczywiście nie wiemy kiedy trzymać te kciuki Tak wogóle do dla Ciebie i Achaji przydałyby sie jakies fluidki bo dawno ich nie było, takze juz takie zaawansowane przesyłam bo zostało mi tylko 54 dni do terminu niecałe 8 tygodni, ale ten czas leci. No to łapcie laski : 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - dzięki :) dzisiaj już mam lepszy humor więc nie potrzebuję pocieszania, chyba :o Kurczę, boje się, że pomimo leków nie będzie owulki... Sprawdzimy to na wizycie 13 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 zabcia86...| 17.05.........?...........- .........kuj-pom..........23 achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...35..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..32...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..29...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...26..|.28.|..15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|st syn 6l.,ml.syn 3 l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 czy tak sie podoba?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie w górnej tabelce :) Od razu mi raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ci lepiej:)) w sumie caly czas sie jakos tam staralismy,ale tak na luzie:)na scislosc to teraz nie powinnismy,bo konczy mi sie umowa w pracy z koncem listopada....ale co tam,czas znajdzie rozwiazanie na wszystkie problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,najsmutniejsze jest to,że wiele dziewczyn zniknelo z topiku...i nikt nic nie wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a loona dziekowac zafluidki:))nalapalam ich 4 skrzynki,powinno wystarczyc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia umową się nie przejmuj. Myślę, że jakby co to na pewno znajdzie się jakieś wyjście z sytuacji :) No rzeczywiście szkoda, że dziewczyny pozachodziły i w większości od razu poznikały i teraz nic nie wiadomoo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe porządki zrobię :) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ zabcia86...| 17.05.........?...........- .........kuj-pom..........23 achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszawa .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...35..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..32...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..29...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Ziel. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kurcze mam kolejny zabiegany dzień w pracy, mam nadzieję, że chociaż zdążę na porodówkę jak tak dalej będzie ;) A tak na serio to zabcia fajnie, że znowu zaczynasz starania tak na poważnie, no i oczywiście trzymam kciuki :) Achaja za Ciebie też trzymam żeby w końcu ta owulka się pojawiła :) No i tez wam przesyłam trochę tych fluidków bo może jak nałapiecie od dwóch zaawansowanych ciężarówek to będą tego jakieś efekty :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No myślę, że tyle wam wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji też aktualizuję tabelkę :) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ zabcia86...| 17.05.........?...........- .........kuj-pom..........23 achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...35..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..32...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..30...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ostatnio popsulam termometr...rteciowy:) nie potluklam tylko zepsulam!!! powaznie,przestal mierzyc temp:)) to sie nazywa miec talent:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo od razu lepiej na topicu jak lekki "tłok" sie zrobił:) No ja jeszcze 20 min i do domu a jutro ostatni dzień przed L4!!!!!!!!!!!!!! HUUURRRAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia, koniecznie musisz się zgłosić do \"Mam Talent\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny barrrrrrrrrrrrrrrrrrrdzo przepraszam że tak zaniedbuje was ale jakoś postaram się poprawić no co tu dużomówić mam za dużo na głowie 4 maja byłam na wizycie u gin i niestety mam leżeć bo już jest rozwarcie na jeden palec i jak tak dalej będe śmigać to będziemy rodzić za wcześnie prosze syneczka żeby chociaż wytrzymał te dwa tygodnie jeszcze żeby płuca się dobrze wykrztałciły a tak po za tym to wszystko ok torba do szpitala spakowana wyprawka gotowa jeszcze tylko musze wyprać wózek bo jest na strychu zakurzony a i jeszcze pampersy kupić bo jeszcze nie mam dziewczyny a nie wiecie czy do szpitala trzeba podkłady na lóżko bo tego to ja nie wiem Żabciu trzymam za ciebie kciuki i za pozostałe dziewczyny też i przesyłam dla was fluidki :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz sama sie juz nad tym zastanawialam....a jak to sie stalo nie wiem....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dzisiaj mój ostatni dzień w pracy. :D Oby jak najszybciej zleciał. Nicola, to już na finiszu jestes:) Leż sobie i odpoczywaj:) Mi wczoraj przyszlo łóżeczko, ale zlożymy je dopiero po remoncie, za jakies 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kurcze, jak ja Ci loona zazdroszczę tego ostatniego dnia w pracy :) Nicola, skoro trzeba leżeć to leż, bo przecież jeszcze troszkę za wczesnie dla Ciebie na poród. Przydałoby się wytrzymać jeszcze te dwa tygodnie. Co do podkładów to to chyba zależy od szpitala, ale w większości z tego co wiem to trzeba mież swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nikola na pewno wytrzymasz te dwa tygodnie oczywiście jak się będziesz oszczędzać. Loona to po odpoczywaj też troszeczkę za mnie bo mi jeszcze zostało 1,5 miesiąca pracy jak wszystko będzie dobrze :) Byłam na badaniach i mam nadzieję, że wyjdą tym razem ok bo ostatnio nie miałam za dobrych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia nie ma sprawy, odpoczne tez za ciebie:) Ja robiłam badania we wtorek, ale jakos nie chciało mi sie podejść po wyniki, bo troche daleko mam. W poniedziałek mam wizytę u gin to najwyżej odbiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Loona widzę, że już Cię coś leń ogarnia :P No ale poleniuchuj sobie bo później nie będziesz miała na to czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Pisze zeby wam poopowiadac jak tu wyglada przebieg ciazy u poloznej bo tylko one sie zajmuja kobietami a gin tylko jak jest taka potrzeba... Przyszlam dzis do niej i oczywsicie musislam poopowiadac swoj zyciorys itd... Ona pobrala mi krew za 5 min byl wynik,no i musialam jej dac mocz gdzie tez za 5 min byl wynik (wszystko jest ok;) ) No i to cale badania:O czujecie nic tu nie robia nawet mnie nie dotknela za brzuch... Nastepna wizyte mam po 20 LIPCA!!! bede juz ponad 20 tygodni w ciazy.. Ale to juz tu porąbane wszystko:O Ale skoro sa tu kobiety w ciazy i rodza dzieci to musi sie to sprawdzac nie... Ale troche mnie to dziwi:O Pozdrawiam was i trzymajcie sie cieplutko i duzo odpoczywajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście dziwne to wszystko. A od początku ciąży miałaś jakieś USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×