Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

pa pa no dobra teraz już my same jestesmy??? aha jak się te obrazki wstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy... Nowy dzień się nam budzi :) a na dodatek z mniejszą ilością deszczu niż wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) jest już ktoraś ??? ja sie melduje :-D meble pomalowane jz 2 razy ale przeswituje jeszce zielone i dzies trzeba jeszce raz pomalowac, balagan przez to okropny, znowu mam roboty do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Edusia83 :-) u mnie tez dzis pogoda lepsza niz wczoraj i ponoc ma być ciepło ale póki co słońca nie widac własnei wypiłam sobie capucino i zjadłam drożdzóweczke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu obrazki (buźki) wstawiasz tak jakbyś wstawiała buźkę w smsie : - ) (tylko bez spacji) a obrazki (kwiatki, serduszka, usta..)wpisujesz w nawiasach kwadratowych [ kwiatek ] [ serce ] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... nie zrobiłam spacji i mi wskoczyły usta :) w każdym bądź razie skrót jest kiss. Reszty niestety nie znam :( Nie mam pojęcia jak się robi rączke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wczoraj było ciepło i słońce a dzisiaj pada :( Ponoć od jutra juz ciepełko ma być... Rozpoczęłam prowadzenie spisu wydatków... Na dziecko juz zdecydowani jestesmy ale musimy wiedziec ile nam pieniedzy idzie zeby wiedziec na czym stoimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się tyle męczyłam :) tulipanku zazdroszczę Ci tych remontów :) to musi być super sprawa... a efekt murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z tym spisem to byłoby ciężko... przed weselem trudno wszytko kontrolować... Przyjecie finansujemy sobie sami, mamy zrobiony mniej więcej plan ile bedzie nas to kosztować, ale jak narazie (co może wydawać się paradoksem) tylko alkohol nas wyszedł taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem wam ze to malowanie to raz dwa idzie, maluje takim wałeczkiem i niecałe pół godziny i całe meble wymalowane, szkoda tko ze ten kremowy nie pokryl od razu, juz bym mialam wszsytko gotowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Zostałam wczoraj ciocią. Moja szwagierka urodziła syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jak mi si e nudzi w tej pracy, nie mam nic do roboty pisze cos ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję zostania Ciocią :) Nie martw się... niedługo ty też bedziesz paradowac z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie, to dzisiaj mam termin tej okropnej @, od rana o niej myślę. Niech nie przyjdzie, niech nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... przyszła żona szefa i stała mi nad głową i opowiadała jakies farmazony... jak ja nie cierpię tej baby... Szefuncio pojechał sobie do Opola i mieliśmy miec spokojny dzień, a tu ten szpieg chodzi i denerwuje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa myśl pozytywnie. Jeśli @ ma przyjść to i tak tego nie zmienisz... My będziemy trzymać kciuki, żeby jednak nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech nie przyjdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze w końcu sie uda i będziemy mieli tu pierwszą fasolke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Edusia, nie zmienię tego. Dobra, biorę się do roboty jakiejś, bo jak nic nie robię to tylko o tym myślę. A do Was też niech @ nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam 3 dzien @ i mam nadzieje ze sie bedize kończył bo mam ochote na seksik :-) hehehheheheheheh czy ktoraś sie jeszce tak samo obija jak ja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku a ile Twoje @ trwają? ja to przez pierwsze 3 dni mam urwanie głowy, a potem to już tylko plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje świeżo upieczonej cioci :) Ja tez jestem ciocią i to super sprawa :) Moja bratanica jest kochana i przeurocza :) Moja córeczka ma kuzynke z którą uwielbia sie bawic, a dodatkowo jako ze jest rok starsza mam od brata po Ani sporo ubranek, wlasciwie w wiekszoci prawie niezniszczonych :) Mi akurat braku @ prosze nie zyczyc :p Dopiero od października... Wlasnie mi sie małpiszon skonczyl i jestem ciekawa jaki bede miala cykl bo to pierwszy od odstawienia tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak srednio 4 dni , w 5 to juz tylko plamienie weic mysle ze jutro poweinno sie skończyć a w sobote biore sie do roboty z mężusiem :-) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i bratanicę i bratanka. A w drodze kolejna 2. Żeby było smieszniej siostra i bratowa maja terny porodu na 4 stycznia :) Ale byłoby śmiesznie jakby urodziły w ten sam dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×