Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no i nastala cisza :-) ja wlasnie zjadlam sobie snaidanko- no w sumie to juz drugie bo zaraz po 7 zjadlam drożdzówke z capucino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh nie mam na dzisiaj obiadu.... pewnie znowu papmuchy zjemy z jogurtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na obiad planuje zrobic placki zimeniaczane trochę jest z tym roboty no ale...... mam ochote :-) wogole ostatnio duzo jem , ciekawa jestem jak bede w ciazy co to bedize :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zastanawiałam sie z czym, ale ja wole makaron, druga polowa ryż:) bedzie i jedno i drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jak sie wsypie do środka ryżu i on się tak fajnie rozgotuje i zagęści zupę. Ale nabrałam ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitki i to te z lidla, za ok 2,5 zł tylko do spagetti i rosołku, a świderki do pomidorówki, inaczej mi nie smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja-bleee,ja nie lubie papek:)ale znam sporo osób co taak lubią. No a macie jakieś dziwactwa kulinarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie makaron nitki z Biedronki... A pomidorówki z ryżem bardzo nie lubie, mąż tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam taką mieszankę wszystkiego co mam w lodówce. Gdy zostanie mi troche ziemniaków lub makaronu od obiadu to podsmażę troche kiełbaski (lbo jakis kawałeczek mięska), dodam groszku lub kukurydzy, do tego dam troche sera żółtego i zapieke wszystko z jajkiem. Oczywiście masa przypraw do tego :) Palce lizać :) Uwielbiam takie mieszanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co tak zamilkłyscie??? zapracowane czy co:D ja sie nadal nudze juz nie wiem co robic chodze po allegro ogladam rozne rzeczy i mnie skręca ze nie moge sobie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku generalnie to pracuje, ale dziś mam na tyle czasu, zeby sobię na necie posiedzić. Szef sie zmył z firmy to mam chwilkę swobody... teraz dla popray nastroju zrobie sobie kawkę i zjem jakies dobre ciasteczko, bo mam okropna chcicę na coś słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szef tez wyjechal i sedze sama a co do jedzenie to mam ostatnio taki apetyt ze szok co chwile bym jadla o słodkim nei wspomne jak tak dalej pójdzie to w nic nie wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) to masz tak jak ja. Szczególnie gdy sie nudze, to mnie tak na słodkie kusi... a to ciasteczko, albo jakis dobry batonik... co do wagi to wole na nią nie wychodzić, co po co sie przejmować. Niby mój Luby okrągle kształty, ale wiadomo... bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co, wciąż czekam "z niecierpliwością" na @ ;) Jeszcze nie ma, mimo że 2 dni temu, test, wyszedł negatywny. Kurcze, wczoraj czułam, że na 100% dostanę, bo brzuch mnie bolał i rozdrażniona byłam okrutnie, ale cisza w eterze ;) Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki żeby nie przyszła ;) Tylko żebyś nie miała tak jak ja... 44 dc ni @ nadal nie ma :( a wszystkie testy negatywne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×