Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Dzięki za gratulację. Ja już od 14 lat jestem ciocią, bo moja siostra ma 14-letniego syna i 11-letnią córkę. Fajne dziedziaki, tylko, że ich 3 lata nie widziałam. Ale w te wakacje się z nimi zobaczę. A od strony męża to pierwszy raz zostałam ciocią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brata o 8 lat starszego. Bardzo go kocham i ciesze sie ze nie jestem jedynaczką... chociaz predzej to moj brat mogl byc jedynakiem... Moja mama miala ciąże pozamaciczna przez 4 miesiace! O malo nie zmarla. Po operacji wycieli jej jajnik a drugi byl wpol zrosniety. Lekarze powiedzieli jej ze nie bedzie miala juz dzieci. Po 4 latach pojawilam sie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam starszą siostrę, która ma cudnego dwulatka, którego jestem zresztą matką chrzestną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się... taki aniołek z nieba :) ja mam 3 starszych braci i 2 młodsze siostry :) Dzieciństwo w takim gronie było rewelacyjne :) teraz gdy wszyscy sie zjadą to dopiero mamy wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 siostry i brata ale duzo starsze jestem najmłodsza :-) a co do płci dziecka to kiedys chcialam bardzo dziewczynke , maż tez ale on ostatnio zmienil zdanie i chce syna :-) a ja? hmmm, chyba jednak dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie miec sporo rodzeństwa :) Nigdy sie nie jest samotnym... Jak rodziców zabraknie to zawsze jest ktoś bliski. Ja mam juz niewiele rodziny, a brat mieszka w innym mieście wieć widujemy sie raz na 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym dzieckim to sprawa prosta :) Co bedzie to bedzie byle zdrowe :) Drugie tez ma byc zdrowe ale dobrze by było sie wszczelic w określoną płeć :) My bedziemy celowac w chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takiej gromadce ciężko być samotnym. Tym bardziej teraz, gdy wiekszośc zabiera sie za powiększanie własnych rodzin :) a ja... chciałabym 2 dzieci. Pierwszą wolałabym chyba dziewczynkę (z tym zgasza sie mój partner)... ale tak naprawdę najważniejsze jest żeby dzieci były zdrowe, płeć nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie najwazniejesze to zeby sie udało zajsc w tą ciąże i zeby dziecko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j abym chciala miec 2 dzieci albo nawet i 3 :D fajnie jak jest duza rodzina, nigdy bym nie chciala miec jedynaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobereko wszystkim widze ze wy juz solidnie pracujecie....a ja dopiero w lozka wstalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała na początek chłopca, a mój mąż dziewczynkę, więc najlepszym rozwiązaniem by były bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciała dopiero z łóżka wstać... Ale niestety nawet w weekendy moja Justyś budzi mnie najpozniej o 7.... tak to juz jest, jak sie ma dziecko male to mozna sie pożegan ze spaniem do pozna. Moze znow sie wyspie jak pojdzie do podstawówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedynak też nie wchodzi w rachubę, nio chyba, że niedaj Boże coś by się stało, że nie mogłabym mieć dzieci. Ale odpukać w niemalowane... Ale w 2 stronę, tez nie chciałabym przesadzić... 2-3 to chyba max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci żabciu... :) ze mnie taki śpioch, że chetnie bym się troche w łóżku pobyczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie wykorzystałam, bo zmeczony byl i mi marudził...a ponoć to kobiety notorycznie boli głowa:) a ja bym chciała mieć na razie jedno, jeszcze nie widze siebie przy 2 dzieci,moze kiedys mi sie odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem straszny spioch, jak nie przespie 9 godzin,to kaplica,jeszcze nigdy tak sama z siebie nie obudzilam sie wczesniej niz po 9 godzinach spania:( pol zycia prawie przesypiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ci faceci ja tez kiedys myslalam ze to kobiety głowa boli i sa zmeczone a faceci zawsze tego chca moj tez czesto mowi ze zmeczony jest zwłaszcza jak wraca z 2 zmiany o 23.30 ale widze ze nie tylko ja nie moge czasami meza wykorzystac ;-) heheheheheh i ze nie tylko moj jest zmeczony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podczas porodu krzyczałam mężowi że nigdy więcej dzieci :D Przeszło mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - ja mam podobnie, narazie jedno wystarczy, a potem się zobaczy, za to mój mąż to conajmniej trójkę by chciał :) Nie ładnie tak marnować dni płodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a chciałybyście żeby Wasi mężowie byli z Wamoi podczas porodu? Ja kurcze mam mieszane uczucia... z jednej strony tak, bo byłby dla mnie wsparciem, a z drugiej boję się, że zrazi się do pomysłu o staranie się o kolejne dzieciaki. Jak to było w Waszym przypadku? Mam na myśli panie które mają już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- ja tez tak zawsze myslalam, a tu lipa,ja nawet jak zmeczona jestem to mi nic na przeszkodzie nie stoi, a jak na prawde zmeczona jestem to po prostu zasypiam od reki i tyle:) achaja-a no ba, ale co ja biedna mam sama zrobic:) mój facet najbardziej jest zmeczony jak ma na 6 do pracy,on tez jest strasznym spiochem i spanie po 6 i mniej godzin to dla niego makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×