Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Wreszcie się odezwałyście dziewczyny :) Ptakowa wypoczęta, a żabcia też chyba nie próżnowała :) Może tym razem wreszcie coś się wykluje z tych starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - z tego co wiem to bardzo żadno, ale się zdarza więcej niż jedna owulacja w cyklu, albo to co obserwujesz to nie jest owulka, a objawy czegoś zupełnie innegi :) Mamy termin @ prawie taki sam, ja jak narazie nie mam żadnych objawów, ale chyba w piątek przetestuje, bo zapowiada się \"zakrapiany\" weekend i nie chciałabym ryzykować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam wpiszę nowy termin testu :) Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....???????.......|.. .. ..3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....???????.......|.......3........ dominikap.....I.....6/7.08......I......9.08........I..... ..2........ achaja82......|......09.08......|.....08.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ...6........ Ptakowa.......|......25.08......|.....29.08.......|. .... 13....... Sylvia25.......|.......1.09........|.....7.09........|........1....... Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika nie wiem czy wiesz że przysługują ci dodatkowe dwa dni bezpłatnego urlopu z konieczności sprawowania opieki nad zdrowym dzieckiem do lat 14 . Jak chcesz mogę ci znaleźć nr art. w kodeksie pracy bo ostatnio caly czas sie tym zajmowalam ale niestety nie pamietam nr tego artykółu. Wtedy mogłabyś chociaż dwa dni zostać z córką w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- wiesz teraz ten drugi śluz jest bardziej biały niż ten płodny bywa i lepki..brzucho pobolewa... No już nie długo obie będziemy sie stresować:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - nie chciałabym cię nakręcać ale taki śluz to często opisują dziewczyny w ciąży, ale występuje on chyba też na @. Tak więc nadal nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat wiem,że przed @ nie ma raczej żadnego śluzu...Co do tego co napisałaś, to też mi gdzieś w głowie świta,że taki biały,gęsty śluz występuje przy ciąży,ale nawet tak nie myślę,właśnie aby śrubeczki nie nakręcać:) Zaraz zajrzę na odpowiednią stronkę i doczytam co jest z tym śluzem przed @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chyba w piątek potestuję, dzień przed termine @, bo mam w weekend imprezkę i chcę wiedzieć czy mogę sobie troszkę wypić :) Kurcze jak pomyślałam o testowaniu to się od razy zdenerwowałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam i już wiem, może być i jedno i drugie:)tak jest na @ tez i niektóre w ciąży tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- nie wiem jak Ty, ale mi przed testem zawsze tak mocno ze stresu serducho bije, że już myślę że zawał zaraz mnie złapie:) Niby jestem zdecydowana ,że chcę, ale jak przychodzi test to się boję jak diabli:)nie wiem czemu,a potem mi smutno,jak się nie udja;0 pokręcona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja-nie myśl o teście, będzie dobrze,pomyśl,że jak jesteś z ciąży (3mam kciuki) to stres nie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - nie przypomniałaś mi - i tak o tym myślałam. Nie denerwuje się jakoś mocno, tylko to czekanie jest straszne, a do tego nie wiem czy to nie za wcześnie będzie, bo jakoś tak dziwnie miałam najpierw ból jajników a skok temp dopiero po kilku dniach. A tam - co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- co prawda,ja nie mierze temperatury,wiec nie mam pojecia kiedy dokładnie miałam owulację,muszę jutro rano,tak dla siebie zmierzyć, bo temperatura zostaje podwyższona gdy zaszlo się w ciążę. jeju dziewczyny,ale u mnie leje!!! aż szaro na dworze jest,że musiałam światło zapalić aby pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też Trzymam na Was kciukaski:):):) Sylvia - juz dawno wybrałam:( jestem kadrową:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam podwyższona tempke przy pierwszej ciąży i to był jedyny mój objaw ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja-a mi się zdaje, że Twój test to chyba formalność będzie...tak jak mój...coś mi tak podpowiada ale grzmi....a ja jak dziecko się boję wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - ale to trzeba rano przed wstaniem z łóżka mierzyć i to od początku cyklu żeby wyłapać kiedy wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×