Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......8.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 achaja82..|.14.09......15.09......3....Trójmi asto......26 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09........?.........1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......1.....Kr./B.-Biała.. ..25 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzymam się jeszcze chwilkę z testem, bo czasem zdarzały mi się po prostu spóźnienia,ale z drugiej strony strach ujrzenia jednej kreseczki:( jeszcze troszku kobietki,w czwartek przetestuje o ile @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 achaja82..|.14.09......15.09......3....Trójmi asto......26 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09........?.........1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......1.....Kr./B.-Biała.. ..25 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roazlka05
witajcie dziewczyny ja obecnie jestem w 6tyg ciazy po wielkich starniach i dwóch poronieniach udało sie widziałm dwie kreseczki na tesckiu super teraz tylko czekam na potwierdzajace usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...kiedy zapełni się dolna część tabelki..... Ja myslę żabcia że możesz zacząć testować. Jestem baaardzo ciekawa:) A co z nasza ciężarówką. mam nadzieję, że z nia wszystko ok, bo ostatnio pisała, że była na podtrzymaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra żabcia w takim razie czekamy w czwartek na dobra nowinę. a jak nic nie wyjdzie to przecież nie koniec świata. Co miesiąc nadarza się nowa okazja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nasza dominika w szpitalu jest albo na l4 skoro do nas nie zaglada...:( oby wszystko bylo ok. dzisiaj brzuch boli z lekka jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona ja też jestem ciekawa co z naszą pierwszą zaciążoną. Miała teraz być już po urlopie z tego co pamiętam ale jakoś się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekajcie,na pewno dam znac jak zrobie testa:) jaju,juz prawie 10 a ja w szlafroku latam po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia ale ci dobrze :) Ja tez bym chciała chociaz jeden dzień posiedzieć sobie w szlafroku najlepiej przez cały dzień, zrobić sobie takie słodkie leniuchowanie, a muszę przyznać że po ślubie to przydałoby mi się coś takiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niedokładnie bo niestety musieliśmy wrócić dwa dni wcześniej bo lini lotnicze w których mieliśmy wykupione bilety splajtowały i biuro podróży wykupiło bilety w innych liniach skracając nam tym samym wakacje o dwa dni. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to na wakacjach wypoczełam suuper:) ale teraz biore sobie wolne na poniedziałek, wtorek i środę bo moja siostra mnie odwiedza:) Ja dzisiaj czuje sie jakoś ciężkoi brzuch mnie pobolewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku zaliczyłam Karpacz i jednodniową wizytę w Pradze, ale to było już tak dawno, że nie pamietam :o Za to Sylvia uskutecznia nam tu jakies zagraniczne wojaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Chorwacji i było super, powiem nawet ze były to najlepsze wakacje w moim życiu.:) A Ciebie Sylvia gdzie tak urządzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje rozalka moze wpiszesz sie w dolna czesc naszej tabelki tak na szczescie zeby troche tam sie cos ruszylo i zaczelo przyrastac tam mamus z miesiaca na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz niedlugo przez najblizszy weakend moge sie zaczac starac, moze sie uda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi wakacjami ze jak czlowiek gdzies wyjedzie czerwiec/lipiec to we wrzesniu chcialby jeszcze raz bo juz zdazyl zapomniec, wiem cos o tym, wcasowalam na poczatku lipca i chce jeszcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luśka Powodzenia w starankach!!!!!!! Moje starania w tym miesiącu juz raczej zakończone, bo my tak na razie na dziewczynke próbujemy:) Owulacje przewidywałam na 10.09 jutro, a przytulalismy sie 4,6 i 8. Jak uważacie dziewczyny (te bardziej doswiadczone w sprawach wyliczania), czy to nie bylo za wczesnie i czy wogole mam jakąs szanse już niekoniecznie mówiąc o dziewczynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona ja byłam w Grecji z biura exim tour. Tragedia o rezydentce nawet nie wspomne. Najbardziej niekompetentna osoba jaka spotkałam w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dzisiaj to będzie ciężko.....a jutro to juz bym bardziej na chlopca ryzykowała, sama nie wiem...moze jeszcze cos jutro spróbuje, ale tez nie wiem jak to będzie z czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia wiem:) ale zawsze chcialam mieć córkę, więc dlaczego by nie zastosować tych metod na dziewczynkę:) Jak wyjdzie chłopak to też bede sie cieszyc, ważne żeby było zdrowe.......no i zeby wogole cos wyszło.....bo cos ciężko nam idzie:) Żabcia w tobie teraz nadzieja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×