Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no zobaczymy co bedzie,zobaczymy,bo jakoś nie zabezpieczamy sie już dlugi czas i nie uwazamy a dzidziusia nie ma....ja bym wolala miec chyba pierwszego chlopca,a tak po3 latach dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się zaczęłam martwić czy oby na pewno jest wszystko oki z nami,powoli wybieram się już do lekarza,tylko że czasu jakoś brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja postanowiłam, ze jak do konca roku nic to sie wybiorę. Na razie nie mam podstaw do tego by iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia, ale widzę z tabelki ze u Ciebie to dopiero 3 cykl starań, więc myslę, że nie masz jeszcze powodow do zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starań tak,ale jak pisalam wczesniej to od dluzszego czasu sie nie zabezp i nie uwazamy,a wpadki nie bylo wiec cos tu nie jest halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, cały dzien nam dzisiaj system w pracy nawala...nic sie nie drukuje.....nic nie da się zrobić, a sterta paierów rośnie...ehh chyba ide do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,ale tu juz pusto:( siedze sama w domku i sie powoli juz nudze,brzuch bi=oli,glodna jestem:) ale maruda ze mnie:) a wy kobiety pewnie juz nie dlugo do domku pedzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większośc dziewczyn to już chyba do domu poszła. Ja też jeszcze 15 min i się zmywam :) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie?? Ja juz w domu od dwóch godzin, ale sprzatać mi sie nie chce i chyba sobie pomaluje paznokcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zabcia mam nadzieje ze tym razem zaskoczylas ale jesli nie to zrobilabym na twoim miejscu jakies podstawowe badania bo skoro rok sie nie zabezpieczasz to faktycznie cos tu nie halo bo normalnie to bys juz dawno wpadla, przy pierwszym dziecku odstawilismy gumki i na drugi cykl juz byla fasolka ktora dzis ma juz 2 latka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam dla przypomnienia i uaktualnienia Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 achaja82..|.14.09......15.09......3....Trójmi asto......26 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09........?.........1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......1.....Kr./B.-Biała.. ..25 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam,ja:) cale szczescie ja mycie okien mam za soba, nastepne mycie dopiero na swieta:)hurra!!!! wiem,ze by wypadalo,ale ciagle odwlekam,juz kiedys pytalam tutaj o badania a nie poszlam,boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! co prawda niewiele tu pisze ale caly czas was czytam i trzymam kciuki za wasze starania:) Zabcia mam nadzieje ze wkrotce ujrzysz 2 kreseczki! loona ja tez marze o dziewczynce i mam zamiar zastosowac ta metode co ty:) ale tak naprawde to jest mi obojetna plec. a ja na razie caly czas zyje przygotowaniami do slubu, ale i tak glownie mysli zaprzata mi dzidzius:) juz nie moge sie doczekac konca roku, jak ten czas mi teraz powoli plynie... trzymajcie sie dziewuszki,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonna mamy ten sam termin @ :) Ale ja chciałabym chłopca. Ale jak bedzie dziewczynka tez fajnie :) Jakby nam sie w tym cyklu udało miałybyśmy ten sam termin porodu :) U mnie staranka sam codizennie od skonczonej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana ja czekam na koniec @ i też bierzemy się za kolejne staranka. Bardzo bym chciała żeby tym razem nam się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie przygotowuje do slubu. Mam juz cywilny i biore koscielny. Zrezygnowalam z wesela, robie tylko przyjecie dla najblizszych. Spontanicznie poszlam w poniedzialek do proboszcza i ustaliłam termin na 22 listopada. Teraz na szybko ide dzisiaj sukienki ogladac (jakąs musze kupic lub pozyczyc :p ) oraz zaklepac restauracje. Jak nie bedzie wolna w ten dzien to przeloze termin na np piatek. Ale raczej listpad to poza sezonem. A jutro mam egzamin na prawo jazdy. W sumie tez nie mam czasu myslec o starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana trzymam kciuki za pozytywnie zdany egzamin. A co do wesela to ja już mam za sobą chociaż też było troszeczkę załatwień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A i co? czujesz że zdasz prawko? Będziemy trzymać kciuki to napewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! jana trzymam kciuki za prawko! a, to slub bedziesz miala tydzien po mnie!jest troche zalatwiania ale nie jest zle.ja juz mam prawie wszystko zalatwione, zostaly jeszcze jakies drobiazgi. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!! JANA obysmy razem się męczyły na porodówce:P Mi sie jakoś dziwnie wydaje ze owulka u mnie przyszła dwa dni wczesniej niż myslałam, bo liczyłam na dzisiaj a objawy miałam przed poprzednie 3 dni...hmmm ciekawe, zawsze ciężko mi to wyczuć... My nie staramy sie codziennie, tylko w tym tyg bylo co drugi dzień, bo gdzieś wyczytałam, że codzienne przytulanka obniżaja ilośc i jakość plemników, które sa mniej zdolne do zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prawka to jestem kiepskim kierowcą i nie wierze ze jutro zdam, to moje drugie podejscie, zdam moze za jakimś ósmym :p loona - ja owu totalnie nie umiem wyczuć :) W cyklu szczesliwym w ktorym zaszlam w pierwszą ciąże myslalam ze nie miałam owu bo nie zaobserwowalam u siebie zadnego śluzu... A w tym tez mi sie wydawalo ze mialam ten plodny .08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie zawsze przy owulacji boli na zmianę raz jeden jajnik raz drugi a do tego mam taki przeźroczysty ciągnący śluz. Teraz też kochaliśmy się akurat w najlepsze dni a pomimo wszystko nie udało się nam więc zaczynamy od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam żabcia, juz dwa dni temu powinna dostać @... Ja to pewnie będę miała takie szczęscie, że dokladnie w ten dzień co mam mieć to dostanę..... zawsze mam jak w zegarku..jedynie w poprzednim cyklu mi sie spoznila 3 dni, ale to przez wyjazd na wczasy i zmiane klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A zdasz napewno, myśl pozytywnie 🌼 Co do żabci to pisała, że testuje dopiero w czwartek, miejmy nadzieje, że nie dostanie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×