Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
Referencji się nie zdobywa tylko wskazuje dwie osoby,które udzielą referencji. Wcześniej trzeba je oczywiście uprzedzić ,żeby wiedziały,że pocztą przyjdą druki,które trzeba wypełnić (referencje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba oczywiste ze nie idziesz tam z kartka papieru tylko pracodawca sam sie kontaktuje z osoba udzielajaca referencji. I to nie ma znaczenia ze praktyk nie masz od lipca. Mi udzielila referencji moja mentorka z praktyk na drugim roku (bo ja wskazalam z racji tego ze lubilam ja najbardziej) Nie musi to byc ostatnia praktyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno forma do refercencji nie przyszla do tych osob poczta tylko w drodze elektronicznej. Przy wypelnieniu aplikacji o prace (rowniez online rzecz jasna - mowimy tu o nhs) musialam podac tel i email referentow. I musial to byc work email a nie personal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy work email? i czy mówiąc o mentorze masz na myśli nauczycela który miał z nami zajęcia praktyczne czy oddziałową która opiekowała się nami podczas praktyk? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze wymagają adresu email.Jak rozpoczynałam pracę w UK prośba o udzielenie referencji wraz z drukami przyszła pocztą z UK do Pl i pocztą wszystko zostało odesłane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doswiadczenie poki co tylko w jednym szpitalu. Aplikowalam tu bezposrednio przez strone nhsjobs. Bez podania adresow email nie moglam nawet zakonczyc aplikacji. To samo jesli probowalam wpisac prywatny adres referentow. Work email to taki ktory w rozszerzeniu ma nazwe firmy, takze nasze wp.pl, google.com nie przejda. Np ja mam work email anna.kowalska@ngh.nhs.uk (dane zmyslone, ngh-Northampton General Hospital, pracuje oczywiscie w innym) Poprawcie mnie jesli zle tlumacze. Mentor to jedna z pielegniarek ktora nadzorowala moja praktyke i zaliczala mi ja. Ja studiowalam w uk i niestety nie wiem kto jest waszym mentorem w Pl. Moze ktos podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy reerencji moze udzielić oddzałowa moja i ordynator oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Zaleśny
Rekrutuję Pielęgniarki / Pielęgniarzy do pracy w Szpitalach NHS, Szpitalach Prywatnych, Domach Opieki na terenie Wielkiej Brytanii Walii Szkocji Północnej Irlandii. Warunkiem jest znajomość języka angielskiego oraz posiadanie NMC Pin Number lub bycie w trakcie rejestracji. Nie pobieram żadnych opłat za pomoc w pozyskaniu pracy. Kontakt emailowy, telefoniczny, skype, rozmowa face to face. Marcin Zaleśny emial: arkadiuszza@onet.pl Rekrutuję osoby chętne do pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w domach opieki oraz świadczę pomoc informacyjną na terenie Wielkiej Brytanii. Nie pobieram żadnych opłat za pomoc w pozyskaniu pracy. Kontakt emailowy, telefoniczny, skype, rozmowa face to face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób które uzupełniały juz formularz NMC moje pytanie dotyczy stony dla lekarza i dla izb. Czy tam gdzie jest SIGNATURE pani doktor musi wpisać swoje pełne imię i nazwisko czy wystarczy jak przybije w tym miejscu pieczątkę i postawi TYLKO parafkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wlasnie tak dokror zrobil, parafka i pieczatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A NMC nie miało do takiego podpisu zastrzeżeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, jeszczse nie wyslalam, czekam na zaswiadczenie z izb, wazne ze jest pieczatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to tak samo jak ja :) izby strasznie wszystko opóźniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Na formularzu, który uzupełniają Izby w miejscu Position held pani wpisała mi po polsku "Przewodnicząca ORPiP". Powiedziała, że uzupełniała już wiele takich formularzy i zawsze pisała to po polsku i nikt nigdy nie przychodził do niej po poprawki oraz że nie może tego wpisywać po angielsku, ponieważ reprezentuje polską instytucję. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i może podpowiedzieć co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wpisały izby po angielsku President of Chamber of Nursing czy coś takiego i tak powinny, najwyżej zanieś do tłumacza i niech Ci przetłumaczy i tak musisz tłumaczyć tą pieczątkę izb i myślę, że będzie git :) a gdzie tak izby wypisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokłądnie to napisała president of district chamber of nurses and midwives in ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba tłumaczyć notarialnie pieczątki izb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam czy trzeba je tłumaczyć przysięgle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za podpowiedź :) tak chyba będę musiała zrobić. Nie sądziłam, że pieczątki też trzeba tłumaczyć, ale w mojej sytuacji lepiej dla pewności oddać tę stronę do tłumaczenia. A wypełniała mi Izba w Ciechanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurse form South West
Witam wszystkich Pojawiłam się na forum w celu znalezienia inf jak wygląda praca pielęgniarki w szpitalu. Pracuje od ponad 2lat w nursing home i szczerze powiedziawszy mam dość tej odpowiedzialności nie zrozumcie mnie źle nasza praca nie może obejść się bez odpowiedzialności ale wolałabym doświadczać jej w innym sensie.odpowiadać za siebie a nie za często leniwe opiekunki.Do tego brak lekarza gdzie przy 20ludziach non stop coś się dzieje jest odbijająca. Jestem jedną pielęgniarka na zmianie do tego 2opiekunow.3zmiany 12 godz /tydz nocki/dniowki na 1800f/mies Plus możliwość nadgodzin co daj***ardzo dobra wyplate 30min płatnej przerwy plus 5min rano i po południu na przekąskę w trakcie pracy. Dni są różne czasem spokojne nic się nie dzieje czas leci na siedzeniu z dziadkami kiedy indziej i takich dni jest więcej nie ma czasu żeby wreszcie zejść na przerwę Ktoś napisał mieszkanie 3pokojowe 300f zastanawiam się gdzie i jakie totalna bujda, w tej cenie nie znajdzie się tu porządnego pokoju. Mając takie zarobki można sporo odłożyć i na nic sobie nie żałować Znajdzie się ktoś gotowy udzielić informacji czy warto pracować dla nhs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Zaczynasz na Band5, to jest ok 11-12 f na godzinę. Nawet z dodatkami za nocki i weekendy, nie wyjdziesz ponad 1800f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Państwa ile udaje się Wam odłożyć na miesiąc z pracy pielęgniarki, pielęgniarza w U.K. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nurse from south west Ile udaje Ci się odłożyć na miesiąc ? Z góry dziękuję za szczerą odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Większej bzdury napisać już nie mogłaś/mogłeś Różnica miedzy NHS a Nursing Home jest taka,że w Nursing Home zaczynasz i idziesz na emeryturę z tą samą stawką godzinową. W NHS początkowo jest tak jak "u dziadków" ale z biegiem czasu dostajesz coroczne podwyżki a i awans jest w zasięgu ręki ( i co za tym idzie znacznie większe pieniądze. Skoro jest tak źle w NHS to dlaczego w NHS o pracę trudno a "u dziadków" łatwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najlepiej powiedz tłumaczowi, żeby Ci wszystko przetłumaczył, włącznie z pieczątkami, NMC chcą mieć wszystko tłumaczone, ja tak mam i dziś przyznali mi PIN :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy izby i lekarz wypełnili Ci wszystko w języku polskim czy angielskim? Jak długo od wysłania wszystkich dokumentów czekałaś na PIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam jakieś 6 tyg, bardzo szybko, ale ja miałam wszystkie dokumenty od razu dobrze wypełnione, wszystko zaakceptowali od razu. Jeśli przyjdzie Ci coś dosłać to wiadomo, dłużej będą nad tym myśleć. Ja każdy dokument wraz z tłumaczeniem i kartką napisaną co to jest włożyłam do osobnej koszulki. I nie wysyłałam zbędnych papierów jak akt urodzenia, suplement czy prawo wyk zawodu, bo też przedłuża rejestrację, bo oni się potem zastanawiwją co to i po co itd. Wyśłij tylko to co ki każą w liście. Jak lekarz wszystko po angielsku? On ma się tylko podpisać, dać pieczątkę i napisać jakim konkretnie jest lekarzem, rodzinny, medycyny pracy itp. Po angelsku, lekarz do którego ja poszłam nie umiał angielskiego to ja mu przetłumaczyłam ustnie co tam podpisuje i przeliterowałam dokładnie co ma napisać :D on nieczego więcej nie podpisuje :) Jeśli są tu dziewczyny, które w najbliższym czasie planują wyjazd (początek przyszłego roku) to chętnie podam swojego maila, zrobionego na potrzeby tego forum, i może akurat udałoby sie w podobnym czasie lub w podobne miejsce pojechać. Ja już w UK byłam, krótko, ale wiem, że emigracja wcale taka przyjemna nie jest, przynajmniej na początku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba żartujesz że nie trzeba aktu urodzenia i prawa wykonywania zawodu?? Wszyscy piszą że to jest wymagane. A co z izbami czy one też wpisały wszystko po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo już pisałam wcześńiej, to co piszą jest nieaktualne! sugerujecie się jakimiś stronami, które bzdury piszą. Jak dostajesz pakiet z nmc to tam masz flowchart, taki mini test i jak go zrobisz to Ci wychodzi na jakich warunkach się rejestrujesz. Jak ju z to wiesz to patrzysz na tą stronę gdzie masz wypisane dokumenty, patrzysz która 'tabelka' Ciebie dotyczy i takie dokumenty dajesz. Ale od nikogo nie wymagają aktu, praca czy suplementu, szkoda kasy zeby to tłumaczyć itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×