Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

gość dziś na pewno bez problemu :) ja na drugi dzien poszlam zeby mi podbila pieczątke przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem czy oni rowniez moga studiowac taki kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zadajac takie pytania dowodzisz tego ,ze ty nie nadajesz się na zadne studia, bo czy slyszal ktos o przypadku ukonczenia studiow przez osobe ciezko uposledzona umyslowo? Wsadz swoj tepy leb do kibla i spusc wodę.To najlepsze co moze ci sie przytrafic w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dotyczące dokumentów dla NMC. Czy mam się udać z odpisami notarialnymi do tłumacza przysięgłego czy tłumaczowi należy przedstawić oryginalne dokumenty. I jeżeli tak to tłumaczyłyście pieczątki notariusza przysięgle, żeby NMC miało dowód że zostało to wykonane przez prawnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź z tym pytaniem kilka stron wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci mogą studiować ten kierunek tylko pod warunkiem przedstawienia zaświadczenia od mamy ze byli bardzo zniewiesciali w dzieciństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie prawdziwy mężczyzna nie zniewieściały zapitalan na budowie 10 h za 2tys 400 zł i ma wilczura w m3 i nie pije broń Panie cappucino, lubi za to wódke w ilości każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem facetem i rozważam pójście na ten kierunek z powodów finansowych w pracy za granicą. Jedyna mysl która mnie przeraza to porodówki i cewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem facetem bez perspektyw w Polsce :( Skończona socjologia nieprzemyślany wybór (ciężko podjąć decyzje mając 19 lat)..... Doprowadziło to do totalnej beznadziei czyli praca w ochronie za 5 zł.... bezrobocie....praca na produkcji przez agencje za 9 zł :( i znowu bezrobocie. Problem jest jeden jestem już stary:( mam 29 lat. Rozważam mocno pielęgniarstwo oczywiście pod kątem wyjazdu za granicę. Czy można te studia skończyć na uczelni prywatnej (płatne)? Pytam ponieważ nie mam zdanej biologii na maturze i pewnie nie dostałbym się na dzienne. Czy w moim wieku jest szansa na tego typu studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to nie ma studiów prywatnych z pielęgniarstwa to zbyt odpowiedzialny zawód a wiemy jak te prywatne studiowanie wygląda. Wiekiem się nie przejmuj ja miałam na studiach kilka koleżanek powyżej 30 lat. Jeżeli chodzi o przedmioty jakie są brane pod uwagę to musisz się dowiedzieć na danej uczelni z tego co wiem nie wszystkie wymagają biologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pisz bzdur.Są prywatne uczelnie w Pl kształcące przyszłe pielęgniarki.tylko zapytać wujka Google.Nic więcej nie trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie, nie musicie konczyc w polsce pielegniarstwa jak chcecie pracowac w opiece nad ludzmi, wystrarczy,ze za granica zalapiecie sie do pracy jako Opiekun i bez medycznego wyksztalcenia bedziecie tez dobrze zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy notariusz odpis dyplomu zrobił wam w kolorze czy biało-czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle w Polsce mężczyzna- pielęgniarz wywołuje jakieś niezdrowe emocje. W Anglii jest to stosunkowo popularny zawód wśród mężczyzn. Studiuje się dziennie zarówno prywatnie jak i państwowo. łatwo się dostać (niestety), na niektórych uczelniach nawet bez biologii (tylko j.polski np). Ja zaczynałam studia w wieu 24 lat i był na roku chłopak starszy ode mnie. Nie polecam tego kierunku jeśli nie czujesz powołania, wystarczy sfrustrowanych pielęgniarek, w tym zawodzie powinni pracować Ci co czują, że to jest dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie opiekuna medycznego to wydaje mi się, że on bardziej zajmuje się higieną pacjentów. A co do powołania to ja bym się w takim zawodzie odnalazł mam odpowiedni charakter... jestem spokojny cierpliwy. Natomiast jedyny problem to wiek jak pisałem 29 lat. Studia 3 lata plus rok praktyki i dopiero wtedy można myśleć o wyjeździe. Z drugiej strony ma się wtedy pewną i stabilna pracę na lata. A co do prywatnych uczelni to chyba jest też pielęgniarstwo. Nie ma trybu zaocznego ale dzienny płatny. Zresztą może się ktoś tutaj wypowiedzieć więcej na ten temat? Czy studia trwają od rana do wieczora? Kiedy zaczynają się praktyki w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślałam jak zaczynałam studia, że just za późno itd. Nie musisz pracować w Polsce po studiach, ja wyjechalam odrazu po studiach i dostałam pracę w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś 29 lat na rozpoczęcie studiów to dużo? Mam u siebie w pracy angielki dobrze po 40 tce,którym znudziła się rola opiekuna i poszły na studia pielęgniarskie.I co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam studia pielegniarskie w wieku 29l wlasnie. Pracuje w zawodzie juz niemal rok. A na studiach mialam sporo starsze od siebie kolezanki. Nie patrz na wiek, jeszcze dlugo w swoim zyciu bedziesz pracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na tych 3 letnich studiach licencjackich można wszystkiego się dobrze nauczyć tj. wenflony cewniki itp. obsługa większości urządzeń medycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że dobrze, to się nauczysz dopiero w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli od razu po licencjacie nie da rady wyjechać za granicę? Myślałam, że ilość praktyk jest wystarczająca aby opanować podstawowe umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakość praktyk w PL zależy od osób,które je prowadzą. Najczęściej jest żenująca. Najwięcej jednak zależy od ciebie.jak będziesz ich cisnął na praktykach to będzie dobrze i się nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pielęgniarki cewnikują w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cewnikowanie jest rowniez w zakresie obowiazków pielegniarki w uk; co do studiów "dla kasy"... odradzam, jesli nie jest sie przekonanym ze sie to faktycznie chce robic; dla samej kasy mozna robic mnostwo innych rzeczy; jest to praca ciezka, jednoczesnie umyslowa i mocno fizyczna rowniez;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba to lubiec, praca z ludzmi, czesto starszymi, schorowanymi, trzeba miec cierpliwosc i podejscie. W przeciwnym wypadku łatwo o frustracje i wypalenie zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poki co pracuje jakos opiekunka srodowiskowa i jestem w trakcje rejestracji. Być moze gdy caly ten proces sie zakonczy to bede myslec o zmianie pracy na pielegniarke w jakims szpitalu lub przychodni, zobaczymy, czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cewnikowaniw NIE jest w zakresie obowiązków pielegniarki w u.k.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie? Ciekawe.. W takim razie czemu ucza tego na pielegniarskich studiach w uk i pielegniarki wykonuja to w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś jak zostać nurse practitioner ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem cewnikowanie jest; wiem ze niektore osoby czerpia wiedze ze swojego miejsca pracy i maja tendencje do "ekspertowania" ale .... no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×