Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie do osób które już rejestrowały się w NMC jak długo czekaliście na odpowiedź po wysłaniu wszystkich dokumentów? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie pielęgniarstwo nie jest takie złe. Z drugiej strony całe życie myć tyłki i zmieniać pampersy:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś powiedzieć ci kmiocie "głupi jak but" byłoby największą zniewagą dla buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przesłaniu dokumentów, NMC ma 90 dni aby sprawdzić czy wszystkie dokumenty są wystarczające aby przyznać PIN numer. Chociaż z tego co zauważyliśmy w ostatnim okresie odpowiedzi z NMC mozna spodziewac sie mniej wiecej po 1,5 - 2 miesiącach :) Pozdrawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZMIANY W NMC od stycznia 2016 pielęgniarki, które będą się chciały rejestrować w NMC będą musiały przedstawić wyniki egzaminu językowego (IELTS na poziomie 7 punktów w każdym z podtestów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko roko
Moja koleżanka skończyła pielęgniarstwo na Akademii Polonijnej i wyjechała do pracy za granicę. Teraz jest przeszczęśliwa, bo dużo się nauczyła w szkole i teraz swobodnie może to wykorzystać w praktyce. No i dzięki temu zarobki też ma odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 13:35 skad masz taka informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marszałkowska
Moja mama jest pielęgniarką, mieszkaliśmy zagranicą. Teraz namawia mnie żebym poszła na pielęgniarstwo, czytałam już wiele o Akademii Polonijnej i zerknęłam na ich ofertę. Ciekawa opcja, poważnie się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do marszałkowska Skończ już z tą reklamą płatnej szkółki. Ona na 100% niczym nie różni się od innych, no może poza tym,ze odsysa kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko roko
Masz poczytaj sobie może o tej szkole: http://ap.edu.pl/ a potem lepiej nie komentuj jak nie wiesz. Może to i płatna szkoła jak każda inna, ale jeśli chodzi o pielęgniarstwo to wysoko na nie postawili, dużo pieniędzy kładą w sprzęt i zajęcia praktyczne. Trzymają poziom. To ich sztandarowy kierunek, więc nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
sprawdzałam na stronie NMC i nie ma nic takiego. Pielęgniarki z UE nie muszą zdawać IELTS :) ale jeśli mimo wszystko się mylę proszę mnie poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NMC potwierdziło, że będą zmiany dotyczące rejestracji pielęgniarek z UE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaella
Ja tez na Akademii Polonijnej zrobiłam pielęgniarstwo, wiem że jest to ciężki kawałek chleba, także trzeba się trochę wysilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam i czytalam gdzies ze sa plany wprowaszenia testow jezykowych ale to poki co nie jest oficjalna wiadomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleja
Hej dziewczyny, nie wiem czy sprowadzacie sobie odzież medyczną z USA, ja tak, bo są fajniejsze kolory, materiały i fasony. Problem jest tylko z kosztami wysyłki, które sa większe niż koszty tych rzeczy. Ale kupiłam kilka więcej i wystawiłam w internecie. Jeśli ktoś szuka takich ubrań: http://allegro.pl/hit-bluza-medyczna-z-usa-kolorowa-granatowa-m-i5712680685.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest oficjalna wiadomość, NMC potwierdzilo wprowadzenie testów w zeszły czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 1900f jako nursing staff ale praca ciezka, mysle o powrocie do PL...........angluicy nie szanuja cudzoziemcow przelozeni z NHS okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie zależy od tego gdzie trafisz jeśli chodzi o przełożonych. Zupełnie jak w Polsce ;-) Ja też się zastanawiam, ale i tak musiałabym trochę kasy zarobić i odłożyć, bo nawet jak Ci opłacą mieszkanie i dadzą ileś tam na start, to musisz mieć na rejestrację w izbach, tłumaczenie dokumentów i wiele innych spraw. No i na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 15:17 przytocz proszę jakąś stronę na której znalazłaś te informację , bo na oficjalnych nic takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie od stycznia ma zacząć się debata publiczna w tej sprawie , chcą dać możliwość NMC sprawdzenia wiedzy z jezyka angielskiego jezeli bedzie istniało podejzenie ze dana osoba nie zna jezyka. Nie pisze nic o IELTS . Ja akurat mam certyfikat na B2 ważny 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z Państwa mógłby mi wytłumaczyć od czego zależy wysokość wynagrodzenia w zakresie Band 5? Rozpiętość Band 5 jest od ok. 21000GBP do ok. 28000GBP na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj Od stażu pracy.W NHS co roku regulaminowa podwyżka +1000Ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po siedmiu latach pracy na band 5 uzyskasz w NHS maksymalny pułap płacy dla band 5.Potem albo przeskakujesz na band 6 albo pozostajesz na band 5 i nie masz już corocznych podwyżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź i mam jeszcze pytanko, czy do tego stażu wliczony zostanie również czas jaki przepracowałam w Polsce, czy liczy się tylko czas pracy dla nhs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś liczy sie tylko NHS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 19:22 sorry ale to dla mnie żadnym potwierdzeniem nie jest :D ot, agencja strasząca "prawdopodobnymi" zmianami i akademickim ILETS aby zdobyc jak najwiecej spanikowanych pielegniarek do rejestracji. to nawet kolo oficjalnego potwierdzenia nie było! Moim zdaniem nie ma co panikować. Wprowadzenie takiego wymogu wiąże się ze sporymi implikacjami. Kto kiedy i za co będzie sprawdzał taką wiedzę (bo w to ze bedzie to ILETS nie wierzę) i trzeba byłoby sprawdzać WSZYSTKIE pielęgniarki przybywające spoza uk. Nie wspominając nawet jak obejdą przepisy unijne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem wcześniej przecież wyczytane ze strony angielskiej po angielsku że od stycznia ma się zacząć debata publiczna w anglii i mają dopiero konkretnie ustalić , sprawdzeniu podlegałyby osoby co do których było by podejrzenie że nie znają języka, o ielts nie było ani słowa, możliwe że jak ktoś miał na uczelni jęz. angielski to nie będzie musiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staff nurse
A teraz pytanie z innej beczki :P do wszystkich zarejestrowanych i praktykujących: Co sądzicie o tym całym REVALIDATION?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 19:28: DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×