Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość nursetka 34
Witam Z pewnością większość pytań będzie dotyczyć właśnie oddziału na który się aplikuje, ale mogą być też całkiem odmienne, które mogą zadecydować o wyniku rozmowy. Ja na przykład miałam pytanie - z jakimi problemami obecnie boryka się NHS . Sugase dobrze by było żebyś znalazła jakiś program związany z noworodkami:) to z pewnością zapunktujesz. Ja przejrzała bym Nursing Times odnośnie tematyki noworodkowej i przeczytane ostatnio informacje ( jakieś nowinki, ostatnie problemy tej dziedziny pielęgniarstwa)spróbowała "wkleić" do odpowiedzi na zadawane mi pytania - oczywiście gdyby się tematyka łączyła:) , tym sposobem pokażesz , że jesteś rzeczywiście zainteresowana danym obszarem pielęgniarstwa. A i oczywiście przygotuj sobie 2 lub 3 pytania do rekrutujących( takie, które pokażą twoje zainteresowanie danym stanowiskiem pracy) To może wydawać się banalne, ale według mnie takie właśnie małe rzeczy decydują o całości. Myślę, że każdy ma odmienny sposób na sprzedanie siebie na interview, ja opisuje mój pogląd w tym temacie, a ty możesz wybrać z tego to co Tobie pasuje:) A papiery do NMC wysyłałam pocztą polską listem poleconym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Ja też wysyłałam pocztą listem poleconym. Wziełam też potwierdzenie odbioru ale bez sensu bo zapłaciłam więcej a zza granicy takie potwierdzenie odbioru nie wraca (przynajmniej u mnie i u koleżanki nic nie wróciło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Gdyby u nas tak wnikliwie rekrutowali i wybierali najlepszych to może lepszy byłby personel na oddziałach - a jak jest, to każdy wie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie pieniądze jak u nas to często nawet najlepsze się zniechęcają. Nawet gdyby nie zwracały uwagi na pieniądze to ogrom obowiązków, pacjentów pod opieką itd. jest przytłaczający bardzo. Dokładna rekrutacja nie zmieniłaby nic, a jeszcze zatrudnialiby mniej personelu, którego i tak jest śmiesznie mało. Więc, Midi7, trochę głupio gadasz. Zwyczajnie wszystko co polskie jest już u Ciebie na "nie". Nie wiem jak jest u Ciebie w szpitalu, ale w naszym oddziałowa lub naczelna regularnie bierze na osobności każdą pielęgniarkę i zwyczajnie przepytuje. Pyta o rozpuszczanie antybiotyków, aktualnie używane środki do dezynfekcji, zadaje pytania typu "co by pani zrobiła gdyby", podaje jakąś dawkę leku, którą trzeba przy niej obliczyć w pamięci. Zapisuje potem kto jak odpowiadał i jeśli odpowiedź nie była wystarczająca dobra to przychodzi do danej pielęgniarki kilka dni później i odpytuje ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli przy mojej aplikacji na nhs jobs, po prawej str pojawilo sie info "unsuccesfull" tzn ze mnie odrzucili czy ze zle wypelnilam aplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrzucili cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktos z was pisal skargi na NMC za przewleklosc w postepowaniu? Sprawa bardzo pilna.. moze znacie prawnika ktory ma w tym doswiadczenie.. Bardzo prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruniaaaaaaa
Hej :-) Chciałam się zapytać ile by trzeba było zabrać ze sobą pieniędzy na start? Ile Wy bierzecie/braliście? Zakładając, że jedziecie sami, a zakwaterowanie wyniesie ok 500 funtów miesięcznie (wszystkie opłaty wliczone), a depozyt odliczą od pierwszej wypłaty. Pewnie powiecie 'zależy jak żyjesz', ale myślę, że jako jedna grupa społeczna, żyjemy mniej więcej na podobnym poziomie. Po prostu powiedzcie ile Wy byście zabrali/zabraliście. Nie mam zamiaru jechać do Londynu, zarobki to Band 5 point 1 (21,478 funtów rocznie). Z góry dziękuję za odpowiedzi wyjeżdżających jak i tam żyjących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Sugase daj znac jak rozmowa, o co pytali mo i czy dostalas prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Hej. Jestem juz po rozmowie! Wszyscy byli bardzo sympatyczni. Dodatkowo poznalam jedna Polke ktora pracuje na tym oddziale :) co do pytan: czy tutaj mieszkam, czy zamierzam przeprowadzic sie sama, czy znam oddzial (bylam dzien wczesniej z wizyta i wykorzystalam to) co bym zrobila gdyby pacjentka powiedziala mi ze jest bita przez meza i co bym zrobila gdyby dawka leku przepisana przez lekarza byla zla. Wieczorem dadza mi znac przy zostalam przyjeta czy nie. Trzymajcie kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba33
sugase, a w jakim mieście się starałaś o pracę? W sensie do jakiego trustu? Trzymam za Ciebie kciuki! Oby Ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Eeee... latwe pytania (tzn takue sie wydaja). A duzo osob mialo rozmowe? Bo jedno miejsce rozumiem jest, wiec ciekawe czy duza konkurencja. Moje oferty jak na razie zostaly odrzucone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Dostalam prace! :D dostalam prace! Dostalam prace :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
wooow sugase super :)) kiedy zaczynasz? i powiedz bylo wielu chetnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Mam czekac na e-maila od managerki i oficjalny list prace rozpoczne dopiero gdy zarejestruje sie w Angli i pozalatwiam wszystkie dokumenty znajac zycie moze to troszke potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Nie spotkalam zadnego kandydata poza mna. Interview mialo trwac pol godziny a wydaje mi sie ze siedzialam tam niecale 5 minut. Wydaje mi sie ze na stronie nhs.jobs bylo ok 4/5 godzin do wyboru ale slyszalam cos od dziewczyn ze jeszcze 2 dziewczyny potwierdzily interview byc moze przyjeli nas wszystkie bo mieli wiecej miejsc do zaoferowania ciezko mi na ta chwile cos okreslic. Wszystko sie okaze jak zaczne prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Super, a szpital w londynie tak? A mozesz napisac jaki szczebel zarobkow bedziesz miala? Zastanawiam sie nad tym, bo omijam londyn szerokim lukiem ale... moze nie bedzie wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Jeszcze dwa pytania do innych... czy zdarzylo sie wam czesto jechac na rozmowe i nie dostac tej pracy? Czy oni zapraszaja juz wybrane osoby i rozmowa to juz formalnosc? I druga sprawa... ile czasu trzeba pracowac w sensie ze nie moge zerwac umowy? Bo szukam poza Londynem ale polozne maja duzy problem z praca i czesto nie chca polskich poloznych bez doswiadczenia w UK. Wiec popracowalabym pol roku... i szukala poza Londynem - ale jakie sa te umowy? Ile czasu nie moge zmienic pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Jesli chodzi o zarobki to sie nie dopytywalam. Ma sie ze mna skontaktowac managerka w tej sprawie. Spodziewam sie ze zaczne od band 5. Praca full time 3 dyzury w tygodniu. Co do lokalizacji to jest to polnocny zachod ale rowniez otrzymywalam zaproszenie na interview z poludnia :) wydaje mi sie ze poza Londynem jest mniejsza konkurencja aczkolwiek moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Aha czyli aplikowalas nie do Londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
tzn chodzi mi o to czy pisząc połnocny-zachód masz na mysli zachód UK czy zachód Londynu? Bo wydawalo mi sie ze wczesniej pisalas ze dostałas zaproszenie na rozmowe do Londynu dlatego pytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wam pomoge czy zaszkodze , sama mialam oferte wczoraj od firmy , praca w szwajcarii tylko ze trzeba miec troche kwalifikacji i kierunkow i mowic po niem. /ja nie mam tych potrzebnych/ oferta byla za uwaga - od 5 do 7 tys. euro, sama zglupialam az mnie zatkalo, myslalam ze trzeba byc doktorem aby tyle zarabiac,mowie serio i ciekawe co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5-7 tys euro miesiecznie dla pielegniarki, zarabiacie tyle ? ja mialam pierwszy raz taka propozycje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursetka 34
Sugase gratulacje. Myślę, że umowę mozesz zerwać w każdej chwili. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zarabiacie tyle. Ja mam 28f na godzinę jako chemotherapy nurse. Pracuje w prywatnym szpitalu i dla agencji. Zdarzylo mi sie kilka razy, ze mnie zaproszono na Interview i pracy nie dostalam. Raz to nawet do mnie nikt nie oddzwonil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
No wlasnie tego sie najbardziej boję - jeżdzić na te rozmowy i nie dostać pracy, a każdy taki wyjazd to kilkaset złotych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Gdybym teraz nie dostala pracy wyjechalabym jako au pairka. Jestes na miejscu i zawsze mozna starac sie o prace w przychodni czy punkcie pobran. Taki przynajmniej byl moj plan B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruniaaaaaaa
Zadam pytanie raz jeszcze, bo może przeoczyliście. Gratuluję oczywiście zdobycia pracy! Byłabym przeszczęśliwa na Twoim miejscu! :) Hej usmiech.gif Chciałam się zapytać ile by trzeba było zabrać ze sobą pieniędzy na start? Ile Wy bierzecie/braliście? Zakładając, że jedziecie sami, a zakwaterowanie wyniesie ok 500 funtów miesięcznie (wszystkie opłaty wliczone), a depozyt odliczą od pierwszej wypłaty. Pewnie powiecie 'zależy jak żyjesz', ale myślę, że jako jedna grupa społeczna, żyjemy mniej więcej na podobnym poziomie. Po prostu powiedzcie ile Wy byście zabrali/zabraliście. Nie mam zamiaru jechać do Londynu, zarobki to Band 5 point 1 (21,478 funtów rocznie). Z góry dziękuję za odpowiedzi wyjeżdżających jak i tam żyjących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że za raz po przyjezdzie zaczynasz pracę i najpóźniej po miesiącu dostajesz pierwsza wypłatę. wzięłabym wtedy ok 2000 funtów. żeby w razie czego mieć cos w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugase, mogłabym się zapytać jak duże miałaś doświadczenie w PL? Tzn jak długo pracowałaś na NICU w Polsce? Jak duże doświadczenia wymagał Twój pracodawca w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×